Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Mój prywatny antywątek. Kto mnie nie lubi?

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 01:56:34

    Tak sobie myślę, że warto by wiedzieć, kto mnie nie lubi, nie cierpi i nienawidzi. Tych co mnie lubią i szanują to znam, ale tych z przeciwnego bieguna troszkę mniej. Piszcie tutaj...obiecuję, że nie wykorzystam swoich uprawnień aby zająć stanowisko "odwetowe" ( no chyba, że będą to wulgaryzmy). Jednego , który mnie nie cierpi to znam. To nasz szef Pampas, ale on ma ku temu faktyczne i uzasadnone powody i jego na ten moment: "rozgrzeszam". Czekam na innych. Śmiało.... macie niebywałą okazję "dołożyć" bezkarnie Bahusowi.
    Bahus

  • Autor: Alicja64 Data: 2009-08-24 02:48:33

    Czesc Bahus, jestem z przeciwnego bieguna i powiem ze jak do tej pory jestes OK. Masz swoje poglady i zasady ale czy nie kazdy z nas je ma? Zawsze cenilam i cenie sobie szczerosc. Nie znam Cie osobiscie ale stwierdzam ze masz ostry jezyk ktory moze nie spodobac sie pewnym ludziom. Ale jak dla mnie jestes w porzadku choc czasami nalezy Ci sie bacik. Pozdrawiam

  • Autor: erka Data: 2009-08-24 05:52:04

    Czasem nie zgadzam sie z Twoimi wypowiedziami.
    Ale cenie fakt iz masz odwage je wypowiedziec.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-08-24 08:06:42

    haha - typowy watek do zebrania "pocieszajacych" postow.

  • Autor: pszczólka-2 Data: 2009-08-24 08:46:49

    O o ,Dorotko podpinam sie pod ciebie,a Bahus jest mi ,hym , prawie obojętny.

  • Autor: goferek Data: 2009-08-24 09:54:36

    Powiem krótko i zwięźle- ani mnie ziębisz ani grzejesz...

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 20:08:08

    Użytkownik goferek napisał w wiadomości:
    > Powiem krótko i zwięźle- ani mnie ziębisz ani grzejesz...

    Nawet przez moment nie miałem zamiaru robić u Ciebie za klimatyzację....
    Bahus

  • Autor: makusia Data: 2009-08-24 21:06:23

    i za to właśnie Cie lubie

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 21:18:27

    Użytkownik makusia napisał w wiadomości:
    > i za to właśnie Cie lubie

    Za to, że nie lubię robić za klimatyzację?
    Bahus

  • Autor: makusia Data: 2009-08-24 21:36:36

    TY juz dobrze wiesz za co

  • Autor: agik Data: 2009-08-24 09:57:13

    A ktoś TY?
    Ja Cię nie znam, to nie mogę powiedzieć, czy Cię lubię, czy nie.

  • Autor: crystal Data: 2009-08-24 10:17:03

    Bahus , jezeli powiesz ze mnie lubisz to ja TOBIE powiem to samo.

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 20:09:17

    Użytkownik crystal napisał w wiadomości:
    > Bahus , jezeli powiesz ze mnie lubisz to ja TOBIE powiem to samo.

    W stosunku do Ciebie nie muszę tego mówić...to dogmat.
    Bahus

  • Autor: Bodek Data: 2009-08-24 10:29:14

    ja !!!!

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 20:10:44

    Użytkownik Bodek napisał w wiadomości:
    > ja !!!!

    Ciebie to nie biorę nawet pod uwagę...i tak Cię kiedyś utłukę.....
    Bahus

  • Autor: bea39 Data: 2009-08-24 20:14:07

    Ty sobie uważaj.....Utłuczesz Bodka to bedziesz mieć ze mna do czynienia. Gorszam jak żmija. Rodzinki nie dam ruszyć :)

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-08-24 10:30:27

    Bahus:) lubiłam Cię,ale ostatnio bardzo mnie zdenerwowałeś w wątku o chomiku! więc muszę przeczekać aż mi nerwy przejdą mówię to szczerze.Uważam jednak ze nie każdy napisze prawdę czy Cię lubi czy nie bo wie co go może czekać, za to w przyszłości.

