Forum

Zdrowie i uroda

ciaża

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-06-16 18:09:09

    Witajcie chce sie z wami kochane podzielic moja radoscia malutka  dzisiaj  byłam u lekarza  i okazalo sie ze jestem w 10 tygodniu ciazy  bardzo sie ucieszyłam  bo to cud i wielkie szczescie bedzie to moje drugie dziecko  ale jednak pod koniec badan okazało sie ze mam wieksze plamienie prawie mozna powiedziec krwawienie sie pojawilo dostałam lek Duphaston  i od razu 4 tabletki a potem po 1 dwa razu dzienni sama nie wiem skad to plamienie nic takeigo nie zrobilam zeby zaszkodzilo dziecku ani zadnego wysiłku ale jestem dobrej mysli

  • Autor: Zośka Data: 2009-06-16 18:16:32

    Twoja radość jest moją radością. Gratuluję i życzę Wam zdrowia, spokoju i jeszcze więcej radości.

  • Autor: Shanna Data: 2009-06-16 18:19:11

    Gratulacje!!! Ja drugim synkiem ciesze sie juz od miesiaca ;) Zobaczysz jak czas szybko zleci i wkrotce sama bedziesz trzymala swoje dzieciatko.

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-06-16 18:20:48

    dziekuje za cieplle słowa teraz czekac tydzien zeby krwawieni ustało i juz za tydzien pojawi sie tu nasze usc

  • Autor: as Data: 2009-06-16 18:42:37

    Ja z pierwszą ciążą też tak miałam. Czy gdybyś nie była w ciąży nie wypadała by cvi chyba teraz miesiączka. mi się wydaje ze dlatego to krwawienie. Zażywaj lekarstwa, odpoczywaj, nie denerwuj się i powinno być wszystko dobrze. Też tak miałam w 10tyg. Ile ma twoje 1 dziecko, że do tej pory nie wiedziałaś, że jesteś w ciąży? Ja wiedziałam już w 3 tygodniu. Oczywiście gratuluję ci i jeżeli będziesz przestrzegać zaleceń lekarza to powinno być wszystko dobrze. 

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-06-16 18:50:55

    moj synek ma 6 latek   ale w pierwszej ciazy tez mialam niespodzinke bo dowiedizlam sie dopiero w 5 miesiacu bo tak regularnie miesiaczkowalam a brzuszka nawet nie bylo widac  dopiero przez usg  nawet nosielam rozmiar ubran 38  a teraz dowiedzilam sie bo  teaz niby bylo ok miesiaczka wiec lepiej teraz  teraz niz potem

  • Autor: bytomianka Data: 2009-06-16 19:07:38

    Wielkie gratulacje!! Wszystko będzie dobrze. Stosuj się do zaleceń lekarzy, odpoczywaj i trzymaj się cieplutko!

  • Autor: aloalo Data: 2009-06-16 19:45:10

    Serdeczne gratulacje Martusiu! Wszystko będzie dobrze, bądź  dobrej myśli :)

  • Autor: avea Data: 2009-06-16 21:10:01

    Gratulacje,spokojnie wszystko będzie dobrze.Odpoczywaj i bądź dobrej mysli.No i oczywista od czasu do czasu pochwal się co u Was.

  • Autor: Alicja64 Data: 2009-06-16 21:29:52

    Gratuluje i zycze duuuuuuuuuuzo zdrowia i powodzenia!!!

  • Autor: martucha2008 Data: 2009-06-16 21:37:36

    No to gratuluje ,,,,zycze zdrówka .....

  • Autor: natalka1 Data: 2009-06-17 02:08:08

    Gratulacje!!! Nie martw sie wszystko bedzie dobrze! Ja z mezem tez staramy sie o dzidziusia i choc narazie nic z tegonie wychodzi jestem dobrej mysli!  Wiec przede wszystkim pozytywne myslenie:)

  • Autor: kanapka Data: 2009-06-17 09:26:23

    gratulacje i nie martw się. Ja też brałam duphaston prawie odkąd dowiedziałam się że jestem w ciązy czyli od 3 tyg. Może masz gdzies krwiaka w macicy i stąd krwawienie? Jeśli to on jest przyczyną to dużo wypoczywaj, bierz leki a krwiak sam się wchłonie i będzie dobrze. Jeszcze raz gratuluję :)

  • Autor: zaja Data: 2009-06-29 09:12:45

    Kanapka ma racje, może masz krwiaka. Ja miałam na początku ciąży, niewielki i krwawień też wprawdzie nie miałam, ale musiałam odpoczywać-dużooooooooo!. To było trudne bo chodziłam do pracy i ani myślałam iśc na L4, ale gdy byłam w domku to dużo leżałam i krwiak się wchłonął- także nie martw się. Ja mam rozwiązanie 30 września i już z mężem nie możemy się doczekać, bo brzucho ogromny a maluch odstawia takie tańce, że czasami jest nie do wytrzymania:). Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka.

  • Autor: eNka Data: 2009-06-20 11:53:39

    Wielkie gratulacje:)!!! Duphaston to już chyba norma w ciąży, ja brałam przy pierwszej ciąży, teraz w drugiej ciąży dostałam 5 zastrzyków z Kaprogestu. Takie trudne czasy przyszły na kobiety ciężarne, że muszą na siebie bardziej uważać:( Życzę powodzenia, my spodziewamy się synka na przełomie września i października:) Pozdrowionka dla przyszłych mam:)

  • Autor: drakas Data: 2009-06-20 20:29:10

    Gratuluję!!!! Nie martw się, w pierwszej ciąży też miałam krwawienia i niczym to nie skutkowało:) Sama ta ciąża była bardzo lekka i poza tym bezproblemowa i można powiedzieć bezobjawowa:)
    Obecnie kończę drugą ciążę- tzn termin mam na wczoraj i cały czas się stresuję, czy uda mi się urodzić samej, czy znów będą mi wywoływać poród, ble:( Do końca ósmego miesiąca brałam leki na podtrzymanie, a jak odstawiłam, to wszystkie skurcze ustąpiły i Malutka nie przejawia chęci do wyjścia, a już waży prawie 4 kilo!!! Na co Ona jeszcze czeka?

Przejdź do pełnej wersji serwisu