Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Nick

  • Autor: Almira Data: 2009-11-20 13:17:50

    Od pewnego czasu zaczęłam zwracać szczególną uwagę na nicki jakie ludzie tutaj mają i jest wiele takich, które mnie zachwycają.Są takie zwyczajne-niezwyczajne. Jedne pewnie pochodzą od imienia inne od pseudo, a jeszcze inne Bóg wie skąd;) 

    Ze wszystkich, które zwróciły moją uwagę, jest kilka takich,że jak je widzę to już mi się uśmiech pojawia i zaznaczam,że nie ma to nic wspólnego z przepisami zamieszczonymi przez te osoby. Podam może jakiś przykład np. Dorota zza płota- przecież to majstersztyk w swojej prostocie, albo niebieska różyczka czy skopolendra:) Wy też tak macie? Zwracacie na to uwagę?

  • Autor: as Data: 2009-11-20 13:24:01

    Jeżeli chcesz wiedzieć skąd wzieły się nazwy nicków to masz link http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=285139&post=285353

  • Autor: jareksz Data: 2009-11-20 13:24:32

    Kreatywność, pomysłowośc, fantazja to się przydaje nie tylko w kuchni. Szkoda, że nie mam:(

  • Autor: Almira Data: 2009-11-20 13:31:30

    Oj, Jarek na pewno masz, tylko nie wziąłeś tego pewnie pod uwagę jak się rejestrowałeś;)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-11-20 13:33:33

    haha dzieki za komplement. Jest nawet caly watek o tym skad wziely sie Nicki takie a nie inne. Czesto to cos osobistego nie tylko przypadek. Byl niedawno nawet watek o nickach ale nie moge znalezc. Almira kojarzy mi sie z Bliskim Wschodem - jakos tak tajemniczo, egzotycznie brzmi...Pozdrawiam serdecznie!
    Acha i uwage zwracam. Czasem sie dziwie gdy ktos ma nick taki bardzo "niepochlebny" typu "glupia costam" albo "brzydka/poczwara/niezgula" czy inne takie epitety. Dziwie sie dluuuuuuugggggggaaaaaasssssnnnnnnyyyyymmmmm Nickom pisanym jednym ciagiem bo to troche klopotliwe gdyby sie chcialo do tej osoby zwrocic.

    Mi sie bardzo podoba "smakosia" jest taki serdeczny i jakis taki ...mily

  • Autor: Almira Data: 2009-11-20 13:38:56

    Trafiłaś w sedno kochana! Jestem półkrwi Hinduską i stąd mój nick! Kiedyś jak mieszkałam jeszcze w akademiku, to na cześć typu mojej urody tak mnie nazwali koledzy z Sudanu. Gratuluję przenikliwości:))))

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-11-20 13:50:41

    No to pasuje bardzo. Czasem tez powstaja Nicki intuitywne. Ja tak mialam kiedys pracujac jako "ciocia od klopotow" czyli "telefoniczna pierwsza pomoc" Mialam poszukac sobie jakiegos Nicka. Nic mi nie przychodzilo do glowy... nagle olsnienie SAMIRA! Dopiero potem (z cielkawosci) poszperalam w necie i okazalo sie, ze jest to imie arabskie i znaczy tyle co "ta ktory ci towarzyszy w nocy", "towarzyszka rozmow wieczornych". Pasowalo bo w sumie najwicej ludzi dzwoni wlasnie wieczorem lub noca gdyz wtedy nie moga spac badz bija sie z myslami...

    Mam nadzieje , cichutka, ze moze wstawisz pare przepisow kuchni indyjskiej? Uwielbiam....

  • Autor: Almira Data: 2009-11-20 18:39:42

    Dorotko, nie wiem czy zadowolą Cię przepisy, ale zgodnie z życzeniem wstawiłam. Sama jestem zwolenniczką kuchni meksykańskiej, ale mój mąż-ho, ho to on powinien być Hindusem;)))

  • Autor: skopolendra Data: 2009-11-20 13:55:42

    Milo mi ze zwrocilas uwage na moj nick.Z Dorota zza plota to naprawde strzal w dziesiatke.Kojarzy sie tak,ze od razu mialam wrazenie ze to ciepla osoba:)Nie mylilam sie(obserwuje Cie Dorota).Nigdy nie myslalam o nicku powaznie.Mam cale zycie tylko jeden:):)Jest to dla mnie proste bo gdybym poslugiwala sie kilkoma to napewno bym je zapominala.Geneze mojego nicku podalam juz w watku do ktorego likn jest podany.Lubie nick IrenaSikora(nie wiem czy dobrze napisalam) bo jest dla mnie jak Gozdzikowa z reklamy,brzmi jak nazwisko z sasiedztwa,osoba do drzwi ktorej mozna zapukac i o cos spytac:)

  • Autor: Almira Data: 2009-11-20 14:11:05

    Masz rację z Ireną Sikorą, do niej na pewno poszłabym z jakimś problemem np. poskarżyć na męża ,ha ha ona zaparzyłaby herbatkę z róży i uspokoiłabym się natychmiast:) Skopolendra kojarzy mi się z łagodnością, kruchością, wręcz eterycznością. Tak pewnie nazywały się elfy albo dobre wróżki;)

  • Autor: skopolendra Data: 2009-11-20 14:26:37

    Pudlo:(.Skopolendra wywodzi sie od skolopendry (jest tu inna osoba o tam nicku).Skolopendra jest stworzeniem zyjacym najczesciej w gorach (kocham gory).niektore gatunki sa tak jadowite, ze wystarczy je dotknac zeby umrzec (mam ciety jezyk i bywam cyniczna).Kiedys po raz pierwsza piszac artykul do szkolnej gazety chcialam napisac skolopendra (takie pseudo sobie wybralam) napisalam skopolendra.I tak juz trwa przez 19 lat:)

  • Autor: skopolendra Data: 2009-11-20 14:34:51

    Jeszcze jedno:nie jestem podobna do tego robala:)Pozdrawiam

  • Autor: Almira Data: 2009-11-20 14:57:52

    Ach Ty!!! Wiem,że nie jesteś podobna do robala, bo widziałam Twoje zdjęcie i pewnie to mnie zmyliło, jawisz się jako anielskie dziewcze, a Ty Diablica jesteś!!! No, no nieźle uśpiłaś moją czujność. Buziaki

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-11-20 19:45:17

    Ja też mam sporo ulubionych nicków:) między innymi Malinka 16,Glumanda,Dorota za Płota,Dycha,Kordaszka,Renataz 36,Rybka 80 i wiele innych,oczywiście Bahus ,który ostatnio strasznie mnie zdenerwował,ale bardzo go lubię i jego nick i wiele wiele innych nicków,których nie wymieniłam.
    Zastanawiam się jednak nad jednym nickiem,Głupia Krowa,czym kierowała się osoba wybierajac sobie taki nick,nawet zadałam kiedyś pytanie pod jakim komentarzem,ale nie doczekałam się odpowiedzi.
    Twój nick Almiro też jest bardzo miły:) Pozdrowionka.

  • Autor: Almira Data: 2009-11-20 19:53:21

    Jejku, ja dziś weszłam na stronę "Głupiej krowy" (aż niezręcznie mi to pisać), miałam nadzieję,że może tam znajdę wyjaśnienie,ale nic z tego. Zdumiewa mnie to,ale cóż robić? Mam tylko nadzieję,że wkrótce to dziewczę zmieni nick na bardziej przyjazny, bo i jak się do niej zwracać?

  • Autor: Duniasza Data: 2009-11-20 20:00:47

    Cielaczku? ;)

     

  • Autor: Almira Data: 2009-11-20 20:03:14

    Ha, ha, ha nieźle to wymyśliłaś!

  • Autor: bozena28 Data: 2009-11-21 10:18:24

    ale się uśmiałam 

  • Autor: Almira Data: 2009-11-21 10:44:03

    Bożenko jak chcesz się jeszcze uśmiać to zobacz wątek "przygody w kuchni" Agusi

  • Autor: Scooby Data: 2009-11-21 08:31:22

    Ja mam nick-Scooby dlaczego? Bo lubie oglądac tą bajkę i podoba mi sie w niej ten piesek.Chocby dlatego.

Przejdź do pełnej wersji serwisu