Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Plaski brzuch w 14 dni

  • Autor: Natka64 Data: 2009-12-28 12:25:56

    Kochani przypydkowo znalazlam taka strone i zastanawiam sie czy bylo by to dobre na sciepniecie paru kilo.Moze ktos kupil ta diete i moze cos o tym napisac.wszystkich pozdrawiam i czekam na odpowiedz.dzieki

  • Autor: Natka64 Data: 2009-12-28 13:18:34

    och zapomnialam dodac linke http://www.brzuchstop.pl/indexnowy.php

  • Autor: matani Data: 2009-12-28 13:25:55

    Ja bym nie ryzykowała.

    Znajoma tak się przejechała. Wykupiła podając nr karty kredytowej, dostała jakieś zioła, które oczywiście nie działały. Co najśmieszniejsze zwrotu można było dokonać w ciągu 10 czy 15 dni OD DATY ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA, a jeśli nie zwrócisz w tym czasie to znaczy, że podejmujesz SUBSKRYPCJĘ do odwołania i cena już nie jest tak promocyjna (porównaj 5 euro a potem 40 euro) ściągane z twojej karty kredytowej.

    Jestem tłumaczem i wiem, że ci naciągacze już tłumaczą swoje "strony" i szukają jeleni również u nas.

    Trzymaj się od tego z daleka!!! Na płaski brzuch pomogą tylko i wyłącznie ćwiczenia i dieta (jeśli masz tłuszczyk na brzuchu). Same ćwiczenia zbudują mięśnie pod warstwą tłuszczu, a sama dieta nie rzeźbi sylwetki.

    Pamiętaj CUDÓW NIE MA!!

  • Autor: Zośka Data: 2009-12-28 13:37:00

    Ńo właśnie! Cudów nie ma!  Odkryłam ostatnio dawno odkrytą prawdę : NIE JEŚĆ PO 18 i...... RUSZAĆ SIĘ!   Jest tu jeszcze zaleta taka, że nie dasz nikomu się nabić w butelkę, hej!

  • Autor: basia19 Data: 2009-12-28 14:01:20

    Potwierdzam, ja kiedyś też wpadłam na coś podobnego i ponoć wszystko było za darmo. To co otrzymywałam za darmo pocztą meilową, nie wiem do czego to porównać, same achy i echy jak szybko pozbyć się kilku kg bez wyżeczeń i tak przez tydzień, bo oczywiście jak chciałaś wiedzieć coś więcej, np co robić żeby stracić te kg to trzeba było wpłacić pewną sumkę na podane konto, nie jestem taka głupia, ale muszę Ci powiedzieć, że od lutego zaczęłam stosować dietę Dukana i przez 3 m-ce zgubiłam ok 15 kg i zgubiłam mój brzuch, teraz jest płaski, nie daj się nabrać na takie tanie chwyty, pozdrawiam.

  • Autor: matani Data: 2009-12-28 14:22:55

    a zobacz co się pojawia jak wrzucisz w google "dieta dukana" - 15 odnośników do ich stron mówiące, że ta dieta to be, tylko ich sposób najlepszy... to daje do myślenia

  • Autor: Natka64 Data: 2009-12-28 14:39:28

    Serdecznie wam dziekuje macie racje lepiej nie ryzykowac.Pozdrawiam

  • Autor: Scooby Data: 2009-12-29 13:45:52

    Nigdy się nie odchudzałam,bo nie miałam takiej potrzeby.Ale jedno mogę powiedziec,że w te zioła,herbatki cud itp., to ja nie wierzę,trzeba ograniczyc sie w jedzeniu.A napewno nie jeśc kolacji przed samym pujściem spac.A jak już chcesz sie odchudzic to idź do lekarza,on zaleci konkretną dietę i bezpieczną.Mam taki przypadek koleżanki jak się odchudzała na własną rękę,to potem znalazła się w łóżku,bo nie miała siły chodzic ani jeśc itd.,matka musiała ją myc,karmic i przebierac.Tak wpadła w manię odchudzania.A co do tych herbatek itd to tylko chemia i nic więcej.

  • Autor: peggy83 Data: 2010-01-13 10:55:39

    najlepsze są ćwiczenia fizyczne, zacznij regularnie ćwiczyć brzuszki, efekty będą po czasie, ale z pewnością będą.
    Jeśki twoim problemem jest tłuszczyk na brzuchu dobre sa brzuszki skośne.
    Jeśli nie o tłuszczyk chodzi, możesz próbować aerobiczną szóstkę weidera - genialnie rzeźbi brzuszek(wpisz w wyszukiwarkę, dużo tego jest w necie).
    na talię dobrze robi też tańczenie twista, a przynajmjniej ruchy naśladujące ten taniec. można też zaopatrzyć się w taki mało koszxtowny i mało skomplikowany sprzęt, nie wiem jak się nazywa fachowo, ale jest to kręcace się kółko - stajesz na nim i kręcisz biodrami, skręcajac talię, górna część ciała pozostaje bez ruchu.
    powodzenia :)

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-02-01 17:32:15

    nie wiem jak się nazywa fachowo, ale jest to kręcace się kółko -  to hula - hop

  • Autor: Vajola Data: 2010-02-02 15:01:45

    moim zdaniem chodzi o twistera - stosowany systematycznie naprawdę działa (ale mogę się mylić co do nazwy... )

  • Autor: malypaz Data: 2010-05-08 14:31:25

    U mnie działa najlepiej 6 Weidera! Warto trochę zacisnąć pasa i już w kilka dni mieć o wiele bardzej płaski brzuch.No i koniecznie trzeba unikac soli, pić dużo wody min.

Przejdź do pełnej wersji serwisu