Forum

Galeria

Moje własnoręczne i pomysłowe:) OZDOBY

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 11:25:45

    Jestem z pod znaku bliźniąt a podobno bliźnięta mają duszę artysty---- Ja za artystkę sie nie uważam,choć czasem mam rózne pomysły na dekorację-- i chcę sie z wami podzielić moimni ale za to dośc ciekawymi efektami-DEKORACJI

    Tego misia z siana zrobiłam na DZIEN CHŁOPAKA- chciałam dać mu coś oryginalnego-unikatowego -cos od siebie i wyszło mi takie coś

  • Autor: Aoede Data: 2009-04-06 11:39:22

    Ewelinka a może by tak zdjęcie... :) Miś się znalazł...w opisie użytkownika. Ładny.

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 12:25:53

    Miałam juz prawie wszystkie dodane zdj--az mi tu wyskoczyło że przekroczyłam czas--i mi sie nic nie dodało :(---bede musiała jeszcze raz wszystpo pisać a oto zdj MISIA z siana

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 12:33:45

    Późną jesienią kiedy już nie miałam kwiatów do wazonu-a wiadomo ze dom bez kwiatów to jednak nieprzyjemny dom(przynajmiej jak dla mnie) no i kiedys wziełam czerwony papier techniczy i wycinałam cos w kształcie serduszek(niby moje płatki) wszystkie razem posklejałam i nadałam krztałt różyczki--no i rzeczywiście wyszła mi różyczka:) Nabiłam je rośliny przypominające pokrzywę (lecz są stabilniejsze) i wsadziłam do wazonu z wodą---znajomi nawet nie spostrzegli że to są papierowe róże :)

    oto one

  • Autor: Mama AZK Data: 2012-09-21 20:35:55

    Bardzo mi się podobają Twoje róże - rzeczywiście, trudno poznać że są papierowe ;-)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 12:39:48

    Na Boże Narodzenie zrobiłam przed wejscie do domu Ozdobę-kulę z siana

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 12:44:12

    Na Boże Narodzenie aby w domu pachniało choinką--postanowiłam zrobić choinkę/i z szyszek

    (Jak bede miała czas i bedziecie chcieli-to napisze krok po kroku jak robiłam moje ozdoby)

    -A oto moje 3 choinki (tylko tyle udało mi sie utrwalić na zdj-reszta odleciała-;)


  • Autor: bunkowa Data: 2009-11-24 11:28:30

    Użytkownik Ewelinka_inka napisał w wiadomości:
    > Na Boże Narodzenie aby w domu pachniało choinką--postanowiłam zrobić
    > choinkę/i  z szyszek  (Jak bede miała czas  i bedziecie
    > chcieli-to napisze krok po kroku jak robiłam moje ozdoby)-A oto moje 3
    > choinki (tylko tyle udało mi sie utrwalić na zdj-reszta odleciała-;)

    Piękności :-). Koniecznie umieść instrukcję bo też bym sobie taką piękną chciała zrobić. Proooooooooszęęęęęę :-)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 13:00:19

    A oto mój wazon WIELKANOCNY :) zrobiłam go za pomocą balonika, mąki, wody , gazety i żółtej farby.
    Jak zrobiłam:
    Nadmuchałam balon zawiazałam go aby mi powietrze nie uciekło :)
    Z mąki i wody (bardzo mało) zrobiłam cos w rodzaju klajstru--bardzo ma być gęste.
    Gazete potargałam na kawałki (ok 2cm -2cm) i namaczałam w moim klajstrze a potem nakładałam na balonik--- i jak juz obkleiłam cały balon to czekłam ok 1 dnia aby mi wysechł. Potem balon przedziurawiłam (pęknął) i go wyjełam .Potem pomalowłam go 2 razy(jak pomalowałam raz to mi gazeta przebijała) na żółto. i gotowe :)
    (aha jeszcze u dołu podkleiłam plastelina aby mój wazon dobrze stał )

    Pomysł ten znalazłam kiedys gdzies na internecie

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-04-06 20:39:23

    Gratuluje ogromnych zdolności i niesamowitych pomysłów!

  • Autor: Mama AZK Data: 2012-09-21 20:37:18

    Rewelacja, wygląda jak wielka skorupa jajka ;-)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 13:18:54

    Kiedyś na polu zauważyłam że rośnie dużo szarawych traw--dośc ciekwaych no i postanowiłam cos z nich zrobić
    --na poczatku zrobiłam z nich wachlarz i na złączeniu przykleiłam kawałek drewienka (takie zwykłe na rozpałke) i 2 suszone białe kwiatki


    Pózniej wpadłam na pomysł aby obkleić pudełko po bombonierce (te dolne bez dnia-tzn tylko ramkę) no i wyszło mi takie coś

  • Autor: niunia485 Data: 2009-04-06 13:30:15

    kurcze masz kobietko zdolnosci,śliczne są te Twoje ozdóbki:)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 13:26:20

    Łatwym sposobem na zmienienie wyglądu doniczki jest je obwiązanie jakąś kokardką lub taśmą ----ja obwiązałam taśmą żółtą i dokleiłam wstążeczkę--teraz doniczka nabrała wyglądu bardziej Wielkanocnego:)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 13:31:24

    Teraz na wielkanoc zrobiłam sobie taką ozdobe na drzwi:

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 13:38:00

    Dodatkowo pomysłąłam że na Wielkanoc nie może zabraknąć BAZI:) Jednak w tym roku bazie są albo przekwitniete albo dopiero bedą puszczały pąki-- więc obcięłam kilka wiekszych witek tych jeszcze nie zakwitniętych- wsadziłam do duzej donicy z ziemią- powbijałam je i zwiazałam --do siemi posadziłam kilka traw skalnych które szybko zarosna i nie bedzie widać ziemi--TERAZ podlewam i czekam aż mi zakwitną--a potem czekam aż mi puszcza liście--i będe miała swoją PALMĘ przed wejsciem :)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 13:42:35

    A oto te ozdoby które były w mojej kuli (troszke juz zniszczone po zimie--ale zdj jest )-- są to łuski szyszek posklejane ze sobą--i tak oto tworzą kwiatek :)

  • Autor: bytomianka Data: 2009-04-06 16:25:23

    Piękne!!!

  • Autor: aloalo Data: 2009-04-06 14:02:13

    Gratuluję talentu i pomysłowości! sliczne ozdoby. Ja w takich sprawach jestem totalny matołek ;)

  • Autor: anneau Data: 2009-04-06 17:24:48

    superowe! Ja uwielbiam bukiety z suszek! Mam nadzieję, że nie pogniewasz się, jesli Twoim śladem zrobię sobie podobne ramki. Sąświetne! :)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 21:53:56

    Pewnie że sie nie pogniewam jeśli zrobicie coś według mojego pomysłu.
    Ciesze sie bardzo ,że też wam sie podobają--to motywuje mnie jeszcze bardziej . Pozdrawiam :)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2012-09-21 17:43:13

    Suszki podoklejałam pistoletem  na ramkę ze zjedzonej wczesniej bomboniery:)

  • Autor: CZOS Data: 2009-04-06 20:06:22

    Gratuluję pracowitości i pomysłów!!!

  • Autor: Ifasia Data: 2009-04-06 20:18:41

    Gratuluję Ewlinko pomysłowości! kurcze śliczne są te Twoje ozdóbki:) pozdrawiam Cię sedecznie i Twoją rodzinkę i życzę Wesołych Świat i smacznego jajka, oraz mokrego dyngusu Gienia z Mikołajem!!!

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-06 22:03:11

    Dziekuje za wasze komentarze--bardzo... ,ale to BARDZO jest mi MIŁO ,że wam sie podobają.
    Wszystkim życze Wesołych i spokojnych Świat Wielkanocnych-smacznych jajek i innych smakołyków, mokrego dyngusa (ale ładnej pogody:) i obfitego zajączka. :)

  • Autor: ursula Data: 2009-04-07 03:19:10

    mnie tez sie twoje ozdoby bardzo podobaja, mysle, ze powinnas je sprzedawac, albo pracowac np. w ...kwiaciarni,
    u mnie w mall(u) jest sklep z talerzami, szkliwem, wazonami, obrusam, swieczkami...... ale wszystko jest tak udekorowane, ze nie mozesz przejsc obojetnie, musisz przystanac, wejsc do srodka....
    wlascicielka jest ... Polka, p. Stasia, bardzo utalentowana artystycznie, czesto w miejscowej prasie pokazuje nowe trendy, od kilku lat jej corka prowadzi 2 sklep, zawsze maja ruch,
    moze powinnas wykorzystac swoj talent w ten sposob,
    ale nawet jesli to tylko dla ciebie - dekoracje sa piekne i ile zaoszczedzisz!
    powodzenia

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-07 19:34:22

    ja jeszcze nie mam tyle pomysłów aby zająć sie tym na powaznie --na zarobobek-  Raczej tylko tak dla siebie:)  pozdrawiam :)

  • Autor: agik Data: 2009-04-07 21:43:48

    Ewelinko- masz superowe pomysły :)
    To na początek wystarczy!
    Sama zobaczysz- weźmiesz naczynie do ręki- i będziesz widzieć juz przyszły kształt kompozycji, trochę wprawy, troche oka, zeby wiedziec jakie naczynia kupić- i póóóóóóóóójdzieeeeee :)
    Spróbuj wystawić kilka sztuk na alegro.
    A z czasem zobaczysz- braknie Ci wolnych kątów, zeby je dekorować :)
    Albo własnie tak- rób stroik, dekorację pod kogoś- dla przyjaciół, dla znajmych- wiesz mniej więcej, jakie mają gusta, zamiast kwiatów kupionych w kwiaciarni- zrób stroik. Zobaczysz jak ludzie reagują.

    I wiecej wiary w siebie :)
    Jesteś kopalnią pomysłów- na pewno ich nie braknie do pracy :)

    A wiesz, jakie jest zapotrzebowanie na takie ozdoby z sianka, ze słomy? zrób parę różnych, wystaw na alegro i sama się przekonasz :)

    Pozdramiam Cię serdecznie :)
     

  • Autor: Baśka Data: 2009-04-08 15:37:14

    Przeczytałam i obejrzalam wszystko dokładnie... zdolna dziewczyna z Ciebie.

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-10 14:54:14

    Do wczesniej prezentowanego przezemnie JAJO_WAZONU z papierowej masy postanowiłam że warto mieć w czasie wielkiej nocy cos pachnącego---a ja Uwielbiam zapach FIOŁKÓW-wiec postanowiłam posadzic je do takiego wazoniku (miałam zrobiony drugi:), lecz wczesniej wyscieliłam go woreczeczkiem foliowym--i dopiero wtedy dałam ziemie i posadziłam kwiatki :)

    no ale wiadomo--czegoś brakowało-- wiec dodałam kilka ozdób i wyszedł mi ładny, pachnący stroik :)

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-04-10 14:54:19

    Do wczesniej prezentowanego przezemnie JAJO_WAZONU z papierowej masy postanowiłam że warto mieć w czasie wielkiej nocy cos pachnącego---a ja Uwielbiam zapach FIOŁKÓW-wiec postanowiłam posadzic je do takiego wazoniku (miałam zrobiony drugi:), lecz wczesniej wyscieliłam go woreczeczkiem foliowym--i dopiero wtedy dałam ziemie i posadziłam kwiatki :)

    no ale wiadomo--czegoś brakowało-- wiec dodałam kilka ozdób i wyszedł mi ładny, pachnący stroik :)

  • Autor: anulka0276 Data: 2009-05-02 21:57:49

    Użytkownik Ewelinka_inka napisał w wiadomości:
    > Jestem z pod znaku bliźniąt a podobno bliźnięta mają duszę artysty----

    no oczywiście to wszystko wyjaśnia!!! Twoje dekoracje są naprawdę przepiękne podziwiam za pomysłowość i wytrwałość!!!!
    a cytuję Cię dlatego że ja też sporo"tworzę" widać znak zodiaku rzeczywiście ma coś do tego ale nie mam tyle cierpiliwości i skaczę po dziedzinach - jedyny pozytek z tego że i ugotuję i uszyję i namaluję jak to mówią:)) pozdrawiam serdecznie!!

  • Autor: jessnet Data: 2009-05-06 12:45:24

    Dziweczyno jestem pod wrażeniem.Ty masz niesamowity talent do wymyślania pięknych rzeczy z "niczego". Ogronie Ci zazdroszcę ,jaco najwyżej moge wykorzystywać Twoje pomysły jesli pozwolisz.

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-10-31 11:47:24

    Użytkownik jessnet napisał w wiadomości:
    > Dziweczyno jestem pod wrażeniem.Ty masz niesamowity talent do wymyślania
    > pięknych rzeczy z "niczego". Ogronie Ci zazdroszcę ,jaco najwyżej moge
    > wykorzystywać Twoje pomysły jesli pozwolisz.



    Oczywiście--po to tutaj to dodałam ,aby można było coś podpatrzeć :) Pozdrawiam

  • Autor: noclegi2008 Data: 2009-11-03 21:19:12

    Ewelinko jestem pod wrażeniem.Niesamowita z ciebie dziewczyna.Wymyślasz takie rzeczy  piękne.Potrafisz wyczarować niesamowite ozdoby.Zrób z tego biznes.

  • Autor: Ewelinka_inka Data: 2009-11-05 19:10:00

    Nie mam głowy do biznesu :/

Przejdź do pełnej wersji serwisu