Forum

Kuchenne porady

Pytanko...

  • Autor: Gochahaha Data: 2009-06-12 20:31:49

    mam pewien problem...:D
    Nie mam blendera, a tata nie chce mi go kupić... A teraz są truskawki i chciałabym zacząć robić koktajle... Czym moge zastąpic ten blender??

  • Autor: betap Data: 2009-06-12 20:47:13

    może być widelec , albo tłuczek do ziemniaków taki z dziurkami przy większej ilości owoców :))

  • Autor: megi65 Data: 2009-06-12 21:19:53

    Troche dziwny twój Tato !! Blender jest bardzo przydatny w kuchnii ..!  Szkoda , ze daleko mieszkasz ode mnie ..... bo zrobiłabym ci prezentcik ... ku twojej radosci ... !! Pozdrawiam .. i podpowiadam .. moze z okazji urodzino - imienino - mikałajkowo - gwiazdkowo dostaniesz od dobrej duszyczki ten przyrządzik ! ...))))) Pozdrawiam serdecznie !!!

  • Autor: Wkn Data: 2009-06-12 21:53:05

    Z tego, co piszesz domyślam się, że nie masz ani blendera do miksowania zup ani kubka do koktajli z nożami miksującymi - obie rzeczy nakręca się na mikser.

    To bardzo użyteczny przydaś - można robić wspaniałe musy, sosy, zupy kremy.

    Widelcem nie rozdrobnisz tak dokładnie truskawek. Może na razie umawiaj się z koleżankami, które mają to cudo i wspólnie delektujcie się koktajlami :)

  • Autor: soczek! Data: 2009-06-12 23:18:13

    Ja koktajle robię w zwykłym mikserze-(dzbanowym), ale jeśli nie masz takiego -możesz spróbować zmiksować owoce zwykłym mirserkiem -wystarczy odpowiednia końcówka (z nożami)powodzenia i smacznego

Przejdź do pełnej wersji serwisu