Forum

Zdrowie i uroda

plamy po antybiotykach

  • Autor: urszulka Data: 2009-04-15 07:59:12

    Mam takie pytanie do was od słonca dosta lam plamy na nosie chodziłam w kapeluszu i nie wiem jak te promienie sie dostały.Biore antybiotyki czy te plamy zginą same czy nie?

  • Autor: exotica Data: 2009-04-15 08:14:40

    jeśli są to plamy poparzeniowe to powinny zniknąć. Widocznie jesteś bardzo wrażliwa na słońce. Kup sobie krem z filtrem, tzw. bloker - to filtr chyba 60, jest dosyć drogi, ale smaruje się nim odsłonięte części ciała. Ja też na pczątku leczenia sparzyłam nos, a potem to już jakoś przeleciało bez poparzeń. Pozdrawiam

  • Autor: urszulka Data: 2009-04-15 10:23:58

    Dzieki spróbuje ten krem i pocieszyłas mnie ze te plamy powinny zniknac jak znikna to dam znac. .Pozdrawiam

  • Autor: Teresa.Marcjan Data: 2009-04-15 16:19:50

    Witam, ja "poparzyłam" sobie w ten sposób kawałek  pleców.
     Brałam  mocne antybiotyki, lekarka  poinformowała mnie, aby w trakcie brania  leków i 2 tygodnie po  zakończeniu leczenia nie opalać się  i nie eksponować skóry do słońca.
    Pojechałam do siostry,  i wyszłam do ogrodu zerwać  koszyczek truskawek no i przy schylaniu   się został odsłonięty skrawek, pomiedzy spódnicą, a bluzką, wieczorem   miałam bąble z wodą w środku  które z czasem podeschły, ale  do tej pory mam   brzydkie plamy.

Przejdź do pełnej wersji serwisu