Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Jest mi bardzo przykro:((

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-04-30 18:13:50

    Postanowiłam podzielić się z Wami kochane Żarłoczki tym że urodził mi się braciszek,myślałam że warto się dzielić z innymi takimi wiadomościami.
     Jest mi przykro,ponieważ od wczoraj dostaje przykre wiadomości na gg,wczorajsze skasowałam! ale dzisiejszy jest wstrętny i postanowiłam go ujawnić.
    Chciałam tylko napisać anonimowemu nadawcy że nie mam powodów do wstydu i nie uważam moich rodziców za starych,moja mama skończyła 36 lat,to Ty powinieneś się wstydzić pisać do mnie takie rzeczy.

    13306345 10:54:54
    ale wpadka z tym dzieciakiem
    13306345 10:56:00
    twój tata powinien sie wstydzić , przykro mi koleżanko
    13306345 11:12:22
    wiem że ci wstyd iż rodzice w tym wieku uprawiają sex , musi to być okropne , ja miałem to samo , na szczęscie z czasem ludzie przestaną gadać , wiem po sobie.

  • Autor: Narwen Data: 2009-04-30 18:19:04

    nie nio to szczyt wszystkiego

    nie przejmij sie ludzie potrafia byc wstretni

    my sie na wz bardzo cieszymy ze macie Piotrusia :)

    i jeszcze raz gratuluje :)

  • Autor: aebas Data: 2009-04-30 18:22:47

    Różyczko!!! głowa do góry, zawsze znajdzie się myślący inaczej. Bez względu na wiek Twojej mamy, a jest jeszcze młodą kobietą, dziecko w rodzinie jest błogaosłaiweństwem i radością. Żabko, naprawdę nie warto przejmować się idiotami bo życie jest zbyt krótkie na takie zmartwienia. Uściski i całusy dla Ciebie, Twojej mamy i maleńkiego braciszka :))))))))))))))

  • Autor: rynia2 Data: 2009-04-30 18:30:22

    Kochana różyczko,nie przejmój się takimi bzdurami ,ten ktoś jest nienormalny,nie wiem po co napisał takie bzdury ochydne.Ja miałam siostrę jak moja mama miała 39 lat a tato 43 i bardzo,bardzo się cieszyłam że mam siostrę.Teraz znajoma urodziła syna w wieku 41lat i jest szczęśliwą mamą.A co chodzi  o sex to jest naprawdę ta osoba co pisze ciemna i zacofana w tych sprawach.Pozdrawiam cię i głowa do góry,a twoja mama w tym wieku jest jeszcze młoda.

  • Autor: Tolla Data: 2009-04-30 18:32:43

    Droga Różyczko.

    Złośliwość ludzka jednak nie ma granic. Brak mi słów na te anonimowe złośliwości, które otrzymujesz. Nie sądziłam w ogóle, że coś takiego jest możliwe... Jednak podłość i zawiść ludzka nie zna granic.

    Ja od siebie chciałabym Ci serdecznie pogratulować. Narodziny dziecka, to zawsze cud. Zazdroszczę Ci brata, którego ja nigdy nie miałam (oczywiście zazdroszczę Ci w pozytywnym sensie :) )Gorące gratulacje również dla Twoich rodziców. Cieszę się Waszym szczęściem.

    I nie przejmuj się kimś, kto nawet nie ma odwagi, by się podpisać...

    Pozdrawiam gorąco.

    Hania

  • Autor: cel Data: 2009-04-30 18:34:28

    Przede wszystkim gratuluję całej Twojej rodzinie.
    Wypowiedzi o podobnym charakterze ignoruj, bo cóż można poradzić na brak rozumu. Czytając takie "wypociny" utwierdzam się w przekonaniu, że u niektórych osobników myślenie to proces fizjologiczny przebiegający w bólach i mękach.
    Głowa do góry.

  • Autor: basiulka Data: 2009-04-30 18:39:13

    hmmmm...............az mi sie zagotowalo....ja tez niedlugo skoncze 36 lat i co juz jestem stara??????? zostal mi tylko klecznik i rozaniec???? masakra:....jakis niedorozwiniety dzieciak wypisuje glupoty...nie ma sie czym przejmowac. pozdrawiam

  • Autor: makusia Data: 2009-04-30 18:41:07

    Aniu , głowa do góry , nie przejmuj się takimi typami , też miałam nie miłe wiadomosci na gg , po wstawieniu zdjęć ze slubu syna , blokuj takich delikwentów , to jakieś pół główki , którym sie w życiu nie układa , pozdrawiam cieplutko Ciebie , wspaniałych rodziców i maleńkiego braciszka :) makusia

  • Autor: Glumanda Data: 2009-04-30 18:46:35

    Szkoda, ze gg jest takie otwarte na wszystkie nowe osoby...bez najmniejszej kontroli mozna, bezkarnie wypisywac rzeczy.. ze glowa boli.
    Przykro mi, Niebieska Rozyczko...postaraj sie odsunac od siebie mysli o tym.. i nie zapomnij, ze Pan Bog ma wielki ogrod Zoologiczny... i pelno w nim roznych stworzen.. osiolkow.. karaluchow...i innych paskudnikow :) Uszy do gory :) Wszyscy tutaj ciesza sie z Wami na wyladowanie Piotrusia na naszej planecie ;) :*

  • Autor: Beata500 Data: 2009-04-30 18:52:24

    Aniu,moja mama miała 35 lat jak urodziła moją jedyną siostrę.Ja miałam 13 lat i wszyscy byliśmy szcześliwi.To ja strasznie chciałam mieć rodzeństwo i zawsze mówiłam,że chcę dzidziusia,albo psa.Rodzice jak widać wybrali dzidziusia.Dzisiaj moja córka od trzech lat studiuje poza domem,a dzieci mojej siostry wnoszą wiele radości w nasze życie.Krystianek ma 8 lat,a Maja 22 miesiące.Nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło,że rodzice byli starzy jak urodziła się siostra.Ktoś wypisuje głupoty,nawet nie zwracaj na to uwagi.Ciesz się,że masz braciszka.

  • Autor: basia b Data: 2009-04-30 18:58:53

    Ciesz się braciszkiem i absolutnie nie przejmuj się takimi bzdurami! Nie pozwól żeby obca osoba przyćmiła Wasze szczęście! Ja zawsze chciałam mieć syneczka i od mała powtarzałam, że to będzie mały Piotrus. Mam męża Piotrusia i dwie córeczki! Troszeczke zazdroszcze Twojej mamusi. Pozdrawiam całą Wasza rodzinke! Koniecznie wstaw zdjęcia maluszka!

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-04-30 19:03:31

    osoba ktora ci te glupoty pisze jest  poprostu zazdrosna i niemadra a to cud narodzin buziaki dla mamy i braciszka

  • Autor: vena1980 Data: 2009-04-30 19:03:30

    Rany, co za dekiel musiał takie coś napisać. Różyczko, nie przejmuj się. Wszędzie znajdą się tacy "mili" ludzie. Ciesz się narodziami brata!

     

  • Autor: edyyta Data: 2009-04-30 19:24:00

    W głowie się nie mieści!!!!Że też ludzią się chce wypisywać takie bzdury?Różyczko nie zawrazaj sobie głowy takimi rzeczami,a braciszek niech się zdrowo chowa!!!!

  • Autor: Basialis Data: 2009-04-30 19:26:54

    Glupich nie sieja - sami sie rodza! Kochanie mam corke, ktora jutro konczy 30 lat.Wraz z mezem bardzo staraja sie o dziecko! jest "tylko" szesc lat mlodsza od Twojej  Mamy.Pytam sie czy Ona tez jest stara? To jakas wierutna bzdura! Mam 56 lat i nie uwazam sie za stara, czasy sie zmienily, a co do seksu, to jest on dla ludzi!Pozdrawiam serdecznie i byle malenstwo bylo zdrowe - to jest najwazniejsze!

  • Autor: Pola42 Data: 2009-04-30 19:20:02

    Kaochana Aneczko ! Jak kiedyś napisał Zbyh1 - włacz olewator. To bzdury ! Ciesz się z braciszka i z tego,że masz tak wspaniałych Rodziców,że obdarowali Cię takim malutkim cudem :)

  • Autor: CZOS Data: 2009-04-30 19:22:12

    Gratulacje złożyłem w innym wątku. Tu napiszę, że w takim przypadku wystarczy zablokować klienta. Tylko tyle jest wart. Takie idiotyzmy niech pisze na Berdyczów.

    Nie wart jest uwagi ktoś, kto nic nie wie o życiu a o seksie prawdziwym jeszcze mniej. Potraktuj kolesia ciepłym moczem.

  • Autor: tineczka Data: 2009-05-01 23:11:06

    Czos, chyba cos Ci sie pochrzanilo , Ty odpisujesz nastolatce!!!!

    "potraktuj kolesia cieplym moczem"??????

    cos nie tak, wedlug mnie,,,,

    takiej rady nigdy nie napisalabym do dziecka w wieku Rozyczki:(((((

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2009-04-30 19:24:59

    Ludzka glupota nie zna granic.A o co mu wogole chodzilo,ze ludzie beda gadac.Tylko zacofani i tepi beda szukac w tym sensacji.Mam znajoma ,ktora ma dwoje doroslych dzieci ,ktore maja juz swoje zycie i teraz w wieku 47lat urodzila 2 miesiace temu kolejne dziecko.Ja sama mam 36lat tak jak twoja mama ,mam corke ,ktora ma 15lat i zastanawiamy sie nad kolejnym dzieckiem ,o ile nam sie uda.Zignoruj poprostu takiego typa.

  • Autor: alman Data: 2009-04-30 19:31:24

    Powiem brzydko, za co z góry przepraszam - Aniu, olej takie gadanie !!! Nie warto sobie tym głowy zaprzątać. Pozdrowienia dla całej Rodziny !

  • Autor: Alicja64 Data: 2009-04-30 19:38:20

    Użytkownik niebieska-różyczka napisał w wiadomości:
    > Postanowiłam podzielić się z Wami kochane Żarłoczki tym że urodził mi się
    > braciszek,myślałam że warto się dzielić z innymi takimi
    > wiadomościami. Jest mi przykro,ponieważ od wczoraj dostaje przykre
    > wiadomości na gg,wczorajsze skasowałam! ale dzisiejszy jest wstrętny i
    > postanowiłam go ujawnić.Chciałam tylko napisać anonimowemu nadawcy że nie mam
    > powodów do wstydu i nie uważam moich rodziców za starych,moja
    > mama skończyła 36 lat,to Ty powinieneś się wstydzić pisać do mnie takie
    > rzeczy.13306345 10:54:54ale wpadka z tym dzieciakiem13306345
    > 10:56:00twój tata powinien sie wstydzić , przykro mi koleżanko13306345
    > 11:12:22wiem że ci wstyd iż rodzice w tym wieku uprawiają sex , musi to być
    > okropne , ja miałem to samo , na szczęscie z czasem ludzie przestaną gadać ,
    > wiem po sobie.


    niebieska-rozyczko, na pierwszym miejscu GRATULACJE dla Twoich rodzicow i dla Ciebie!!! A jesli chodzi o te paskudne komentarze to nie przywiazuj do nich wagi. To pisaly z pewnoscia osoby posiadajace ZERO inteligencji. Twoja mama jest w kwiecie wieku. W Ameryce kobiety zaczynaja myslec o pierwszym dziecku w wieku 36-ciu lat bo najpierw robia kariere zawodowa. Swiat idzie do przodu i wszystko sie zmienia. A ta kruszynka to Dar Bozy. Ciesz sie braciszkiem i pomagaj mamie. Pozdrawiam Cieplutko

