Forum

Zdrowie i uroda

Mini solarium np Philips czy ktoś używał?

  • Autor: beata1 Data: 2009-07-21 07:10:20

    Witam kobietki czy któraś z Was posiada mini solarium np Philips czy fajnie opala czy warto kupić poradźcie proszę .

  • Autor: Minnie Data: 2009-07-21 12:37:32

    ja tez chodzilam z zamiarem kupna poniewaz na allegro mozna kupic w bardzo atrakcyjnej cenie ale poczytalam opinie na forach i zrezygnowalam bo wyczytalam ze nie dosc ze trzeba siedziec z 20 minut to efektow nie ma lub sa bardzo mizerne nawet siedzac kilkakrotnie...tak wiec odradzam szkoda pieniazkow:)pozdrawiam

  • Autor: marcia33 Data: 2009-07-21 13:53:38

    Miałam mini solarium i przychylam sie do poprzedniej opini Strata czasu i kasy Zaczęłam kupować chusteczki samoopalające-niedrogo a efekt fajny ale to moja opinia:)

  • Autor: emeska1974 Data: 2009-07-21 18:22:41

    mam od lat i nie używam strata czasu i kasy (jakakolwiek by nie była) nie opala nic - musialabys siedziec po 45 min a to niezdrowe - kup lepiej lóżko nawet używane ale zawsze lepsze - ja kupiłam łózko i jestem mega zadowolona

  • Autor: beata1 Data: 2009-07-21 18:50:01

    A czym się trzeba kierować w wyborze takiego łóżka?

  • Autor: emeska1974 Data: 2009-07-21 19:51:30

    Powiem szczerze, nie znam się, kupiłam to, które polecił mi Pan sprzedający do użytku domowego dla jednej osoby. Nie jest to jakieś super turbo ale zwyczajne solarium - najważniejsze, że się sprawdza. Jeśli chcesz kupić uzywane- ważne, aby lampy były wymienione na nowe bo to spory koszt. Wiem, bo mialam stare wypalone już prawie w poprzednim łóżku i ich koszt wyliczono na tyle co używane solrium - jesli kupowałabym uzywane - kilka tysięcy. Nie wiem ile chcesz przeznaczyć ale rozejrzyj się dobrze zanim kupisz - a już na pewno nie to mini Phipsa - zdecydowanie odradzam - u mnie już chyba kurzem zarosło w piwnicy bo przez lata go nie używałam. Pozdrawiam

  • Autor: mysha2006 Data: 2009-07-25 12:50:57

    A nie lepiej od czasu do czasu wyskoczyć sobie na normalne solarium??

Przejdź do pełnej wersji serwisu