Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Zmarł tata mojego męża :(

  • Autor: katarzyna24 Data: 2009-04-02 13:42:50

    Chociaż, jest to naturalny cykla życia i nieuniknione dla każdego, jest mi smutno i ciężko.
    Tata był chory od 3,5 roku. Miał tętniaka mózgu i cudem obudził się z operacji, chociaż cała prawa strona ciała była sparaliżowana. Przebywał w specjalnym domu opieki za granicą. Ostatni raz widziałam go 2,5 roku temu.
    Jest jednak inna sprawa, że o smierci dowiedzielismy się od sąsiada, przypadkiem. Nikt z bliskiej rodziny nie poinformował mnie, ani męża. Zabroniła tego tesciowa. Uważa, że nie należe do rodziny, a mąż nie jest jej już synem. To długa historia, bardzo bolesna dla nas. Lecz w takiej sytuacji powinno sie informowac, czy sa jakies konflikty czy nie. Mąż jest bardzo zły i rozgoryczony. Podobno w przyszłym tygodniu ma byc pogrzeb. Jest mi smutno z tej całej sytuacji, tych tajemnic, nie mowienia nic nam. Musiałam sie podzielić tą smutną wiadomoscią z kims nie z " kochanej rodziny".

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2009-04-02 13:51:04

    Bardzo mi przykro ,jestem z Toba:((

  • Autor: renataz36 Data: 2009-04-02 13:56:57

    Smutne katarzynko napewno dla Was szczególnie dla męża. Niestety często spełnia się przysłowie o rodzinie ze zdjęcia hm Jakkolwiek teściowa powinna powiadomić o śmierci ojca jego dzieci, jak by nie było to jednak ojciec hm Nie wiem co się stało w Waszej rodzinie, że zostaliście odsunięci na dlaszy plan, przykre to bardzo. Współczuje Wam obojgu. Pomyślałam sobie tak jak to zawsze mówi mi moja koleżanka z pracy "bądź dobra dla wszystkich bo dobro powraca a zło.... lepiej go unikać, żebyśmy sami kiedyś nie zostali źle potraktowani" To powinno odnieść się do twojej teściowej. Hm może kiedyś i ona to zrozumie. Pozdrawiam i jeszcze raz wyrazy współczucia.

  • Autor: katarzyna24 Data: 2009-04-02 14:51:36

    Po prostu mąż wybrał mnie na żonę, a nie matkę.Ze mną chce spędzić resztę życia, a nie z nią. Ona do dzis nie moze z tym sie pogodzic.

  • Autor: ASTI Data: 2009-04-02 14:09:21

    Mam dokładnie taką samą sytuację z teściową . Bardzo żal kiedy umiera bliska nam osoba

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-04-02 14:12:45

    Wspolczuje smierci Tescia ale przede wszystkim wspolczuje Twemu Mezowi, ze nie ma mozliwosci, dlaczego by nie bylo, pozegnac sie z Ojcem. Jaki by powod konfliktu nie byl - zachowanie Twojej Tesciowej jest bardzo przykre...

  • Autor: luckystar Data: 2009-04-02 14:34:28

    Serdecznie Wam wspolczuje, zwlaszcza Twojemu Mezowi, bo nie dosc, ze stracil Ojca to jeszcze ten konflikt z Matka. No coz takie sytuacje tez bywaja. Trzymajcie sie i zawsze mozecie pozegnac sie z Nim w sercach, On bedzie o tym wiedzial.

  • Autor: bytomianka Data: 2009-04-02 14:41:16

    Najgłębsze współczucia dla Was obojgu.!!

  • Autor: Shaera Data: 2009-04-02 14:44:43

    Małe światełko dla Twojego taty

  • Autor: katarzyna24 Data: 2009-04-02 14:52:18

    Dziękuje za słowa otuchy i współczucia.

  • Autor: makusia Data: 2009-04-02 15:10:32

    Kasiu , współczuję mężowi takiej mamy:(( wiesz... w życiu czasem tak bywa..chociaż nie wiem dlaczego....
    przyjmij moje wyrazy współczucia , trzymajcie się jakoś , macie siebie i to jest najważniejsze , pozdrawiam ciepło makusia

  • Autor: erka Data: 2009-04-02 17:32:35

    Wyrazy wspolczucia.
    Wyobrazam sobie jakie to bolesne dla Ciebie I Meza.
    W sumie stracil oboje rodzicow.

  • Autor: Regina Florczak Data: 2009-04-02 18:56:09

    Serdeczne wyrazy współczucia dla ciebie i męża.
    Beszczeną baba nie przejmuj się .

  • Autor: nonka4 Data: 2009-04-02 19:34:04

    Przyjmij wyrazy współczucia z powodu śmierci bliskiej Wam osoby.
    Brzydko ze strony Twojej teściowej,że tak postępuje.
    Teściowa być może dopiero zatęskni za synem i jego rodziną jak się otrząśnie po śmierci męża
    i będzie potrzebowała bliskiej rodziny.

  • Autor: anboku Data: 2009-04-02 19:49:07

    "Śpieszmy się kochać ludzi
    Tak szybko odchodzą..."

    Wyrazy współczucia dla Ciebie i męża....

  • Autor: Agulek74 Data: 2009-04-02 21:00:57

    Smutna wiadomość.
    Przyjmijcie wyrazy współczucia.

  • Autor: Iloria Data: 2009-04-02 21:52:54

    Bardzo Wam wspólczuję... A co do konfliktu... wojna domowa jest najbardziej bolesna bo linia ognia przechodzi przez serca...
    Pozdrawiam Was serdecznie!

  • Autor: kuleczka Data: 2009-04-03 02:22:14

    Bardzo mi przykro :(

  • Autor: dycha Data: 2009-04-03 07:22:05

    Kasieńko, trudno czasami zrozumieć niektórych ludzi, bo co by się nie wydarzyło to w takim momencie życia człowiek zaczyna myśleć o przemijaniu.... o tym że może nie warto ......., ale widac że Twoja teściowa.... z resztą nie myśl o tym choć wiem że to nie jest takie proste. Podpisuję się pod tym co napisała renataz36 : "bądź dobra......." ja wierzę w to. Spojrzałam na Twoj profil, jesteś śliczną młodą kobietą, masz prześliczną córunię i na pewno mąż Cię bardzo bardzo kocha skoro jest właśnie z Tobą a nie z mamą,,,,, trzymaj się skarbie myśl pozytwynie i zobaczysz że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu