Forum

Pomysł czy Problem?

Jak znaleźć przepisy ....

  • Autor: Czeslaw Data: 2009-12-06 21:41:34

    niezalogowanego autora. Wyszukiwarka melduje o braku takiego autora. :-(
    Ubuntu 9.10, Firefox 3.5.5

  • Autor: Pampas Data: 2009-12-07 07:50:39

    Niezalogowani użytkownicy ie mogą mieć przepisów.

  • Autor: Czeslaw Data: 2009-12-07 17:50:34

    Rozumiem niezarejestrowani, ale niezalogowani? Czy z tego wynika, że moje przepisy są dostępne tylko
    gdy jestem dostępny na WZ, a jak sobie pójdę na inną stronę www to już nie?

  • Autor: Pampas Data: 2009-12-07 17:55:51

    Oczywiście miałem na myśli nie zarejestrowanych.
    Czy ktoś jest zalogowany w danym momencie czy nie, nie ma znaczenia.

    Wychodzi na to, że nie zrozumiałem o co pytasz.

  • Autor: ekkore Data: 2009-12-07 19:17:34

    jeżeli szukam przepisu wg autora to muszę znać nicka.
    Jak znam nicka wpisuję w wyszukiwarkę użytkowników - ważne są duże - małe litery oraz pełna nazwa - z cyframi itp. (Kiedyś posądziłam Lubczyka o zniknięcie, bo nie pamiętałam o numerze) i zaakceptowanie tego z przycisku (trzeba najechać myszą i kliknąć) - a nie automatycznie poprzez enter - wtedy nie działa.
    Wchodzi się na stronę użytkownika - a stamtąd do przepisów już tylko mały krok.

  • Autor: Czeslaw Data: 2009-12-07 22:17:27

    OK. Jak znaleźć przepisy Borgii. Gdzieś na forum znalazłem, że Ona jest Borgia. Czy Borgia jest jakoś numerowana?
    Nawet Ty wysyłasz do jej przepisów pisząc, że chlebuś jest na podstawie Jej przepisu.

  • Autor: as Data: 2009-12-07 22:43:38

    Z szukania wyszło mi ze ta osoba chyba usunęła konto. Jednak nie jestem pewna. Jak wpisze w wyszukiwarkę borgia to jest trochę tego a jak kliknę w ta osobę to konto nie istnieje więc chyba jest skasowane.

  • Autor: ekkore Data: 2009-12-08 08:07:57

    Borgi od dawna nie ma. Wraz z kontem znikają przepisy

    Powiedz mi w którym przepisie jest odsyłanie do Borgii - może coś zmienię. Bo jak w komentarzach to juz nic nie zrobię.

Przejdź do pełnej wersji serwisu