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 20:11:54

    Użytkownik niebieska-różyczka napisał w wiadomości:
    > Bahus:) lubiłam Cię,ale ostatnio bardzo mnie zdenerwowałeś w wątku o
    > chomiku! więc muszę przeczekać aż mi nerwy przejdą mówię to
    > szczerze.Uważam jednak ze nie każdy napisze prawdę czy Cię lubi czy nie bo
    > wie co go może czekać, za to w przyszłości.

    A jesteś pewna, że ja faktycznie tego chomika dałem pożreć kotu?
    Bahus

  • Autor: Shanna Data: 2009-08-24 11:18:37

    A ja cie lubie...poczytac ;)

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 11:45:12

    Czyli nie jest tak źle jak myślałem.... Lecz pewnie nie wszyscy jeszcze ten wątek przeczytali...Oczekuję na dalsze "cięgi".

    A tak swoją drogą to przez te siedem (prawie) lat mojego pobytu na WŻ nie jednego złego i dobrego doświadczyłem. Miałem również bardzo ciekawe przypadki. Takim sztandarowym jest jeden, Miałem wielkiego wroga, którego wręcz nie cierpiałem. Kłótnie nasze doprowadziły do tego że osoba ta została zbanowana. I co myślicie, że nadal nie możemy na siebie patrzeć? Nic bardziej mylnego. Dzisiaj należy do moich najlepszych WŻ-towych przyjaciół. Różnie to w życiu bywa.
    Bahus

  • Autor: lajan Data: 2009-08-24 12:07:37

    Bahus, nie lubię Cię !!! Odgrażasz się, że wpadniesz na lajanówkę , wstawisz swoje zdjęcie i nic z tego. Unikasz spotkań WŻ jak diabeł święconej wody. Beeeeeeee

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 20:15:24

    Obyś się nie zdziwił i nie żałował
    Bahus

  • Autor: tineczka Data: 2009-08-24 22:02:40

    Lajan, a ja wzielam lupe i zobaczylam 17 Bahusow w jego profilu w sukience tej pieknej laski :)))) Jak to ON, to  powiem, kawalek przystojniaka:))))

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 22:25:36

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Lajan, a ja wzielam lupe i zobaczylam 17 Bahusow w jego profilu w sukience tej
    > pieknej laski :)))) Jak to ON, to  powiem, kawalek przystojniaka:))))

    To ja ale 8 lat temu...;)
    Bahus

  • Autor: tineczka Data: 2009-08-24 22:54:22

    Bahusku, to Cie wykrylam!!! Powinnam dostac nagrode Nobla, bo nikt inny nie wpadl na to, ze mamy zdjecie Bahusa...hihihi
    8 lat do stulecia, to kropla w morzu, jestes nadal przystojnakiem, przyznaj sie:) Wystarczy popatrzec na twojego syna!!!

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 23:03:40

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Bahusku, to Cie wykrylam!!! Powinnam dostac nagrode Nobla, bo nikt inny nie
    > wpadl na to, ze mamy zdjecie Bahusa...hihihi8 lat do stulecia, to kropla w
    > morzu, jestes nadal przystojnakiem, przyznaj sie:) Wystarczy popatrzec na
    > twojego syna!!!

    Ja tam się na tym nie znam....

  • Autor: tineczka Data: 2009-08-24 23:29:55

    Kokutujesz a to nie przystaje powaznemu Panu 100-letniemu....:)))

  • Autor: tineczka Data: 2009-08-24 20:37:35

    uderz w stol....:)))))) I love you too - miedzy innymi "bylymi" wrogami, hihihi

    Moja Mama mowi: "zycie to nie jebanka, nigdy nie wie sie jaka trase wybierze" :)
    "g"

  • Autor: onlyred Data: 2009-08-24 12:35:29

    A dlaczego chcesz się tego dowiedzieć? Przecież można antypatię pewnych osób wyczytac w ich zwrotach do Ciebie. Po co Ci lista osób nie darzących Cię sympatią?

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 14:04:44

    Użytkownik onlyred napisał w wiadomości:
    > A dlaczego chcesz się tego dowiedzieć? Przecież można antypatię pewnych
    > osób wyczytac w ich zwrotach do Ciebie. Po co Ci lista osób nie
    > darzących Cię sympatią?

    Wiesz....to taka niesforna bahusowa dusza...A Ciebie nie mógłbym nie lubić....przy takich wyśmienitych ciastach? Tymi Twoimi słodkościami (szczególnie z owocami) już dawno "podbiłaś" mi serce...;)
    Bahus

  • Autor: onlyred Data: 2009-08-24 18:53:53

    No kochaniutki.... Twoja wypowiedź była słodka , jak te ciasta.

