Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Można już oglądać Wielkanocne wydanie WuŻecika

  • Autor: Wkn Data: 2009-04-09 21:17:41

    Królują jajka! Ale nie tylko. Staraliśmy się, aby każdy znalazł coś dla siebie.
    Zapraszamy do lektury. W maju kolejny numer pisemka.

    Tymczasem zespół redakcyjny niecierpliwie czeka na Wasze opinie.

    www.wuzecik.pl

  • Autor: Shanna Data: 2009-04-10 10:57:26

    Moj trzyletni synek zachwycony. Zwlaszcza jak mogl przy naszej 'drobnej' pomocy zrobic wycinankowa zabke ;) A teraz jak widzi ze mama wchodzi na WZ to zaczyna sie awantura - kto pierwszy: mamusia czyta wz, czy synus oglada wuzecika ;P

  • Autor: aloiram Data: 2009-04-15 08:10:50

    Wkn, nowe wydanie Wużecika, oczywiście baardzo nam się podoba, przerobiliśmy je jeszce przed Świętami. Synek, sam się dopomina i wraca do niego. i tu mam mały problem, bo często prosi, by jeszce raz mu coś przeczytać przed snem i wtedy oczywiście moge wziąc laptopa do łóżka, ale to nie zachęca Młodego do snu, bo te łapki, robią się dziwnie rozbiegane:-)), albo kombinować z wydrukowaniem tego co chce czytać, a to wiąże sie z kolei z kopiowaniem itd. Fajna byłaby możliwość druku ze strony, ułatwiłoby to też zabawę z młodszym dzieckiem. Nie wiem czy to jest możliwe, w końcu jest to pisemko no-line. Robicie naprawdę kawał dobrej roboty:-))

  • Autor: Wkn Data: 2009-04-22 14:36:11

    Oj,
    dopiero wracam powolutku do świata żywych. Śmiałam się z Anay, że muszę oszczędzać czas na siusianie. Teraz będzie tak chyba stale :D
    Możliwość drukowania, hm... No tak, na wydawanie WuŻecika w postaci papierowej nas nie stać, więc nie staniemy się niestety Świerszczykiem czy MIsiem, zresztą daleko nam do nich...
    Dziś porozmawiam z Pampasem na temat drukowania i dam znać, co udało nam się ustalić.
    Tymczasem wracam do obmyślania kolejnych wariactw WuŻecikowych.
    Będziemy mieć dla Was na początku maja drobną WuŻecikową niespodziankę.

  • Autor: aloiram Data: 2009-04-23 12:49:59

    Wkn, dziękuję:-)),  Z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonkę i niespodziankę:-) Na ostatnim spotkaniu rodziców w przedszkolu, gdy wywiązała się rozmowa na temat gier komputerowych, stron www dla dzieci itd. podałam rodzicom namiary na Wuzecika i juz wiem, ze kilku osobom przypadł do gustu:-)) Pozdrawiam. 

  • Autor: ulla* Data: 2009-04-17 08:36:09

    Nam również przypadło do gustu. Bardzooooo ciekawie przygotowane, z pomysłem. Pisanki z kaszy i zgadywanki były na pierwszym planie. Ogólnie każdy rozdział był szczegółowo przeczytany i wzbudził emocje.
    Kiedy wchodzę na WŻ córka mówi, "o, mama wchodzisz na moją stronę,mogę ja..."hi,hi.
    Pozdrawiam serdecznie. Oby tak dalej, w co nie wątpię!!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu