Forum

Rozmowy wolne i frywolne

zarabianie

  • Autor: arabis Data: 2009-06-15 14:00:22

    Hej :) jestem ciekawa czy macie może jakies pomysły jak sobie dorobić wychowując dziecko w domu. Aktualnie mam 2 tygodnie przerwy jesli chodzi o opieke nad Kubą a więc i sporo w plecy jesli chodzi o zarobek. W dodatku zbliża sie urlop i marzę o wyskoczeniu gdziekolwiek a wiec pieniądze sa nam potrzebne.

  • Autor: drakas Data: 2009-06-15 15:53:47

    Widziałam na Twojej stronce, że zajmujesz się ceramiką, spróbuj może sprzedawać na allegro:) Takie rzeczy są teraz w cenie a wiele osób lubi mieć coś niepowtarzalnego w domu.
    Jak mój synek był malutki , dawałam korepetycje, ale teraz wakacje, więc z tym problem. A może avon lub oriflame? Zobacz, czy w okolicy ktoś byłby chętny i spróbuj, ja często kupuję coś od sąsiada i w sumie cała klatka u niego się zaopatruje.
    Powodzenia

  • Autor: abiola Data: 2009-06-15 16:53:34

    w avony się nie pakuj mało kto juz teraz się wpisuje i ludzie wogóle mniej kupują. wiem z doświadczenia jestem od 12 lat konsultantką i koordynatorem ;)

  • Autor: anneau Data: 2009-06-15 17:31:09

    ...no i stosunek ceny do jakości tak avonu jak i oriflame jest bardzo nieproporcjonalny!

  • Autor: emeska1974 Data: 2009-06-15 20:09:09

    również nie polecam - mało intratne zajęcie

  • Autor: arabis Data: 2009-06-15 21:25:51

    No niestety sprzedawanie ceramiki na allegro w ogóle nie wchodzi w grę tzn juz nie wchodzi bo próbowałam i właściwie nic nie sprzedałam... to co sprzeałam nawet nie pokryło kosztów wystawienia. Nie opłaca sie bo ludziom sie wydaje, że za drogo. To właśnie usłyszałam od faceta, który jako jedyny kupił ode mnie 2 guziki... kupił a potem stwierdził "Pani artystka sobie liczy!" i w ogóle głupie uwagi robił. A tak to ani kolczyki ani talerze, nic po prostu nic sie nie sprzedalo :(
    Co do Avonu i Oriflame to dookoła mnie pełno dziewczyn pyta mnie czy nie kupie więc mamy osiedlowe nasycenie rynku.
    Tak czy siak dzieki za odpowiedzi.

  • Autor: Dianka92 Data: 2009-06-15 22:41:41

    Myślę, że dobrym pomysłem byłoby znalezienie sobie jakiegoś dziecka do opiekowania się nim. Synek miałby towarzystwo, siedziałabyś w domku...można się przecież tak umówić, żeby rodzice przyprowadzali dziecko do Ciebie. A jeśli nie, to przecież można po nie chodzić, synkowi też przyda się spacerek.
    Ludzie bardzo często potrzebują nianiek,. a taka, która ma własne dziecko na wychowaniu, przynajmniej umie zajmować się maluchami i nikt się na niej nie zawiedzie ;)
    Wystarczy porozwieszać ogłoszenia, popytać wśród znajomych itd. i na pewno coś się znajdzie ;)
    Pozdrawiam.

  • Autor: dajanka Data: 2009-06-16 09:25:35

    Dianko, Kuba to nie jest synek arabis, ale właśnie dziecko, którym się opiekuje:-)

Przejdź do pełnej wersji serwisu