Forum

Rozmowy wolne i frywolne

ozdabianie domów,mieszkań

  • Autor: jolcia73 Data: 2009-12-03 13:15:44

    Witam,zbliża się czas przystrajania mieszkań i domów. Dużo jeżdżę po naszym pięknym kraju i obserwuję jaką mamy fantazję.Niektóre są skromne inne z przepychem ale wszystkie wspaniałe.
    Zaczeliście już ozdabiać a może macie jakieś nietypowe pomysły? Ja zaczęłam już przeglądać co mam na strychu i robię listę do uzupełnienia.
    Super by było obejrzeć Wasze zdjęcia!!
    pozdrawiam

  • Autor: smakosia Data: 2009-12-03 14:58:39

    Ja póki co wprowadzam się w nastrój zapalając świece i innego rodzaju światełka czyli wtykam podgrzewacze w różne szklane pojemniczki. Mam też taki trochę tandetny (dawno kupiony) "świecznik adwentowy" z żaróweczkami, który stawia się na parapecie okna. Oj, jak ja go lubię. To nic, że kiczowaty. Kiedy świeci się za firanką robi taki nastrój w pokoju, że aż nie mogę się na niego napatrzeć :-) Reszta dekoracji czeka grzecznie w piwnicy. Choć nie da się ukryć, że już bym chętnie po nie sięgnęła. No ale co tu dużo gadać - czekanie ma swój urok więc czekam. Potem bardziej cieszy. Teraz jednak, kiedy nie ma nikogo w domu siedząc w internecie wynajduję rózne piosenki świateczne na you tube. Ale o tym cicho sza! :-))

    tak wygląda to w dzień

  • Autor: smakosia Data: 2009-12-03 15:12:55

  • Autor: jolcia73 Data: 2009-12-03 15:38:18

    też mam takie świeczniki,rzeczywiście kiedy zapali się wieczorem to nie moge się powstrzymać od zachwytów.
    Ale Wiecie co? u sąsiadów w domu choinka stoi już od soboty,hm,trochę to dziwne

  • Autor: nonka4 Data: 2009-12-03 16:03:28

    hi:) mam identyko:)

  • Autor: carolla Data: 2009-12-03 16:26:17

    Nie przejmuj się. Ja mam taki sam kupiony kilka lat temu i dobrze jest nam z nim w świąteczny czas:-)

  • Autor: skopolendra Data: 2009-12-03 15:24:54

    U nas stoi wieniec adwentowy.Stanowi glowna ozdobe.Wyglada tak:.Oprocz tego bedzie choinka,na zewnetrznych drzwiach jest dekoracja i na domu sporo lampek.

  • Autor: jolcia73 Data: 2009-12-04 16:08:42


    Kochani zobaczcie co udało mi się dzisiaj kupić!! O czymś takim myślałam od czasu obejrzenia filmu z Chevy Chase'm jako głowy rodziny Griswoldów podczas Świąt. Wygląda to super i autentycznie się ''samo'' kręci. Pozdrawiam!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu