Forum

Figle na igle i pielenie ogródka

Balkon zimą.

  • Autor: Duniasza Data: 2009-11-04 21:10:16

    Jak ozdobic balkon zimą. Żeby i ładnie i przetrwało chłody. Co wsadzić w skrzynki, jak zabezpieczyć, przed chłodem. Moze macie jakieś pomysły. 

  • Autor: tineczka Data: 2009-11-04 21:27:05

    Masz niedaleko do lasu, to uzbieraj szyszki, urwij galezie sosny, owoce jarzebiny , wrzos itd z takiego materialu mozna zrobic zimowe zdobienie balkonu w donicy, albo w skrzynkach
    kazdej zimy mam tego typu dekoracje :)

  • Autor: Kasia z Płocka Data: 2009-11-04 22:07:57

    Pięknie ozdobiłaś swój balkon tineczko:-)

  • Autor: tineczka Data: 2009-11-05 20:49:53

    Kasiu, juz nie mam balkonu, ta skrzynka wisi pod oknem domu :) Dziekuje za mile slowa, dzisiaj jest jeszcze piekniej, bo spadl snieg i "pobielil" dekoracje.
    Pozdrawiam cieplutko:)

  • Autor: Duniasza Data: 2009-11-05 21:39:23

    Jakie to piękne!

    Tineczko, igiełki nie opadną? Spróbuję skomponować tak jak Ty, tylko las mam daleko, a za dewastację parku moge zarobić mandat. ;) Ale jak pojadę do rodziców wybiorę się na spacer.

    Pomyślałam sobie, że może na wiosnę kupię jakieś małe krzewinki zimozielone i na następną zimę będę mogła je przenieśc do skrzynek z doniczkami.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-11-06 09:56:36

    Sluchaj a wiesz co slicznie wyglada? Wrzos roznokolorowy. Czasem troche czegos wiecznie zielonego pomiedzy. U nas tak wlasnie czesto se ozdabia balkony. Trzyma sie do wiosny . Uwaga nie zapomniec od czasu do czasu podlac. Szczegolnie w okresie bezsnieznym.
    Jak na przyklad tu: http://magazin.gartenzeitung.com/images/stories/Balkonpflanzen/Balkonkasten2,cma.jpg

Przejdź do pełnej wersji serwisu