  • Autor: basia19 Data: 2009-04-30 20:01:46

    Użytkownik niebieska-różyczka napisał w wiadomości:
    > Postanowiłam podzielić się z Wami kochane Żarłoczki tym że urodził mi się
    > braciszek,myślałam że warto się dzielić z innymi takimi
    > wiadomościami. Jest mi przykro,ponieważ od wczoraj dostaje przykre
    > wiadomości na gg,wczorajsze skasowałam! ale dzisiejszy jest wstrętny i
    > postanowiłam go ujawnić.Chciałam tylko napisać anonimowemu nadawcy że nie mam
    > powodów do wstydu i nie uważam moich rodziców za starych,moja
    > mama skończyła 36 lat,to Ty powinieneś się wstydzić pisać do mnie takie
    > rzeczy.13306345 10:54:54ale wpadka z tym dzieciakiem13306345
    > 10:56:00twój tata powinien sie wstydzić , przykro mi koleżanko13306345
    > 11:12:22wiem że ci wstyd iż rodzice w tym wieku uprawiają sex , musi to być
    > okropne , ja miałem to samo , na szczęscie z czasem ludzie przestaną gadać ,
    > wiem po sobie.
    Nie martw się, to żaden wstyd, napewno pisały to młodzi ludzie, którzy nie zdają sobie sprawy z tego że sex nie jest tylko dla młodych, przekonają się otym za kilka lub kilkanaście lat, pozdrówka i głowa do góry.
    Ps. 36 let to wcale nie tak dużo, jeżeli chodzi o rodzenie dzieci, ostatnio bardzo często zdarzają się wypadki, że nawet grubo po 40-stce kobieta rodzi dzieci.

  • Autor: ulla* Data: 2009-04-30 20:31:54

    Nie przejmuj się, chwasty wszędzie rosną...
    Jeszcze raz gratuluję braciszka-Piotrusia.Pozdrowienia dla całej Rodzinki, miejcie się zdrowo!!
    Imię bardzo ładne (mam męża Piotra) to dobrzy ludzie.

  • Autor: gosiekb Data: 2009-04-30 20:51:16

    Rozyczko nie przejmuj sie, takie bzdury moze wypisywac tylko jakis niezbyt madry czlowiek. Moja mama urodzila mnie jak miala 36 lat i wcale nie uwaza ze to bylo zbyt pozno. Ja tez wyszlam za maz i majac 30 lat urodzilam dziewczynki blizniaczki, w tej chwili mam skonczone 33 lata i w przyszlosci chcialabym zaplanowac jeszcze jedno dziecko. 

    Nie przejmujcie sie takimi bzdetami, wazne ze braciszek urodzil sie zdrowy. 
    Pozdrowienia dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Autor: jola995 Data: 2009-04-30 21:17:25

    Witaj.Od niedawna jestem z Wami ale bardzo często odwiedzam tą stronke,gdy przeczytałam Twoją wiadomość byłam zszokowana jak ludzie potrafią być okrutni.Głowa do góry,nie przejmuj się świat już taki jest,a ludzi nie zmienisz gadali,gadają ibędą gadać....
    Powinnaś się cieszyć z rodzeństwa bo to duży skarb.POzdrawiam i głowa do góry!!!

  • Autor: piorunkowa Data: 2009-04-30 21:20:04

    Kochana Różyczko, przede wszystkim gratuluję braciszka. Nie przejmuj się tymi komentarzami, nie warto sobie zawracać głowy. Jestem oburzona, że ktoś mogł coś takiego pomyśleć i napisać, to tylko świadczy , że ta osboa jest bardzo ograniczona. Mocne przytulasy

  • Autor: BeaMaj Data: 2009-04-30 21:24:00

    Droga niebieska-rozyczko gratulacje dla Twoich rodzicow!!! Nie przejmuj sie takimi komentarzami. Ja jestem troszke starsza od Twojej mamy i tez w tym roku bede miala drugie baby. Moja 2,5 letnia corcia bedzie wreszcie miala braciszka lub siostrzyczke. Nie uwazam sie absolutnie za "za stara" i ciesze sie, ze wszyscy jestesmy zdrowi, oby tak dalej czego Twojej rodzinie i braciszkowi zycze :)

