Forum

Zdrowie i uroda

wory pod oczami

  • Autor: Kruszyna Data: 2009-08-18 16:13:22

    Bardzo prosze o poradę jak choćby troche zmniejszyć worki pod oczmi. Chorowalam na nadczynność tarczycy i taką po niej mam pamiątkę, stosuję krem pod oczy ale to niewiele daje. Może ktoś zna jakiś dobry krem albo domowy sposób. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

  • Autor: hanah30 Data: 2009-08-18 17:13:59

    porady wg. książki lindy Klark Twoja twarz otwórz szeroko oczy gałkami ocznymi  wykonuj okrężne ruchy pomaga to poleprzyc krążenie krwi wokół oczu.Wewnętrzną dłoń przyłóz do oka palce na czole dłoń ma miec kształt lekko zgięty dociskaj delikatnie tak aby czuc opór powietrza następne cwiczenie to masowanie ósemek wokół oczu to najlepiej likwiduje wory.Nie załamuj się kremuj masuj i cwicz mi to pomogło nie mam już worów pod oczami.W razie pytań kontakt na GG

  • Autor: Kruszyna Data: 2009-08-21 17:08:00

    Bardzo dziękuję za odpowiedż.

  • Autor: katarina Data: 2009-09-08 19:05:44

    mi znowóż pomogło na moje worki  (gdy byłam u siostry w niemczech na urlopie ) specyfik Inneov D-tox(tabletki), siora miała go w swojej szafecce z kremikami, polepsza krążenie i niweluje stres. Co prawda byłam sceptycznie nastawiona ale pomogło!!! nasze organizmy same się nie oczyszczą a pierwszą reakcję widac na skórze prawda?

  • Autor: tomek40 Data: 2009-09-10 10:47:29

    Słyszałem kiedyś o pewnej kobiecie, która przez kilka lat harowała na saksach i wciaz przysyłała do domu męzowi różne dobra. W końcu wraca, a dom zupełnie pusty.Pyta męża, a gdzie to wszystko sie podziało. Na to on: pochowałem w worach.Ona: w jakich? On: no, w worach pod oczami:).

Przejdź do pełnej wersji serwisu