Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Firma Beko

  • Autor: ekkore Data: 2009-11-09 12:38:18

    Czy ktoś z Was korzysta ze sprzętu AGD firmy Beko. Bardzo podoba mi się funkcjonalność i parametry zmywarki.
    Ale jak pytam się w sklepach - to każdy sprzedawca kręci nosem - Beko? a jest pani pewna? to turecka firma. Gdy zapytam się o wady czy reklamacje nie potrafi odpowiedzieć.
    Odniosłam wrażenie, że beko daje bardzo niskie prowizje, a sprzedawcy wolą inne, bardziej dochodowe marki.

    Stąd moje pytanie - nie chcę być zdana tylko na opinię tego, kto ma obowiązek mi coś sprzedać - czy używacie -a jeżeli tak to co sądzicie o zawodnosli (lub nie) sprzętu tego producenta.

  • Autor: skopolendra Data: 2009-11-09 12:48:30

    Ja mialam kilka lat temu w Polsce lodowke Beko.Po roku zepsul sie termostat,potem sprezarka.Poza tym bez zarzutu.Innym doswiadczen nie mam.firma jest dosc tania i nie mozna za duzo oczekiwac

  • Autor: teresa55 Data: 2009-11-09 13:10:28

    Ja mam pralke automat. tej firmy. Jak na razie jestem b.zadowolona, ale mam ją dopiero pół roku. Poprzednia pralka - Candy wysiadła po kilku latach całkowicie. Kosztowała duzo  i ciągle sie psuła.  Zobacze teraz z BEKO.

  • Autor: agus2404 Data: 2009-11-09 13:18:31

    Ja mam pralke Beko.. 8,5 roku... ciagle ta sama... nie bede mowic jak sie spisuje, zeby nie zapeszyc..moze powiem tak- nigdy nie wolala o mechanika!! Byla tania.

  • Autor: jola995 Data: 2009-11-09 13:25:56

    Ja posiadam lodówkę tej firmy od 5 lat jak do tej pory wszystko jest ok

  • Autor: bahus Data: 2009-11-09 13:24:51

    Mój kolega ma pralkę i zmywarkę jest bardzo zadowolony. Nawet pewnie nie wie, że to turecka produkcja...muszę go zapytać :D
    Bahus

  • Autor: megi65 Data: 2009-11-09 14:07:49

    Szerokim kołem omijam tą firme .... !!!_)))))

  • Autor: jaska2503 Data: 2009-11-09 14:18:25

    Kolega z pracy kupił na przedświątecznej promocji(na raty) lodówkę i pralkę automatyczną.Lodówka zespuła się raz.....potem drugi...i to było coś poważnego.W automacie też była jakaś drobna usterka,ale ma go do dziś.Lodówkę niestety musiał kupić drugą, bo nie uznano mu gwarancji(zepsuła się po jej zakończeniu kilka dni).Ale nie kupił już firmy beko i powiedział że nigdy nie kupi.Osobiście myślę ,że miał po prostu pecha,a beko to chyba jedna z tańszych marek i znam osoby co korzystają z tych sprzętów i nie narzekają

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-11-09 15:07:54

    ja mam z beko i mama jestesmy bardzo zadowolone polecam

  • Autor: Shanna Data: 2009-11-09 18:05:18

    Ja mialam pralke i nie bylam zadowolona. Obsluga nie byla skomplikowana, ale nie odpowiadaly mi programy tzn. np. program prania w 90 stopniach trwal (!!) 9 godzin bez mozliwosci przestawienia.Teraz mam suszarke do ubran firmy Beko i nie oddam jej za zadne skarby bo jest swietna.

  • Autor: kasnik Data: 2009-11-09 19:33:56

    Użytkownik ekkore napisał w wiadomości:
    > Czy ktoś z Was korzysta ze sprzętu AGD firmy Beko. Bardzo podoba mi się
    > funkcjonalność i parametry zmywarki.Ale jak pytam się w sklepach - to
    > każdy sprzedawca kręci nosem - Beko? a jest pani pewna? to turecka firma.
    > Gdy zapytam się o wady czy reklamacje nie potrafi odpowiedzieć. Odniosłam
    > wrażenie, że beko daje bardzo niskie prowizje, a sprzedawcy wolą inne,
    > bardziej dochodowe marki.Stąd moje pytanie - nie chcę być zdana tylko na
    > opinię tego, kto ma obowiązek mi coś sprzedać - czy używacie -a jeżeli
    > tak to co sądzicie o zawodnosli (lub nie) sprzętu tego producenta.

    Witaj.
    Ja mam pralke BEKO i jak na razie jestem zadowolona(oby nie zapeszyc), ale mam ja niedługo. Mój brat korzysta z pralki Beko juz dobrych kilka lat i jest bardzo zadowolony.Z innym sprzętem tej firmy nie miałam do czynienia. Jeśli chodzi o zmywarkę, to od 7 lat mam Aristona i mnie nie zawiodła.
    Pozdrawiam-Ewa.

  • Autor: jodełka Data: 2009-11-09 19:48:57

    Od pięciu lat posiadam pralkę i lodówkę firmy BEKO i na razie  odpukać działają bez zarzutu.

  • Autor: Mika K Data: 2009-11-09 20:34:32

    Ja nie mam nic z tej firmy ale sąsiadka miala lodówkę i  niestety też zawiodła psuła się non stop.

  • Autor: agacia3323 Data: 2009-11-10 07:26:27

    Moja teściowa ma zmywarkę Beko i chwali sobie tę firmę .A powiem ,że zmywarka chodzi codzień juz piąty rok.Ja jak kupowałam sobie nową lodówkę to dwa dni siedziałam w internecie i zaciekle czytałam opinie na temat różnych firm ,nie ma ideału ........nawet najlepszej firmy sprzęt moze nam się trafić ferelny.......

  • Autor: leeaa Data: 2009-11-10 09:59:14

    Ja mam pralkę BEKO, jestem zadowolona, przedłużona pięcioletnia gwarancja, parametry naprawdę dobre, fajne funkcjonalne programy  prania, nieduże zużycie prądu i wody, a pranie jest naprawdę czyste. W UK miałam superoszczędnego Boscha i nie byłam zadowolona - wszystko bylo jakieś takie niedopłukane. Moja poprzednia polska (kupiona i używana w Polsce znaczy) pralko-suszarka ARDO ma się świetnie i sluży moim rodzicom już 5 lat, czyli w sumie 8. Wiem, że na Ardo też gromy leciały. W mieszkaniu mojej babci stoi i do tej pory działa Wiatka sądzę, że w moim wieku.
    Mieliśmy kupić pralkę Aristona lub Siemensa, ale sprzedawca nam odradził ze względu na dużą ilość elektroniki i wilgoć panującą w łazience. Stanęło na prostym, zwyklym BEKO, póki co jestem zadowolona, w razie czego gwarancja jest przedłużona do 5 lat ;)

  • Autor: amelia_z Data: 2009-11-11 14:23:49

    Mam pralke Beko juz 6 rok. Piorę średnio trzy razy w tygodniu. Odpukać - nigdy nic się z nią nie działo. Była naprawdę tania a parametry jak u tych w wyższej półki.

Przejdź do pełnej wersji serwisu