Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Przedszkole unijne

  • Autor: as Data: 2009-10-06 10:26:44

    Moje dzieci chodzą do przedszkola unijnego otwartego w tym roku. Za pobyt dziecka w przedszkolu nic się nie płaci. Grupa może liczyć maksymalnie 15-16 dzieci. Oprócz pani codziennie inny rodzic ma dyżur w klasie jako asystent nauczyciela. Takie są wymogi. Ja mam dwoje dzieci więc mam chodzić na dyżury podwójnie co nie podoba mi sie to bo wychodzi mi 4 razy na miesiąc. Mam jeszcze córkę w zerówce i wtedy musze kombinować u kogo ją zostawić bo nie chcę ją brać ze soba a w dmou nie ma kto z nią zostać. Mam pytanie: czy ktoś trż ma dzeci w takim  przedszkolu i czy u was też jeżeli chodzą 2 dzieci to musi mieć dwa razy więcej dyżurów niz ktoś kto ma 1 dziecko. Pytam bo dowiedzialam się, że w jednej gminie tak nie jest

  • Autor: jamajka Data: 2009-10-06 15:47:59

    Na moje to dziwne ,przecież masz bliźniaki i chodzą to jednej grupy, to po jakiego grzyba musisz chdzić dwa razy rozumiem gdyby każde z nich chodziło do innych grup

  • Autor: dagusia_29 Data: 2010-01-31 22:09:16

    a może to za każde dziecko 1 dzień, aże 2 dzieci to 2 dni. myślę że mamy mające 1 dziecko mogły by się troszkę buntować żę mają 1 dziecko i 1 dzień a Pani 2 dzieci i też 1 dzień.

    ale tak na marginesie gdzie można uzyskać informacje o takim przedszkolu ja jestem z wielkopolski.

  • Autor: as Data: 2010-02-01 08:40:50

    to jest projekt podkarpackiego ośrodka przedszkolnego i nie wiem czy działają w innych województwach.

Przejdź do pełnej wersji serwisu