Forum

Kuchenne porady

zakup wypiekacza do chleba

  • Autor: ładneoczymam Data: 2009-05-14 11:53:31

    przymierzam sie do zakupu wypiekacza do chleba czy warto dokonac takiego zakupu czy lepiej sie "męczyc "z piekarnikiem i samodzielnym ugniataniem ciasta na chleb?Warte to tej kasy?

  • Autor: skopolendra Data: 2009-05-14 17:18:16

    2 miesiace temu kupilam w Lidlu automat do chleba firmy bifinet.kosztowal 35 euro czyli ponizej 200 zl w Polsce.Od tej pory nie jadamychleba zesklepu.Robiew nim tez buleczki takiejak z piekarni znajdziesz u mnie przepis.Automat wyrabia mi ciasto na makaron, ciasto drozdzowe, robi konfitury.To jest super wynalazek!!!Nigdy ciasto drozdzowe nierolo mi takieogromne jak z automatu.Jezeli zdecydujesz siena zakup to radze zeby Twoj sprzet mial 2 mieszadla.Naprawde polecam.Zapach pieczonego chlebka jest nie do przebicia a roznorodnisc przepisow przeogromna.Pozdrawiam

  • Autor: ładneoczymam Data: 2009-05-14 21:05:51

    zachęcająco brzmi

    całkiem powaznie  biore pod uwage  teraz zakup tego automatu

    nie m nic lepszego na swiecie niz swiezy chlebek

  • Autor: makusia Data: 2009-05-14 21:31:52

    było sporo takich pytań, poczytaj tutaj

  • Autor: gitan Data: 2009-05-14 21:37:50

    Warto,naprawdę warto zakupic automat do pieczenia chleba,ja też mam bifinet z dwoma mieszadłami i jestem bardzo zadowolona.
    Piekę codziennie dla moich domowników,bo ja jestem na diecie,ale pieteczke czasami skubne.

  • Autor: Wkn Data: 2009-05-15 21:43:11

    Może kiedyś. Wiecie, co mnie najbardziej przeraża w tych wszystkich sprzętach oprócz ich ceny? Że są klamotami, które trzeba gdzieś ustawić w zwykle nienajwiększej kuchni...

  • Autor: miauka Data: 2009-05-15 23:40:35

    ja mam od poltora roku. NIe kupujemy chleba prawie wcale, no moze raz na 3 miesiace. A teraz na dodatek upieklam w maszynie chcleb na zakwasie. Polecam wiec z czystym sumieniem. Moja maszyna to kenwood :) nie jest mega wielka i chleb moze byc maksymalnie kilogramowy. 


  • Autor: skopolendra Data: 2009-05-16 13:38:18

    Ja tez pieke czlebyna zakwasie.I ciasto na bulki tez z zakwasem.Sa pyszne i bardziej prawdziwe czyli jak z piekarni.Co do miejsca w kuchni to Wkn ma racje jest z tym problem.

  • Autor: gosiekb Data: 2009-05-15 02:30:19

    Mysle ze zakup takiego piekarnika jest dobrym pomyslem. Sama taki posiadam, niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia wielu przepisow bo mieszkam za granica i do wielu mak nie mam dostepu. Ale te ktore pieke sa bardzo dobre. Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu