Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta!

  • Autor: koszyk Data: 2009-09-16 10:10:45

    witam serdecznie! jestem teraz na diecie bez pieczywa i ziemniaków, jest ustalone menu na dłuzszy czas dostalam tę dietę od koleżanki i brakue mi parę przepisów jutro w menu mam sałatke pięknosci i nie mam pojecia z jakich skladnikow ona się sklada może ktoś mi podpowie? proszę o pomoc pozdrawiam!

  • Autor: izabela_27 Data: 2009-09-16 11:19:06

    A można dowiedzieć się co jest w menu?

  • Autor: koszyk Data: 2009-09-16 12:32:08

    Dieta jest bardzo pracochłonna wymaga jedzenia o jednakowych porach, obiad należy zjeść do godziny 14 a i jest rozlożona w czasie podstawa to nie jeść pieczywa ziemniaków, zero maki pszennej menu na cały okres jest fajnie ułożone i kobieta dobiera dietę specjalnie pod Twoją osobę ale to oczywiście kosztuje i dlatego ja dostałam Tę dięte od swojej koleżanki bardziej majętnej i zaczęłam stosować i bardzo mi pasuje bo sie na niej nie gloduje to jest najważniejsze!! Jeżeli bedzie Pani zainteresowana to bedziemy w kontkcie pozdrawiam

  • Autor: izabela_27 Data: 2009-09-16 12:49:58

    Jestem zainteresowana:)
    To wygląda na dietę bezwęglowodanową,czy się mylę?

  • Autor: koszyk Data: 2009-09-16 13:28:45

    tak dużo jest orzechów,siemia lnianego, sezamu,pestek z dyni ,slonecznika owoce ale nie wszystki,bez mięsa czerwonego jedynie kurczak, indyk, dużo cukinii, jogurty naturalne i owoce zero cukru ale to dosłownie zero jestem na tej diecie czwarty tydzien schudłam juz 4kg mi pasuje, jest skuteczna.

  • Autor: ajlati Data: 2009-09-16 13:33:41

    jeżeli mogę Wam polecić to dieta SOUTH BEACH! schudłam na niej 23 kg w ciągu 3,5 miesiąca! przedewszystkim nie głodzi się,je się 5 posiłków dziennie( 3 normalne i 2 przekąski)  nie dość że skuteczna to jeszcze bez efektu jojo :))

  • Autor: koszyk Data: 2009-09-16 14:04:28

    witam moze ma Pani przepis na sałatke piękności w tej diecie? U mnie nie ma żadnych przękąsek mam tylko trzy główne posiłki. śniadanie bardzo lekkie koktajle różnego typu na bazie jogurtu naturalnego. obiad do 14 nalezy zjesć przeważnie to są salatki a kolacja to rożnie występuje też zupa spalająca tłuszcz, czy ma ona coś wspólnego z tą dietą Pani/

  • Autor: ajlati Data: 2009-09-16 14:55:00

    tylko nie Pani :))) w diecie SB nie ma określnych potraw jakie trzeba danego dnia zjeść. Ze składników które są dozwolone samemu się wymyśla potrawy :)) dieta składa się z 3 faz.... w 1 fazie która trwa 2 tyg nie jada się węglowodanów.... czyli chlena,kaszy,ryżu,makaronu,owoców,słodyczy,ziemniaków po tych dwóch tygodniach wprowadza się niektóre węglowodany czyli chleb,kasze,ryże,makarony,owoce itp..... jada sie tyle żeby się najeść :)) czyli nie chodzi się głodnym na śniadanie np jajecznica z 3 jaj z warzywami,przekąska serek wiejski light lub jakieś warzywo,obaid: pierś z kurczaka i do tego sałatka z dowolnych warzyw,przekąska znowu w postaci jakiegoś warzywa,na kolacje sałatka grecka albo omlet z warzywami :)))

    co do przepisu na sałatkę piękności to nie mam przepisu można poszukać w Google

  • Autor: dana39 Data: 2009-09-16 17:59:52

    Też polecam tę "dietę", nie ma efektu jojo ponieważ zmieniamy poprostu sposób odżywiania, stosując się do zaleceń diety przyzwyczajamy organizm do nowe go sposobu żywienia; najlepsze jest to, że nie głodujemy jak w wiekszości diet

  • Autor: as Data: 2009-09-16 14:56:06

    Szukalas w googlach. Po wpisaniu hasła dużo się pokazuje http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=sa%C5%82atka+pi%C4%99kno%C5%9Bci&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

  • Autor: koszyk Data: 2009-09-16 15:05:32

    dzięki bardzo juz którąś sobie podpasuję wielka pomoc. pozdrawiam

  • Autor: as Data: 2009-09-16 15:43:45

    ta druga pozycja wydawała mi się najbardziej prawdopodobna ale jest tam miód a nie wiem czy w twojej diecie wolno.

  • Autor: koszyk Data: 2009-09-16 15:56:55

    no wię właśnie nie wiem co z tym miodem poprostu nie dam miodu a może suszone śliwki lub morele

  • Autor: crisen Data: 2009-09-16 17:11:19

    Bez przesady.Miodu nie idzie tam dużo a przecież miód nie jest na cukrze. Prawdziwy miód ma w sobie naturalny cukier. Nie jest słodzony sztucznie.

  • Autor: koszyk Data: 2009-09-17 09:35:52

    Dzięki bardzo , też tak myślę że nie należy przesadzać, nie dajmy się już zwariować.

Przejdź do pełnej wersji serwisu