Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Podoba się Wam ta suknia ślubna?

  • Autor: Kąsek Data: 2009-09-22 13:01:02

    Podoba się Wam taka sukienka ślubna:
    http://slubowisko.pl/products/view/1985/suknia_fabio_gritti__model_baccio_di_venere/fabio_gritti__ekskluzywne_suknie_slubne/panna_mloda_salon_slubny_suknia_slubna???
    Macie moje drogie dobry smak - więc na pewno dobrze doradzicie?

  • Autor: aga1828 Data: 2009-09-22 13:13:41

    Hm....mnie się nie podoba ,dół jeszcze keszcze, ale góra nie...ale wszystko zależy od Ciebie, ja osobiscie wolę ecru, bo lepiej mi w tym kolorze niż w bieli, zreszta, każda panna młoda wygląda prześlicznie, więc jak się Tobie podoba to kupuj :-)) pozdrawiam.

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-09-22 13:21:21

    bardzo mi sie podoba ale decyzja nalezy dociebie jak byś mogłą przymierzyc i zobaczyc jak lezy i jak sie w niej czujesz jesli wygodnie to warto pozdrawiam daj znac co wybrałas a keidy ślub jesli bedziesz chciała to zajrzyj tu tez sa śłiczne sukienki ja własnie tu wybrałam swoja i jestem bardzo zadowolona:)
    http://www.slubnytarg.pl/komis.php
    mam nadziej ze cos wybierzesz

  • Autor: as Data: 2009-09-22 13:57:39

    Dla siebie bym takiej nie kupiła

  • Autor: agax Data: 2009-09-22 13:57:44

    Jeśli pasuje do Twojej figury...to czemu nie? :))

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-09-22 14:18:04

    kasek a to pytanie hipotetyczne czy szukasz czegos dla siebie - bo jesli to ostatnie to trudno cos doradzic nie widzac jak suknia lezy na osobie dla ktorej jest przeznaczona. Sama w sobie ladna ale, jak wszystko, to rzecz gustu. Dla mnie samej wybralabym inny model.

  • Autor: Kąsek Data: 2009-09-22 15:18:31

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    > kasek a to pytanie hipotetyczne czy szukasz czegos dla siebie - bo jesli to
    > ostatnie to trudno cos doradzic nie widzac jak suknia lezy na osobie dla
    > ktorej jest przeznaczona. Sama w sobie ladna ale, jak wszystko, to rzecz
    > gustu. Dla mnie samej wybralabym inny model.

    szukam dla siebie:)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-09-22 15:24:24

    Gratuluje od serca! Szkoda ze nie wiemy jaka masz figure  - albo nie mamy zdjecia z suknia na Tobie. Czasem przeciez najpiekniejsza suknia moze sie zle ukladac, nie pasowac do typu figury ani do osobowosci. Jesli jestes mloda, przynynajmniej sredniego wzrostu (lub umiesz chodzic na wysikich szpilkach) masz ladny dekolt i szczuple ramiona to suknia powinna pasowac.

  • Autor: Kąsek Data: 2009-09-23 11:52:22

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    > Gratuluje od serca! Szkoda ze nie wiemy jaka masz figure  - albo nie mamy
    > zdjecia z suknia na Tobie. Czasem przeciez najpiekniejsza suknia moze sie zle
    > ukladac, nie pasowac do typu figury ani do osobowosci. Jesli jestes mloda,
    > przynynajmniej sredniego wzrostu (lub umiesz chodzic na wysikich szpilkach)
    > masz ladny dekolt i szczuple ramiona to suknia powinna pasowac.

    Wydaje mi się, że mam talię trochę gruszki (kobiecy tyłeczek);)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-09-23 11:56:45

    ach to na pewno bedzie pieknie wygladac

  • Autor: jannaj Data: 2009-09-22 14:19:27

    Najważniejsze, żeby podobała się Tobie. Mnie się w każdym razie podoba. Rozumiem, że jesteś szczupłą dziewczyną bo model jest na idealną figurę.

  • Autor: słodki buraczek Data: 2009-09-22 14:21:04

    Jak dla mnie - piekna. Jesli jeszcze raz moglabym miec taki dzisn, to byc moze, ze wybralabym taka

  • Autor: BEATA55555 Data: 2009-09-22 14:55:28

    Piękna suknia!

