Forum

Pomysł czy Problem?

Fatal error

  • Autor: matani Data: 2009-08-09 21:26:11

    Wiem, że taki wątek już był, ale czy można zrobić coś z frustrującym Fatal error: Call to a member function assign() on a non-object in /var/www/WielkieZarcie/models/comments.php on line 73 po dodaniu komentarza? Faktycznie po późniejszym wejściu widać, że komentarz jest, ale czy taki komunikat musi się pojawiać?

  • Autor: Wkn Data: 2009-08-09 21:28:21

    Możliwe, że to jakieś przeoczenie Pampasa - strona jest tak olbrzymia, że oprogramowanie rozrosło się do dość pokaźnych rozmiarów. Ten błąd nie pojawia się u Pampasa, może dlatego tak trudno go namierzyć.
    Czy mogę prosić o więcej szczegółów, o ile to możliwe?

  • Autor: Iloria Data: 2009-08-09 21:51:24

    Ja również tak mam. Gdy chcę skomentować przepis to po wciśnięciu "ok" zamiast mojego komentarza pod przepisem pojawia się "fatal error". Gdy ponownie wchodzę do danego przepisu komentarz przeze mnie napisany wyświetla się prawidłowo.  Zauważyłam, że ostatnio często pojawia się kilka identycznych komentarzy pod przepisami. Zapewne dlatego, że gdy komuś wyskakuje taki błąd to myśli, że komentarz nie został dodany i wpisuje po raz kolejny.     Hmm trochę się zakręciłam z tym tłumaczeniem.

  • Autor: Wkn Data: 2009-08-09 21:58:24

    Może to znowu problem związany z przeglądarką. Przed chwilą dodałam komentarz do nalewki imbirowej i wkleił się bez żadnych problemów.

  • Autor: jannaj Data: 2009-08-10 08:54:55

    tez tak mam

  • Autor: makusia Data: 2009-08-09 22:08:43

    też tak miałam , ale dzisiaj jest już ok:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu