Forum

Kuchenne porady

produkty ekologiczne

  • Autor: Coco_Chanel Data: 2009-12-22 14:26:03

    Dlaczego tak trudno jest dostać żywność ekologiczną? Mieszkam w dużym mieście i sklepy w których dostępne są produkty ekologiczne są rzadkością. A jeśli już są, to strasznie drogie. Na zachodzie markety z tego typu produktami są powszechne. Znalazłam jeden sklep internetowy, a.pl, w którym można kupić artykuły, takie jak: napoje ryżowe, owsiane, sojowe, mleko ekologiczne, tofu itp. Moje ostatnie odkrycie, to puddingi sojowe, coś pysznego. Skoro te artykuły nie upowszechniły się w sklepach, to chyba jedynak się to nie stanie. Nie jest to żadna fanaberia, nie są to produkty drogie, dlaczego więc są tak trudno dostępne?

  • Autor: Olciaa Data: 2009-12-22 15:01:40

    bo w dzisiejszych czasach jest popyt na schabowego,kawal mięcha z chlebem, tłuste mleko od krowy, cole,hamburgery itp itd a nie jałowe jedzenie typu mleko sojowe,tofu czy kotlety sojowe. po co otwierac sklep z którego bedzie kozystac 10 klientów dziennie???(przy mocnym wietrze w strone sklepu)

    ale w dobrych marketach sa juz pułki z taka zywnoscia wiec nie powinno byc trudu ze znalezieniem czegokolwiek,a mleko sojowe jest nawet w biedronce

  • Autor: tineczka Data: 2009-12-22 17:34:18

    oczywiscie, ze wszystko mozna kupic wszedzie, ta absztyfikantka robi tutaj tylko reklame :(((

  • Autor: tineczka Data: 2009-12-22 17:32:07

    I znowu smierdzi mi reklama tej strony:(((( Dzisiaj zalogowana i  mysli, ze my durni!!!!! Poprzednikow szybko wyrzucilismy z WZ i juz sie nie pokazali!!!!!! Chcesz robic reklame tutaj, wykup miejsce reklamy na WZ od moderatorow!!!!!!!!!

  • Autor: Scooby Data: 2009-12-23 13:06:08

    W moim mieście (małe miasto) był sklep z tą żywnością,jeden jedyny sklep i został zlikwidowany,choc miał zbyt.Może nie za duży ale był.Wniosek nasuwa się taki:widac mało kto się interesuje taką żywnością i jest trochę droższa.Jakbyby nie było mięsa w tym sklepie nie kupisz i kiełbasy( w tym naszym nie było).

  • Autor: BlackOnion Data: 2009-12-23 16:26:47

    Sorry, ale co z tego co Ty wyliczasz jest produktem ekologicznym? Napoje ryżowe, owsiane, mleko sojowe itp?
    To chyba jakaś pomyłka. To nie ma nic wspólnego z ekologią ani ze zdrową żywnością.
    Zastanów się najpierw o co Ci chodzi.....

Przejdź do pełnej wersji serwisu