  • Autor: ania205 Data: 2009-09-22 14:58:04

    dół sukni ..piękny..ale góra za skromna...

  • Autor: crisen Data: 2009-09-22 15:49:31

    Jeśli pokazujesz taką suknię to napewno jesteś szczupłym i smacznym Kąskiem.Suknia według mnie jest piękna. Nic jej nie brakuje. Góra drapowana , ramiączka z kryształków więc jest  wystarczająco ozdobna do dołu. Bez przesady. Ale to przecież kwestia gustu a to tylko moje skromne zdanie. . Wcześniej oglądałam biżuterię o której pisałaś. Idealna do tej sukni i także piękna . Masz dobry gust a jeśli się na nią zdecydujesz będziesz w niej przepiękną panną młodą . Mam nadzieję,że zdradzisz kiedy ślub a póżniej pochwalisz się zdjęciami.
    Serdecznie pozdrawiam.

  • Autor: Kacia Data: 2009-09-22 16:15:32

    Bardzo fajna sukienka

  • Autor: beata73 Data: 2009-09-22 16:30:40

    Suknia taka sobie ale nazwa Pocałunek Wenus - przepiękna.

  • Autor: skopolendra Data: 2009-09-22 18:45:30

    Suknia jest przepiekna, nie przeladowana ozdobami, elegancka.Jesli Tobie pasuje to napewno bedziesz sie w niej czula jak ksiezniczka:)

  • Autor: tineczka Data: 2009-09-22 19:43:59

    Tez tak uwazam, elegancka, pieknie wypracowana czesc gorna. Wyobrazam sobie, jak pieknie  bedziesz wygladala tego dnia w kosciele:)

  • Autor: anna702 Data: 2009-09-22 19:47:28

    mialam podobna...ladna tylko musisz miec cos na ramiona..

  • Autor: justi28 Data: 2009-09-22 23:31:46

    Dół piękny ale góra mi się nie podoba, za to biżuteria wspaniała

  • Autor: onlyred Data: 2009-09-23 09:18:58

    Suknia przepiękna. Jedna z ładniejszych, jakie ostatnio oglądałam.

  • Autor: Aoede Data: 2009-09-23 11:33:34

    Mnie podobają się te: http://slubowisko.pl/file/productphoto/thumbs800x800/lasposa-felicidad1.jpg

    Tu, z góry trzecia fotografia http://www.suknieslubne-slawa.pl/?id=slawa&k=lasposa&n=2

    http://www.coline.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal/suknia-slubna-atelier-diagonal-802.html

    Tyle, że to kwestia gustu, jak w tym wygladasz, jak się czujesz i czy sama sobie się podobasz.

  • Autor: Kąsek Data: 2009-09-23 11:51:05

    Użytkownik Aoede napisał w wiadomości:
    > Mnie podobają  się te:
    > http://slubowisko.pl/files/productphoto/thumbs800x800/lasposa-felicidad1.jpg Tu,
    > z góry trzecia fotografia 
    > http://www.suknieslubne-slawa.pl/?id=slawa&k=lasposa&n=2http://www.coline.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal/suknia-slubna-atelier-diagonal-802.htmlTyle,
    > że to kwestia gustu, jak w tym wygladasz, jak się czujesz i czy sama sobie
    > się podobasz.

    Hmm.. ta ze ślubowiska jest śliczna.. zresztą nie ta jedna:)

  • Autor: majolika Data: 2009-09-23 12:06:03

    Najwazniejsze,zebys sie w niej dobrze czuła. Żeby pasowała do ciebie( i nie tylko rozmiarem).Jesli lubisz prostote- wybieraj jak najprostsze modele; jesli lubisz błyszczec -wybieraj te strojne. To Twoje święto i nikt nie może wybrać za ciebie. Bądź sobą- zwlaszcza w tym dniu. Podobno przyszły maż nie powinien widziec wczesniej sukni, ale ja bym zapytala, co i jemu odpowiada, albo i pokazała- precz z przesądami;).Pozdrawiam i życże wiele szcześcia.

  • Autor: Aoede Data: 2009-09-23 12:25:42

    Co do oglądania czy nie, to ja sama sobie wybrałam pierścionek zareczynowy. Przy okazji nie było problemu z rozmiarem.
    Taki http://www.yes.pl/diamenty/pierscionki_wielokamieniowe#BB-Z-000-Y01-1548SW
    Strasznie podrożał od czasu zakupu. Poza tym jeszcze jedno co do sukni. Podobnie jak z innymi rzeczami nie wszystko co ślicznie wyglada w necie, w rzeczywistości też będzie tak wyglądać.

  • Autor: Wróbelek Data: 2009-09-23 12:45:43

    każdy ma swój indywidualny gust. Jednym będzie się podobała taka a innym nie.
    Grunt żeby Tobie się podobała i żebyś dobrze się w niej czuła. Jeśłi chcesz opinii innych to już nie w kwestii suknie ale jak Ty w niej sama wyglądasz.

    Sukienka ładna ale nie w moim guście, a temat mi również bliski bo za chwil pare sama będę szukała sukienki śłubnej. Właściwie mam już upatrzoną taką jakiej szukam:)

  • Autor: muminka Data: 2009-09-23 13:00:24

    skoro pytasz...suknia...hm...ladna,ale juz nie modna moim zdaniem.


  • Autor: Kąsek Data: 2009-09-23 13:06:25

    Użytkownik muminka napisał w wiadomości:
    > skoro pytasz...suknia...hm...ladna,ale juz nie modna moim zdaniem.
    >

    dlaczego?

  • Autor: alman Data: 2009-09-24 07:27:30

    Wg mnie - ładna, elegancka...

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2009-09-24 09:28:35

    Suknia jest bardzo ladna,ale ja osobiscie nie zalozylabym takiej.Dla mnie troche za odwazna,slub sie bierze raz w zyciu i jest to bardzo wazna chwila w zyciu kobiety,ja rozumiem ze w czasach w jakich zjemy ,liczy sie tylko moda, uwazam ze troche skromnosci,nie zaszkodzi.Dekold jak dla mnie za duzy ,osobiscie wolalabym kupic sobie z podobnym dekoldem koszulke nocna,zeby maz mnie podziwial w noc poslubna niz swiecic ksiedzu w kosciele piersiami,ale to tylko moje zdanie.

  • Autor: agik Data: 2009-09-24 09:42:54

    Szal( jeśli bez welonu) albo bolerko( jeśli z welonem) rozwiąże problem "świecenia" :P

    No i chyba księza juz nie TAAAKIE rzeczy widzieli ;)))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2009-09-24 09:53:00

    Pewnie ze widzieli:) ale widzialam i bez szala panny mlode z takimi dekoldami,nie wygladalo to zbyt skromie.W sobote wychodzila za maz mieszkanka sasiedniego bloku,akurat mylam okno i widzialam,piekna brunetka,szli na pieszo do kosciola  bo mamy kosciol bardzo blisko.
    Samochod pojechal  przodem,wygladala cudnie ,suknia piekna tez z dekoldem,ale gora miala dodatkowo wstawke z bardzo cieniutkiej koronki,suknia byla reweklacyjna:) mloda zreszta tez.

  • Autor: agik Data: 2009-09-24 10:00:59

    :)
    Skromność chyba nie ma największego brania dziś :)

    Ale ja bym tez chyba do kościoła nie weszła z gołymi plecami i ramionami, choć tak często raczej do kościoła nie chodzę... ( może raz na 2 lata)

    Kąsek! będzie dobrze! Jeszcze tylko 11 miesięcy i będzie po :P

  • Autor: as Data: 2009-09-24 10:06:08

    U nas w gazecie reionalnej pisali, że w kilku miejscowościach ksiądz odmówił udzielenia ślubu ze względu na nieodpowiednią sukienke. więc cos do kościoła będzie potrzebne a potem na weselu mozna ściągnąć.

  • Autor: sanella* Data: 2009-09-24 13:25:54

    Jak dla mnie to ta modelka ma za bardzo wiszace cycki w tej sukience i  wyglada bardzo niekorzystnie,
    albo inny biustonosz powinna ubarc ( a moze jest bez ):)

Przejdź do pełnej wersji serwisu