Forum

Gawędy o jedzeniu

zepter

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-10-04 12:24:08

    Witajcie  czy warto kupic zestw zeptera
    vacsy ,mixsy, gratis dostaje czajnik, expresso  i kawe oraz tacki wszytsko mam dostac za 2 tygodnie i nie wiem czyu warto bo przeciez zawsze moge jescze zrezygnowac prosze doradzie mi

  • Autor: malka200 Data: 2009-10-04 15:36:47

    szczerze powiem ja nie skusiłabym się za taką cenę. Koleżanka kupiła ten zestaw- po kilku miesiącach znudził jej się smak potraw z tych ganków, podobno jest dość specyficzny, kawa w tabletkach do ekspresu dość droga.
    Co do garnków- moim zdaniem Tescoma robi genialne, do indukcyjnych kuchenek, kupuję je za rozsądną cenę w Czechach. Polecam.

  • Autor: Mika K Data: 2009-10-04 18:16:59

    Zdecydowanie odradzam! Moja teściowa kupiła w nadziei że schudnie:) dał na tamte czasy 4 tysiące złotych.I co nie schudła do tej pory.Bez dodatku tłuszczu chociażby minimalnie raczej się nie obywa bo np.naleśników upiec sie na tej patelni nie dało.No i takie tam inne myki po drodze wyszły.A dodać muszę że dwa garnki uległy już zniszczeniu a  mają dożywotnią gwarancję:( mimo że używane były zgodnie z instrukcją.Reszta drobiazgów zalega w szafkach i raczej mało się przydają.Ale jak zwykle to są tylko nasze opinie a wybór należy do ciebie.Kuzynka ma Vaxy i też skończyły tak że na początku był zachwyt a teraz leżą i niszczeją.Pozdrawiam.

  • Autor: bahus Data: 2009-10-04 18:27:50

    Serdecznie odradzam...można podobne kupić za dużo mniejszą cenę.
    Bahus

  • Autor: basia19 Data: 2009-10-04 20:37:06

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Serdecznie odradzam...można podobne kupić za dużo mniejszą cenę.Bahus
    Ja również odradzam,kupiłam w kwietniu mixy i już go nie mam, wymieniałam 5 razy nożyk do kruszenia lodu, bo za każdym razem odginał się. Pani z Zeptera łaskawie wymieniła mi go na patelnię grilową, którą już przy drugim użyciu zdążyłam spalić (ponoć to niemożliwe w zepterze), ale na szczęście pani ta wzięła mi ją i wypolerowała i znów jest jak nowa, ale czy warto było wywalić na nią aż 1000zł?????????bo tyle kosztowała. Jestem już wyleczona z Zeptera, firma ta schodzi jak to się mówi na psy. 

  • Autor: Eliswie Data: 2009-10-05 23:39:41

    Nie warto. Zupa ugotowana w normalnym garnku smakuje rownie dobrze. Jesli potrzebujesz nowe garnki, rozejrzyj sie po rynku. Istnieje kilku producentow, ktorych garnki sa na prawde dobre. I nie kosztuja majatek. Elzbieta

Przejdź do pełnej wersji serwisu