Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Wakacje z dwulatkiem :))

  • Autor: alice Data: 2009-07-15 21:38:05

    Hej kochane żarłoczki, potrzebuję sprawdzonych adresów na wakacje nad morzem z dwulatkiem. Niekoniecznie nad samym brzegiem, ale wskazany jest spokój (bez dyskotek obok, pola namiotowego itd), im ciszej tym lepiej. Może macie coś wypróbowanego?

  • Autor: HCICK Data: 2009-07-15 21:57:15

    ja byłam juz dość dawno z moim synem w Mielnie Unieściu i było tam sporo mam i nawet babć z małymi dziećmi, wszystko dostosowane dla dzieci i stołówka i domki i okolica , do morza niedaleko i raczej spokój, polecam:)

  • Autor: edziakalitowa Data: 2009-07-16 07:21:32

    http://www.darlowko.com.pl/index.html Byłam tam w łykend :)) czerwcowy. Blisko do morza.

  • Autor: maciusia Data: 2009-07-16 08:32:23

    Witam serdecznie
    Jest to moja pierwsza wypowiedż wśród Was Kochane żarłoczki , ale nie mogłam się nie wypowiedzieć widząc taki apel
    ! Jestem mamą dziesięciolatka , jak i właśnie bardzo wymagającego dwulatka , cały luty spędziłam na szperaniu w internecie na temat i opinii ośrodków nadmorskich . Gdzieś na forum " mama i dziecko " znalazłam ostrą wymianę zdań mam które właśnie wypowiadały się rozmaicie - pozytywy i obelgi nie miały sobie równych ! Ale to dzięki matkom polkom które jak nikt wiedzą co najlepsze dla ich dziecka znalazłam i dla swojej czwórki miejsce na wakacje !
    Właśnie co wróciliśmy !
    Więc polecam ; ośrodek wczasowy " Horyzont " w Dąbkach
    Połozony przy czyściutkim lesie sosnowym ( mmm co za zapach .. ) gdzie sa rewelacyjne ścieżki wzdłuż wybrzeża - ja spacerowałam tam lulając Maciusia w wózku. Plaża czysta , zadbana .Przy hotelu cztery baseny (brodzik !). Ale największą rewelacją dla mnie to wyżywienie w nienagannej stołówce , prawdziwe domowe , pyszne żarełko , zupy podawane w wazie . Pokoje oczywiście z łazienką i przestronnymi balkonami ( miska na przepierkę i sznur z klamerkami na wyposażeniu ). Koszt w sezonie "wysokim " czyli najdroższy to ; 61zł. osobodoba i 39zł. pełne wyżywieni , dzieci do 2 lat gratis a do 14lat bodajże połówka ( nocleg ) za jedzonko to można wziąc połowki lub ćwiartki ( 19 zł i 15zł. tak jak ja to zrobiłam - wielkość porcji dużo sie nie różniła od naszych , a sowicie tam nakładaja , dla chętnych z boczku przy kuchni jest jeszcze coś w rodzaju stołu szwedzkiego gdzie mozna sobie nałozyć np.smalczyk ze swarkami , ogórasy małosolne , inne rodzaje wędlinek lub serów) . No i oczywiście plac zabaw . Polecam , moim dzieciom sie podobało , niestety nie pamiętam strony , ale wystarczy chyba wpisać : Horyzont Dąbki i wskoczy .
    Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam

  • Autor: galachi Data: 2010-05-07 05:28:14

    Dzień dobry!
    Wybieram  sie  do  osrodka wczsowego Horyzont  w  Dąbkach na  przełonie lipca  i  sierpnia  2010.
    Proszę o  kilka informacji:
    czy na  terenie ośrodka nie  jest zbyt  głośno ?
    jak daleko  jest  ruchliwa  droga?
    czystość w  pokojach i  na  terenie?
    odległość od  morza i  jeziora?
    Z  góry  dziekuję !
    Pozdrawiam.

  • Autor: piszczalka Data: 2010-05-07 10:30:37

    WOW podoba mi sie :) Biore go pod uwage i pytam o wolne miejsca :)

  • Autor: alice Data: 2009-07-16 21:09:00

    Dzięki serdeczne za wszystkie pomysły. Pogoda się robi, czas wyskoczyć na wakacje :)))

Przejdź do pełnej wersji serwisu