Forum

Kuchenne porady

papilotki

  • Autor: arabis Data: 2009-05-22 19:47:46

    Hej Kochani!!! gdzie kupujecie papilotki do muffinek??? ja kupowałam na mniammniam.pl ale tam strasznie drogo wychodzi raz tez trafiłam w sklepie na flackermany ale mi nie odpowiadaja no i mam problem. Polećcie mi coś proszę :)

  • Autor: aloiram Data: 2009-05-22 20:05:05

    Ja kupuje w marketach papilotki firmy Tescoma, albo przy okazji jakiś większych zakupów na Allegro u uzytkownika prostozformy.

  • Autor: Paola_r Data: 2009-05-22 20:22:09

    Kupowałam papilotki i przy okazji mieszankę na muffiny orkiszowe w Młynie Bogutyn, na Allegro. Skalkulowało się jakoś ;) , bo jeszcze brałam trochę mieszanek na chleb z automatu dla siebie i dla koleżanki, to i koszty przesyłki rozłożyły się znośnie, a cena papilotek nie zwaliła z nóg ;)
    (Aloiram, przepraszam, miałam się podpiąć pod arabis )

  • Autor: Jastrzab Data: 2010-09-10 13:50:52

    Papilotki chyba najlepiej kupować w necie. Wprawdzie papilotki są tanie, a przesyłka droga, to i tak więcje pójdzie na paliwo przy jeżdzeniu po sklepach

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-09-10 14:29:25

    Kilka razy kupowalam w przydasiowni: Przydasiownia.pl
    Jesli kupuje sie same papilotki, koszt wysylki to kilka zlotych (nie pamietam dokladnie), jak za zwykla przesylke pocztowa.

    Jeszcze zdazylam edytowac:
    niezaleznie od ilosci zakupionych papilotek, koszt wysylki to 5,60 zł - przesylka polecona; 6,60 zł polecony priorytet.

  • Autor: Satina Data: 2010-09-11 15:00:56

    Ja kupuję w Tesco albo w Kauflandzie z firmy Fackelmann, w opakowaniu za niecałe 10 zł 100 sztuk. A czemu niby Ci nie odpowiadają? Ja je osobiście polecam:) Ale polecam CI stronę aledobre.pl, odrazu kup sobie większą ilość:):) Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu