Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Dziekuje za Wuzecika! :)))

  • Autor: nadia Data: 2009-04-01 14:05:19

    Zajrzalam niesmialo na strone dla dzieci , myslac ,ze to prima-aprilisowy zart, ale po przejrzeniu calej stronki nie moge wyjsc z podziwu, jest sliczna!!! Najbardziej spodobaly mi sie odglosy zwierzat i ptakow...Wlasciwie wszystko jest piekne- kolorystyka, wiersze, czytane bajki, informacje dla dzieci z wytlumaczonymi trudnymi slowami, dzisiaj jak maloletnia przyjdzie ze szkoly to od razu jej pokaze nowego wuzecika ;) Dziekuje wszystkim, ktorzy zaangazowali sie w powstanie tej stronki, jest urocza! :))))))))

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-04-01 14:17:15

    zgadzam sie stronka 1 klasa jest poprostu super dzieciaki beda miały frajde

  • Autor: aloiram Data: 2009-04-01 16:25:29

    My (ja z dzieciakami)tez, my też:-)) Jesteśmy właśnie po pierwszym wspólnym "oglądnieciu", starszy synek zachwycony, działem przyrodniczym,  nie dalej jak wczoraj był niepocieszony, bo dostaliśmy ostani numer National Geographic Kids, a tu prosze, tyle informacji o ptakach, ta urocza ropucha:-)) SUPER!! Dziś juz pewnie będziemy robić, te przestrzeną żabkę:-)) Dziękujemy!!!

  • Autor: ulla* Data: 2009-04-01 18:33:17

    My również z córcią oglądnęłyśmy!!! Bardzo się spodobała stronka, najwięcej to zdadywanki i leniwa dziewczynka, opowiadania...ogólnie wszystko jest super (słowa mojej córki)!!!! Trafia do dzieci w 100%!!!
    Dziękuję osobom, które się przyczyniły do powstania tej stronki!!!

  • Autor: teresa55 Data: 2009-04-01 18:53:36

    Wużecik jest fantastyczny. Wielkie dzięki w imieniu moich wnusiów.

  • Autor: anboku Data: 2009-04-01 20:52:05

    Ja również chcę się dołączyć do podziękowań i zachwytów!!! Jest super!!!

  • Autor: guciokobi Data: 2009-04-02 09:27:05

    My też jesteśmy mile zaskoczone i prosimy o więcej niespodzianek na wużeciku ;-)

  • Autor: eyta Data: 2009-04-02 09:28:51

    DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!
    eyta z młodą

  • Autor: ekkore Data: 2009-04-02 18:19:48

    Najpierw przeleciałam wużecika, czytając wszystko. Jako, że mam wyłączone głośniki (nie lubię komputerowych dźwięków) - dowiedziałam się, że wużecik sam gada. Muszę wypróbować.

    Szkoda tylko, że moje dzieci już wyrosły z takich gazetek.

    Bardzo fajny pomysł - dzięki

Przejdź do pełnej wersji serwisu