Forum

Zdrowie i uroda

Clinique

  • Autor: kiki1101 Data: 2009-07-08 15:50:35

    Jestem bardzo ciekawa czy ktoras z Was uzywa kremow do twarzy, pod oczy czy innych tej marki. Chcialabym miec jakis pozytek z tego zakupu, poniewaz jest to wiekszy wydatek, ale  nigdzie nie moge znalezc wiadomosci czy moga je stosowac osoby w roznym wieku czy sa one przeznaczone tylko do cer dojrzalych. Poza tym nie do konca ufam Paniom zajmujacymi sie sprzedaza ww. poniewaz pytajac kilka razy, uzyskalam calkiem rozne informacje. Jesli macie jakies doswiadczenia z Clinique prosze podzielcie sie ze mna.Pozdrawiam

  • Autor: anna702 Data: 2009-07-08 19:12:51

    Jest to dosyc powazna francuska marka kosmetykow, glownie przeznaczonych dla osob z wrazliwa cera
    Moim zdaniem godna uwagi
    A to czy dany krem jest do mlodej czy dojrzalej cery to zalezy tylko od typu kremu..przeciez jest ich wiele, do wyboru do koloru :)

  • Autor: luckystar Data: 2009-07-09 03:46:37

    Anno, nie bardzo rozumiem dlaczego piszesz ze to francuska firma, jest to firma amerykanska i zalozycielem jest rodzina Estee Lauder, sama Clinique powstala troche pozniej niz Estee Lauder jako mlodsza siostra:) a zaraz potem Prescriptives i Aramis, to sa oryginalnie zalozone firmy przez rodzine Lauder. W chwili obecnej rodzina jest wlascicielami wiekszosci znanych firm kosmetycznych na rynku. W momencie kiedy odchodzilam od EL z pracy (rok 1999) Lauderowie byli posiadaczami 16 roznych firm kosmetycznych, ile maja teraz? nie wiem ale pewnie juz wiecej:)))

  • Autor: luckystar Data: 2009-07-09 04:04:22

    Zeby nie byc goloslowna oto lista kompani nalezacych do rodziny Lauder: Estee Lauder, Aramis, Clinique, Perscriptives, Lab Series Skincare for Men, Origins, Tommy Hilfiger, M-A-C, Kiton, La Mer, Bobbi Brown, Donnna Karan, Aveda, Jo Malone, Bumble and Bumble, Michael Kors, Darphin, American Beauty, Flirt, Good skin, Grassroots, Sean John, Missoni, Daisy Fuentes, Tom Ford, Mustang, Coach, Ojon, Eyes by Desing. Nie wszystkie z tych firm zajmuja sie kosmetyka jak widac, ale wiekszosc to kosmetyki, makijaz i produkty do pielegnacji wlosow. A tu link do wiecej informacji www.elcompanies.com niestety po angielsku.

  • Autor: anna702 Data: 2009-07-14 19:24:54

    Dzieki..niesamowite zamieszanie rodzinne :)
    czesc z nich jest mi znana glownie z produkcji perfum tu na wloskim rynku...
    widze, ze jestes w temacie, a moze wiesz cos wiecej na temat szkodliwych konserwantow, jakich uzywa sie w kosmetyce, parabenow rakotworczych z reszta...ostatnio chcialam zakupic sobie krem, ktory m.innymi by mi nie szkodzil, i wiesz, ze doznalam szoku..prawie wszystkie zawieraja te holerne parabeny...najbardziej szkodliwe sa jednak te w kremach przeciwslonecznych, kremach do twarzy, mleczkach i szamponach

  • Autor: olenka_chicago Data: 2009-07-08 19:29:15

    Moja mama (55 lat) uzywa tych kosmetykow i jest zadowolona,ona uzywa tonik,krem pod oczy,krem do twarzy,krem do ciala,tonik do zmywania makijazu,oraz plyn do mycia twarzy i jest bardzo zadowolona z tych produktow. Tak mozna ich stosowac w roznym wieku,mozesz sprawdzic sobie ich storne interetowa.Jest tam "live chat" mozesz przedstawic im jaka masz skore jakie masz problemy ze skora i dobiera ci odpowiednia linie kosmetykow. powodzenia

  • Autor: mary50 Data: 2009-07-08 20:53:27

    Mimo,ze mieszkam zagranica uzywam polskich kosmetykow.Cena w Kanadzie tych polskich jest +- taka sam jak np.Clinique.Ja jednak wole te polskie np.Eris ,Soraya.Dobieram do mojej cery a mam bardzo wrazliwa ze sklonnoscia do tradzika rozowatego.Czasem przyslowie:"cudze chwalicie swego nie znacie..."sprawdza sie.Pozdrawiam

  • Autor: betti Data: 2009-07-08 21:25:05

    uzywam tych kosmetykow juz od 5 lat  i jestem bardzo zadowolona, do codziennej pielegnacji 3-step, czyli mydlo, tonik i krem - dobierzesz w zaleznosci od rodzaju cery. Dodatkowo jezeli ktos chce sa kremy na dzien i na noc, no i rewelacyjny krem pod oczy. Maja tez odzywki, albo maseczki - naprawde polecam. Kosmetyki do makijazu tez sa dobrej jakosci, a szczegolnie podklad i puder. Ale to wybor nalezy do ciebie, ja juz sie przyzwyczailam do nich i nawet nie mysle o zmianie, pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu