Forum

Rozmowy wolne i frywolne

8037???????

  • Autor: CZOS Data: 2009-03-31 11:44:00

    Mam nadzieję, że nikt z Was nie dał się nabrać na to .......!

    Zanim wyślecie do nich SMS wpiszcie w wyszukiwarce ten numer i poczytajcie komentarze,

    Pozdrawiam.

  • Autor: aloalo Data: 2009-03-31 12:11:27

    Ja nie wysyłam na żadne podejrzane numery, choćby i darmowe - przynajmniej pierwsze. Tak samo nie uczestniczę w konkursach typu wyślij sms jaka to melodia i inne , bo to tez się potem kończy wymianą pytan i odpowiedzi w odpowiedniej cenie (z doświadczenia znajomej). Mnie nawiiedziło raz, za to porządnie. Rozwiązałam w Internecie test IQ. Żeby uzyskać wynik musiałam wysłać DWA smsy na nr jakiśtam, co uczyniłam. Dostałam odpowiedź na maila, ile tych punktów mi wyszło i tyle. Później dostałam rachunek za telefon... Jeden sms (tzw. Specjalny) kosztował 24,99 zł! Za wynik zapłaciłam więc 50 zł! Masakra!

  • Autor: as Data: 2009-03-31 12:29:29

    Reklama bardzo mi się podaobała. Nie czytałam narazie na ten temat ale czuję, że tam musi być jakis haczyk. Oczywiście nie wysyłałam sms. Zaraz sobie poczytam o tym.

  • Autor: moni01011 Data: 2009-03-31 14:56:45

    niestety macie rację to jedno wielkie naciąganie, mój znajomy też dał się naciągnąć i stracił sporo kasy a nie wygrał nic z przykrością stwierdzam , iż ja też zaszalałam ale dałam sobie spokuj przy 3 sms-ie
     wyznaję zasadę : JAK SOBIE NIE ZAROBISZ TO CO JAK CO ALE NIKT NIE DA CI NIC ZA DARMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: dankarz Data: 2009-03-31 17:37:29

    Heh za późno, mój mąż dał się złapać, zobaczymy co powie jak dostaine rachunek!!

  • Autor: makusia Data: 2009-03-31 22:33:04

    zawsze , od razu kasuję takie sms-y ,

Przejdź do pełnej wersji serwisu