Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Stawki elektryka

  • Autor: Maddalena Data: 2009-09-03 09:34:01

    Kochani,

    ile trzeba zaplacic elektrykowi w Polsce (prywatna tzw. "fucha"), ktory ma naprawic instalacje el, tzn. do dwoch miejsc nie dochodzi prad, a kuchenka dziala polowicznie, tzn. tylko dwie plyty zamiast czterech i piekarnik nie grzeje na 100%.
    Jakie sa stawki? Bede wdzieczna za wskazowki.

  • Autor: Cletti Data: 2009-09-03 11:11:03

    U mnie licza sobie 50 zl od punktu  ale słyszałam ze ceny są od 65 zł niedawno miałam remont   oczywiscie materiały były ich  ja tylko gniazdka musiałam kupić

  • Autor: Ala06 Data: 2009-09-03 11:30:44

    Moj maz jest elektrykiem zduzym doswiadczeniem ale stawka 50zl to wedlug niego bardzo drogo
    U niego w firmie licza 30zl od punktu

  • Autor: Beata500 Data: 2009-09-03 11:50:48

    Wiesz,ja z kuchenką miałam podobny przypadek,ale instalacje miałam nową.Otóż mój elektryk nawet nie pofatygował się,żeby przeczytac instrukcję obsługi kuchenki,tylko stwierdził,że kupiliśmy wadliwa kuchenkę(nie działał piekarnik i jeden palnik kuchenki z płytą ceramiczną).Zawieźliśmy kuchenkę do sklepu,a tam pan spokojnie zapytał się ,czy ustawiliśmy zegarek w kuchence.No nie ustawliśmy,więc kuchenka wróciła do domu i działa do dzisiaj.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2009-09-03 13:24:38

    Ja za wymianę skrzyneczki z korkami na przedpokoju zaplacilam 200zl.w zeszlym roku.tz. wszystko przerobil,nie mam juz zwyklych korkow tylko takie przelaczniki ,jak  bedzie jakies zwarcie i zgasnie swiatlo,to tylko  pstrykne pstryczkiem i gotowe :)

  • Autor: Maddalena Data: 2009-09-03 16:17:44

    Dziekuje Wam za wypowiedzi. Ceny rozne. Zobaczymy, co ten "moj" powie! Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu