Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Jesienna przystań...../lot 22/

  • Autor: mysha2006 Data: 2009-09-01 19:59:20

    Ponieważ Lajan ostatnio się nie odzywa a jak Bahus słusznie zauważył, stary wątek się już ciężko czyta, pozwoliłam sobie otworzyć nowy:) Mam nadzieję, że nie zepsułam żadnej tradycji i nikt się na mnie nie obrazi. Tak czy inaczej czekam na wierszyk Lajana bo bez niego kawiarenka nie jest taka jak powinna.
    Mam nadzieję, że będziemy w tym wątku opisywać same dobre historie i chwile obserwując za oknem pierwsze, jesienne zmiany....

  • Autor: bea39 Data: 2009-09-01 20:57:23

    Taaa, wątek jest wątkiem. Moje dziecko w internacie ma się dobrze. Dzisiaj oglądali krowy (!) jakby było to coś niespotykanego.Obawiam się,ze  przedmiotu kierunkowego zacznie się uczyć dopiero na 4 roku. Dobrze.ze praca w stajni ( prawie jak obora) nie zmieniła jej nastawienia do sensu jej perzyszłości :)

  • Autor: tineczka Data: 2009-09-01 21:20:48

    Myscho dobrze zrobilas:)

    Troche sie zaczynam martwic o Lajana, przezyl wizyte Bahusa???

    Kawiarenka super, ciepla, wysprzatana, zwierzaczki wzielam na ostatni spacer przed noca. Amigo chcial sie bawic z nimi, dobrze, ze sam jest malutki, bo by podeptal przez przypadek kolegow:)

    Zostawiam kosz kurek do przerobki, na kawe chyba juz za pozno?

  • Autor: Zofked Data: 2009-09-02 08:11:20

    Lajan jest na wczasach. Przynajmniej tak pisał w naszym protalowym watku. Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu