Forum

Zdrowie i uroda

Syrop z cebuli

  • Autor: Tercia Data: 2009-05-18 00:52:13

    Nie bardzo wiem jakie proporcje, jak przechowywać i podawać. Prosze o pomoc, z góry dziękuje

  • Autor: Alicja64 Data: 2009-05-18 02:56:58

    Ja przewaznie robie na oko. Potrzebny jest pollitrowy sloiczek z nakretka, okolo 5 duzych cebul pokrojonych w plastry i cukier. Na dno sloiczka ulozyc warstwe cebuli na okolo 1cm i zasypac lyzeczka cukru. Powtarzac warstwy do wyczerpania calej cebuli i na koncu zasypac lyzeczka cukru. Ja przez pierwsza dobe trzymam sloiczek w temperaturze pokojowej (cebula pusci sok) a potem wkladam do lodowki.

  • Autor: olenka_chicago Data: 2009-05-18 06:34:10

    Jesli moge doradzic to ja robie z cebuli jedna wystarczy bo najlepiej jet zrobic swiezy codziennie (syrop szybko traci swoje wartosci zdrowotne) wiec 1 cebula pokroic w piorka cienko i 2-3 lyzki miodu trzymac pod przykryciem przez kilka h sok z cebuli szybko wychodzi.

  • Autor: Tercia Data: 2009-05-18 08:10:59

    Wielkie dzięki już zabieram się do krojenia

  • Autor: gabi99 Data: 2009-05-18 10:29:25

    Ja tez słyszałam żeby codziennie świeży ,kroję w kosteczkę i zasypuję cukrem albo miodem.Wczoraj dodałam jeszcze czosnku.Tak podpowiedziała mi koleżanka.Robię na wieczór i na drugi dzień daję 2 razy dziennie.I potem znowu robię następny wieczorem Moje dziecko kaszle bez końca.Już ponad miesiąc.Leków wybrało mnóstwo i już nie wiem co mam robić.Syrop też już przetestowałam ale jeszcze spróbuję.

  • Autor: Tercia Data: 2009-05-18 11:28:06

    Moje chorują od lutego... z małymi przerwami. Odkąd starszy poszedł do przedszkola ciagle coś przynosi. Musze spróbować domowych sposobów leczenia bo ,,apteczne'' nie skutkują

  • Autor: as Data: 2009-05-18 11:51:56

    Ja tez znalazłam taki przepis i robiłam 2 razy. 

Przejdź do pełnej wersji serwisu