    A tak na prawdę, to bardzo Cie lubię, nawet za chomiki. Hehehe

  • Autor: DorDa Data: 2009-08-24 12:36:01

    Bahusie! przewrotne zwierzę z Ciebie . Tak Cię nie lubię strasznie, że aż sama się boję (brrrr, BRRRR).

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 21:25:19

    Użytkownik DorDa napisał w wiadomości:
    > Bahusie! przewrotne zwierzę z Ciebie . Tak Cię nie lubię strasznie, że aż
    > sama się boję (brrrr, BRRRR).

    No gdyby nie ta ikonka to zalałbym się łzami z rozpaczy....ale czuję się "wyprostowany" (i to wcale nie podtekst)....
    Bahus

  • Autor: janosik Data: 2009-08-24 14:17:05

    nie znam człowieka!

  • Autor: Kormag Data: 2009-08-24 14:20:00

    bahus , a kto to jest bahus ?

    :P

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 21:33:48

    Użytkownik Kormag napisał w wiadomości:
    > bahus , a kto to jest bahus ?:P

    To ja.
    Bahus

  • Autor: Pola42 Data: 2009-08-24 21:34:17

    Wooow....

  • Autor: Rzymianka Data: 2009-08-24 14:35:52

    Bez Ciebie byłoby nudno na WŻ.  Jak piszesz coś, z czym się zgadzam- to Cię lubię, jak się nie zgadzam - to mniej. Pozdrawiam !

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 21:34:44

    Użytkownik Rzymianka napisał w wiadomości:
    > Bez Ciebie byłoby nudno na WŻ. Jak piszesz coś, z czym się zgadzam-
    > to Cię lubię, jak się nie zgadzam - to mniej. Pozdrawiam !

    Bardzo do mnie przemawia to "mniej"
    Bahus

  • Autor: skopolendra Data: 2009-08-24 15:11:54

    cenie cie za ciety jezyk.Mozna uznac, ze jestes cyniczny ale ja wierze, ze cynik to czlowiek, ktory widzi rzeczy jakimi sa a nie jakimi byc powinny.Sama czasem lubie komus dowalic szczegolnie jak glupota siega zenitu.Z pewnoscia nie jestes nijaki, cenie sobie takich ludzi.Ale czy Cie lubie?????.......Niestety wogole Cie nie znam.Pozdrawiam

  • Autor: Labea Data: 2009-08-24 17:47:16

    Wlasnie sie zastanawiam. Masz tupet, jestes prowokator,i ten brak delikatnosci. Ale lubie czytac Twoje wypowiedzi. Wiec, chyba Cie troszeczke lubie.  Pozdrawiam   

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 21:15:53

  • Autor: basiulka Data: 2009-08-24 18:02:29

    hmmmm..............................................

  • Autor: dankarz Data: 2009-08-24 18:40:58

    Ja to bym Ci dołożyła!! Tylko musze pomyśleć za co?? Wątku o chomiku nie czytałam, zwierzaki lubisz a że zawsze masz swoje zdanie to nie bardzo mam chyba za co? Ale jeszcze pomyśle!!
    Eh Ty!! Znowu prowokujesz!! I dobrze!!

  • Autor: bahus Data: 2009-08-24 20:17:43

    Użytkownik dankarz napisał w wiadomości:
    > Ja to bym Ci dołożyła!! Tylko musze pomyśleć za co?? Wątku o chomiku nie
    > czytałam, zwierzaki lubisz a że zawsze masz swoje zdanie to nie bardzo mam
    > chyba za co? Ale jeszcze pomyśle!!Eh Ty!! Znowu prowokujesz!! I dobrze!!

    Od Ciebie to przyjąłbym z pokorą
    Bahus

  • Autor: tineczka Data: 2009-08-24 20:18:39

    HEHEHE,,,,zazdroscisz mi "wlasnych watkow", zlosc sie na Marylke, bo to byl jej pomysl, hihihi ( Marylko dziekuje pieknie za pomysl:))))
    Kiedys , bardzo dawno temu jako "g", zwrocilam sie do Ciebie z ogramna powaga i tytulem "Pan", pamietasz??? Bylam zupelnie zaskoczona, ze czlowiek w wieku 100 lat ma taki "mlody" umysl, uzywa internet i jeszcze do tego nadal gotuje:))))

    Matulu, poczulam sie kompletna idiotka, jak sie dowiedzialam, ze figle nam robisz i kazdego roku konczysz 100 lat...hihihi

    Potem poszlo z gorki, ale to "mea culpa ":)

    Pamietasz, jak Cie wyzwalam w watku o pedofilach? Byles wtedy dla mnie "czerwona plachta na byka" i co bys nie napisal, to noz mi sie otwieral, hehehe.....Nastepnego dnia rano przeczytalam watek jeszcze raz i malo sie nie spalilam ze wstydu, bo ja przeczytalam: "homosexualisci" zamiast "pedofile":)))))))
    No i oczywiscie czagajac sie na kolanach przeprosilam!!!! ( wybaczyles, nie zbanowales:)

    No i lata mijaly, ciagle byles dla mnie "drzazga w oku", czy jak to sie mowi?

    Dopiero w watku o slubie syna poznalam prawdziwego Bahusa, nie mowiac o watku "dziadkowym" :)) A juz wsparcia w moich ciezkich chwilach pokazaly mi prawdziwe licze Wz-towego cynika i za to Cie kocham!
    Mowi sie "kto sie czubi, ten sie lubi", prawda?

    Nie jestes taki straszny diabel , jak go rysuja, a ja nie taka furiatka jak mnie nieraz sie odbieralo:)))

    I tak Cie ochrzanie czasami a Ty mnie, toz to samo zycie ,

  • Autor: Shaera Data: 2009-08-24 23:40:00

    Trudno powiedzieć... Nie znam Cię przecież Dla mnie jesteś tylko wirtualnym bytem Ale jeśli koniecznie zależy Ci na ocenie, to moja odpowiedź brzmi... Tak (w sensie, że lubię ). Czytając niektóre Twoje posty, robi mi się po prostu przykro. Ale przecież nie będę się od razu obrażać i Ciebie przekreślać Masz prawo do postępowania wg swoich przekonań, więc nie mam powodu, żeby od razu nie lubić. A już na pewno nie nienawidzić. Nie wiem, co musiałbyś zrobić, żebym akurat czuła nienawiść - to takie mocne słowo Nie odpowiedziałeś na moje dawne pytanie w swoim przepisie na chleb - ale mniejsza z tym Życie jest zbyt krótkie, żeby się na siebie gniewać o byle gie Zresztą, nie miałam jeszcze ku temu naprawdę stosownego powodu

  • Autor: Regina Florczak Data: 2009-08-26 16:39:00

    Prosze i widac kto potrzebuje kobiecego wsparcia

  • Autor: mary50 Data: 2009-08-26 23:11:40

    Jezeli chodzi o kucharzenie tzn. przepisy to bardzo Cie lubie.Jezeli zas idzie o ostrosc Twego jezyka to uwielbiam.W podobnym stylu mam swojego slubnego i nie kazdy wie kiedy sie jest zlosliwym a kiedy lekko uszczypliwym lub nawet ironicznym.Bahusie trzymaj tak dalej podnos andrenaline tym ktorzy nie maja poczucia humoru.Pozdrawiam.Maria

  • Autor: tajger Data: 2009-08-27 15:06:19

    A ja to Cię raz lubię...a raz nie lubię.
    ..tak dla równowagi.
    Pozdrawiam wszystkich:)

  • Autor: Edi® Data: 2009-08-29 21:40:52

    Po Twojej wypowiedzi na temat mojego bana, mogę smiało powiedzieć NIE LUBIĘ CIĘ, nie kopie się leżącego, nawet jak leży na własne życzenie.
    Wielką sympatię natomiast, zaskarbili sobie u mnie kojonkosky i CZOS

  • Autor: bahus Data: 2009-08-29 22:19:58

    Użytkownik Edi® napisał w wiadomości:
    > Po Twojej wypowiedzi na temat mojego bana, mogę smiało powiedzieć NIE
    > LUBIĘ CIĘ, nie kopie się leżącego, nawet jak leży na własne życzenie.
    > Wielką sympatię natomiast, zaskarbili sobie u mnie kojonkosky i CZOS

    Widzę, że pracujesz na kolejnego bana....
    Bahus

Przejdź do pełnej wersji serwisu