  • Autor: marzena_gabi Data: 2009-04-30 21:46:18

    Niebieska-rozyczko nie przejmuj się takimi idiotami, to tak delikatnie określone, sama niedawno urodziłam córkę a mam 37 lat :)) i jest to moje pierwsze dziecko :) cieszcie się ze swego maleństwa :)))) ja cieszę sie z Wami :)))
    na Naszek klasie dostałam parę obraźliwych wiadomości że jestem stara i takie tam.... obrażali mnie ludzie ktorzy mnie nie znają :( to było przykre, napisałam do administratorów NK ale oni nic z tym nie zrobili.... postanowiłam ignorować takich troli
    Ty też zignoruj!!!!!
    a życie po 30 jest piękne :)))))

  • Autor: Agulek74 Data: 2009-04-30 21:51:04

    Normalnie jestem w szoku. Co za wariat mógł Ci napisać takie bzdury?
    Różyczko ja mam 35 lat i wcale nie czuję się stara. Ciągle się czuję jakbym miała 20 lat a Twoja mama jest tylko rok starsza ode mnie. Nie przejmuj się.
    Ucałowania dla Was Wszystkich :)

  • Autor: aga1828 Data: 2009-04-30 21:52:35

    GRATULACJE dla mamy niebieska-różyczko, w ogóle nie zwracaj uwagi na takie wiadomości i kasuj je od razu. 36 lat to jeszcze bardzo młody wiek przecież! Podobno dopiero po 30-tce kobieta jest naprawdę piękna . Super, że braciszek zdrowy, napisz jak będzie miał na imię, pozdrawiam gorąco!!!

  • Autor: jola gotuje Data: 2009-04-30 21:54:36

    GRATULUJE BRACISZKA NA DZIECI NIGDY NIE JEST ZAPUZNO WIEM COS O TYM MAM SZESCIORO JES FAJNA

  • Autor: Eliswie Data: 2009-04-30 21:55:29

    Kochana Rozyczko! Masz wszelkie powody do dumy i radosci. Masz rodzicow, ktorzy sie kochaja. Wyrazem tej milosci jest braciszek, ktorym obdarzyli Wasza rodzine. Szkoda, ze nadawcy komentarzy nie mozna ujawnic imiennie. Co do seksu: Dobry seks nawet w podeszlym wieku jest czyms pieknym, jest wyrazem milosci i pelnego zaufania do kochanej osoby. Dobry seks jest wyrazem niesamowitej bliskosci dwojga kochajacych sie ludzi. Twoj niemadry zlosliwiec nie ma pojecia, ze nawet staruszkowie uprawiaja seks. I nie ma w tym nic niemoralnego  czy wstydliwego. To jest piekne.
    Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie, Twoich rodzicow i braciszka. E.

  • Autor: dankarz Data: 2009-04-30 22:02:52

    Szkoda gadać, ludzie są okropni - nie przejmuj się takimi wiadomosciami - poza tym 36 lat to jeszcze młoda kobieta!

  • Autor: Kropcia Data: 2009-04-30 22:16:17

    Aniu takimi typami się nie przejmuj! Najważniejsze teraz jest, że Wy jesteście szczęśliwi i żeby Piotruś był zdrowy i rósł sobie w otoczeniu Rodziny szczęśliwy!

  • Autor: ulla73 Data: 2009-04-30 22:43:16

    Ne przejmuj się takimi rzeczami:)Moja mama urodziła mojego brata majac 42 lata ja wtedy byłam rok po slubie a rok pózniej urodziłam syna,tak że wujek jest starszy od siostrzeńca 1 rok(hihihihi) Teraz razem graja w piłke ,rozmawiaja itd.Nie ma sie co przejmowac kims kto nie ma odwagi sie ujawnic.Trzymaj się i zdróweczka dla ciebie ,braciszka i całej rodzinki.

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2009-04-30 23:42:45

    są ludzie, którzy piszą dla samego pisania.  Najważniejsze że się cieszysz

  • Autor: lajan Data: 2009-05-01 05:42:25

    Gratulacje dla Mamusi i pociechy .

  • Autor: beata73 Data: 2009-05-01 06:51:32

    Ja podobie jak Twoja mama mam 36 lat, mam jano dziecko które ma 8 lat  i któregos dnia przyszła mi mysl że może warto pomysleć o drugim brzdącu ale niekoniecznie teraz moze za 2 lata. Ja także mam brata który urodził się gdy byłam w  liceum i nie przypominam sobie żebym miał z tego tytułu jakieś przykrości. Także serdecznie gratuluję rodzcom i Tobie braciszka.
    A tak w ogóle to w wieku 36 lat wcale nie czuję się stara, ostatnio stwierdziłam że dawon nie czułam się tak młodo jak teraz.

  • Autor: matani Data: 2009-05-17 21:18:41

    Ja też teraz czuję że żyję, że jestem spełniona i życie stoi przede mną otworem. Pełnia życia zaczyna się po 30

  • Autor: spandau Data: 2009-05-01 07:14:24

    Rozyczko Kochana, powiem to, co juz czytalas. Nie przejmuj sie glupota innych. Szkoda ich... . Ty sie ciesz . My cieszymy sie razem z Toba.  Serdeczne gratulacje i usciski dla Was wszystkich.
    Beata

  • Autor: urszulka Data: 2009-05-01 08:20:06

    a moze poprostu ci zazdroszczą i dlatego tak dokuczja bo nie potrafią inaczej uczzuc wyrazic. teraz coraz mniej ludzi moze miec dzieci wiec to wielki dar a nie wstyd. nie wiem w jakim wieku jest twoja mama ale mnie urodziła jak miała 45 lat i ma taka córeczke na starosc z której sie bardzo cieszy. o juz sie doczytałam moja siostra tez ma 38 lat i urodziła córke ale nikt nic nie mówił tylko sie cieszył z tymi co to pisali to chyba cos nie tak jest a 36 lat to nie jest duzo przeciez.Nieprzejmuj sie bo nie warto.Pozdrawiam

  • Autor: onlyred Data: 2009-05-01 09:05:37

    Kochana Różyczko! Powiem brzydko: OLEJ ICH!. Dziecko to największy cud, jaki może spotkac kobietę i mężczyznę, bez wzgledu na wiek. Narodziny dziecka nie są wstydem. Wstydzic powinni sie autorzy przytoczonych przez Ciebie słów, zwłaszcza swojej bezgranicznej głupoty. Takim ludziom trzeba współczuc. Trzymajcie sie cieplutko. Mamy nie denerwuj tymi nieżyczliwymi wiadomościami. Tona całusów!

  • Autor: as Data: 2009-05-01 09:28:32

    Wredne te komentarze. Są napisane na poziomie nastolatki a nie dorosłej osoby. Niestety osoba ta nie ma godności się ujawnić nawet w profilu gg. Jak pamiętam jest tu parę ludzi przez których przestałaś się kiedyś udzielać na forum bo wiał od nich jad. Może też to napisał ktoś z Twojej szkoły. Nie przejmuj się tym. Myślałam, że Twoja mama jest starsza. Jestem mile zaskoczona że jest tak młoda. Moja mama ostatnie dziecko urodziła w wieku 41 lat. ja mam teraz 31 lat i chodzi mi po głowie by urodzic córeczkę za 5 lat czyli jak będę mieć właśnie 36lat:)

  • Autor: abiola Data: 2009-05-01 10:09:31

    Różyczko nie przejmuj się, takie bzdety moze napisać tylko jakiś stuknięty małolat. Zazdrości Ci szczęścia, a rodzicom tego że otrzymali kolejny Dar Życia ;) GG ma to do siebie że wszyscy mogą pisać... ale przecież Ty masz małą Kruszynkę, która za chwilę wróci do domu i będzie potrzebowała takiej fajnej starszej siostry;)

  • Autor: as Data: 2009-05-01 10:25:51

    Pomyśl jak będą ci koleżanki zazdrościc jak bedziesz brata wozic wuzkiem:) Jestes akurat w takim wieku, ze dziewczyny to lubia. Wiem bo pamiętam jak wozilam sąsiadkę albo później siostrę jak koleżanki zaraz się zbiegały by popatrzec lub nawet powozić. Chociaż większy urok ma to na wsi niz w mieście:(

  • Autor: AlinkaC Data: 2009-05-01 11:14:36

    Rózyczko  pozwolę sobie tutaj złozyć Ci gratulacje z narodzin tak wspanialego bracszka 
    Nie przejmuj się nawet między rózami rosną  chwasty Ty jesteś tą wspanialą Rózyczką
     A ten chwast wyrzuć ze swojej pamięci ,A ja życzę dużo zdrówka dla Bobaska  i Mamusi Pozdrawiam Cię bardz bardzo gorąco!!!

  • Autor: DorDa Data: 2009-05-01 10:32:40

    niebieska-różyczko gratulacje dla Mamy, przekaż koniecznie! Ja moje pierwsze i jedyne dziecko ( Oleńkę ) urodziłam mając 41 lat. Uważam ją za 8 cud świata. Dzieci są wielkim błogosławieństwem. Nie rozumiem, o co chodzi tym, którzy wysyłali te wiadomości. Oni pewnie też nie wiedzą! Mocne uściski dla całej rodziny! Dorota

  • Autor: teresa55 Data: 2009-05-01 11:32:56

    Kochana Różyczko, nie przejmuj się chamskimi zagrywkami jakiegoś gówniarza. Twoja mama jest jeszcze młoda. Ja się urodziłam jak moja mamusia miała 42 a tatuś 56 lat. Moja mama  pomogła mi jeszcze w wychowaniu moich dzieci, z których starsze ma 33 lata.
    Nie denerwuj swojej mamy takimi bzdurami. Życzę wszystkiego najlepszego Twojej rodzince i ucałowania dla Piotrusia.

  • Autor: anneau Data: 2009-05-01 12:41:31

    Ależ takie bzdury piszą tylko dzieciaki . Różyczko - zupełnie się tym nie przejmuj!

  • Autor: dora41 Data: 2009-05-01 14:10:36

    Mój jedyny syn przyszedł na świat jak miałam  32 lata więc tylko 4 mniej niż Twoja mama ,tylko debil może myśleć że 36 to starość  więc idiotami się nie przejmuj tylko ciesz się z brata ,a rodzicą gratuluję

  • Autor: monami9 Data: 2009-05-01 14:28:09

    Różyczko nie przejmuj się takim gadaniem, nie wiem dlaczego ale są osoby którym przyjemność sprawia robienie innym przykrości, nawet czasami nas nie znając. Wiem coś o tym, kiedy byłam w ciąży z moim trzecim maluszkiem to co prawda nie słyszałam że za późno na macierzyństwo (mam 29 lat) ale były inne dogadywania, nawet na ulicy je szłyszałam, kiedy szłam z moją córką i synka prowadziłam w wózku, mając już widoczny brzuch to były teksty w stylu: o matko ile dzieci, albo taka młoda i już tyle dzieci... przykre to było bo co Ci ludzie o mnie wiedzieli? a najgorsze było to że nawet niektórzy znajomi po prostu na wieść o trzeciej ciąży potraktowali to jak koniec świata dla mnie i też parę razy usłyszałam coś bardzo nieprzyjemnego. Ale głowa zawsze do góry, mam cudowne dzieci i chociaż czasem ciężko że padam na twarz to jestem szczęśliwa. I to jest najważniejsze, ze Wy, Wasza rodzinka jesteście szczęśliwi, bo macie swojego małego Piotrusia. Pozdrawiam serdecznie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu