Forum

Galeria

Droga na Tusen Norwegia.

  • Autor: spajdermen Data: 2009-08-29 20:16:30



    Witam, macie rację że zdjęcia bez opisu mniej smakują , a przecież to forum o żarciu, więc postaram się w kilku zdaniach opisać co przedstawiaja.
    Zaczynając od pierwszego zdjęcie, to tylko widok z mojego balkonu na fiord lub sioen jak mawiają , mieszkancy Molde. Molde to dwudziesto paro tysięczne miasteczko wojewódzkie, Tak wojewódzkie.Zdjecia przedstawiają drogę na szczyt góry ,,Tusen" jest o tyle fajnie że tu często nie ma wytyczonych tras turystycznych,  wtedy idę sobie jak chcę, czasami muszę zawrócić bo doszedłem do jakiegoś urwiska lub jezioro leży mi na drodze, a jest tu ich bardzo dużo. Każdy krok to inne widoki, przyroda wydaje się nie tknięta przez człowieka po drodze spotykam różne wytwory przyrody. U podnuża jest takie miejsce gdzie jest widok na dwa fiorydy a właściwie na ten sam fiord lecz przedzielony pasmem gór, kilka kilkadziesiąt kilometrów dalej łączą się ze sobą.
    Przykro mi Tusena nie zamieściłem może następnym razem. pozdrawiam.

  • Autor: heiworth Data: 2009-08-29 20:43:27

    Spajdermen...!!!!........Puszczasz niesamowite zdjecia.......Dla mnie suuuuuuper........!!!!....Po prostu pięknie..Również pozdrawiam...

  • Autor: smakosia Data: 2009-08-29 21:40:33

    Ta inność, którą nam podarowałeś zamieszczając zdjęcia zupełnie mnie "rozwaliła". Każda fotka ma w sobie coś tak niezwykłego, że aż nie można oderwać wzroku. Nasze polskie góry są piekne, ale zupełnie inne więc dzięki tym "obrazom" przez chwilę poczułam się jak w wymyślonej bajce. Piszesz: "...to tylko widok z mojego balkonu na fiord...". Tylko?! Toż to natchnienie Boga zmieniajace się o każdej porze roku, którego trudno Ci nie pozazdrościć :-)

    Dziękuję i pozdrawiam .

  • Autor: Pola42 Data: 2009-08-29 23:39:57

    Cudowne.
    Zazdroszczę Ci,że tam byłeś. Prosimy o wiecej takich relacji, łacznie z ...menu wycieczki .Czy jadłeś cos " narodowego"?

  • Autor: cyfra1994 Data: 2009-08-30 13:51:34

    Witam,też w tym roku byłam w Norwegii z mężem i dziecmi ,zachwycił mnie ten kraj,dosłownie zauroczył.Mieszkaliśmy w Uskedalen.Mam nadzieje że kiedyś tam jeszcze się wybierzemy i zwiedze jeszcze więcej.Pozdrawiam

  • Autor: Iloria Data: 2009-08-30 21:58:28

    Spajdermen zdjęcia są piękne... aż trudno oderwać od nich wzrok...

  • Autor: Adanaw Data: 2009-08-31 11:54:03

    Ech... też bym chciała mieć taki widok z okna...a mam parę drzew , dom sąsiada i wał kolejowy :) Tamtejsze widoki są takie ostre, surowe bym powiedziała, inne niż nasze ale też piekne. Z chęcią oglądam Twoje zdjęcia bo dzięki nim zwiedzę trochę świata :) Pozdrawiam i życzę Ci ciekawych widoków do fotografowania :)
    Ps. Opisuj, opisuj koniecznie zdjęcia bo jestem ciekawa co gdzie jest.

Przejdź do pełnej wersji serwisu