Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Nowy Rok.....nowy lot 2010/1

  • Autor: lajan Data: 2010-01-01 10:11:22

    Rok już nam minął jak tutaj lecimy,
    pora zacząć nowy, ten więc polecimy.
    Wszelkie marzenia jakie z Tym mamy,
    w naszej kawiarence, powoli wyznamy.
    Podzielimy się radością, smutku nie ukrywamy,
    mamy tu przyjaciół, więc opieki doznamy.
    Niech kawiarenka nas dalej jednoczy,
    komu będzie smutno, niech tutaj wskoczy.
    Zwierzątka miłe, pieścić się tak dają,
    tyle pozytywnej energii dla wszystkich mają.
    Witajcie więc wszyscy, otwarte są drzwi,
    ogrzejcie się, wszystko zrobiliśmy tu My.
    Niech ciepło nas łączy, gdy tu wchodzimy,
    kawiarenka zaczarowana, czy się dziwimy?

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-01 10:25:42

    Wszyscy jeszcze śpią po wczorajszych balach i zabawach. U mnie ospy ciąg dalszy mały miał na święta, córeczka w sylwestra. Smutno mi trochę bo mogła poczekać ta ospa chociaż jak będzie po jej urodzinach :):):) No ale ...dobrze, że to tylko ospa
    Zaparzyłam dla Was kawe i zostawiam w termosie. Zostawiam Wam też po kawałku tortu na spróbowanie. To mój pierwszy taki tort - dzięki temu że trafiłam tutaj.:):)

  • Autor: lajan Data: 2010-01-01 10:34:27

    Aggusia, witaj w tym Nowym Roku. Ospa minie i wróci uśmiech. Chętnie wypiję kawę ale z torciku niestey zrezygnuję- odchudzam się.

  • Autor: lajan Data: 2010-01-01 10:47:37

    Tineczka, czekam tutaj  aby złożyć Ci życzenia.

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-01 10:52:58

    lajan to postanowienie noworoczne - odchudzanie ?   Ja się przy okazji pochwale mam całe 2 dni za soba bez papierosa :):)

  • Autor: lajan Data: 2010-01-01 11:26:50

    Aggusia w wątku Diety Tadka Niejadka, odchudzam się od 10 .08.2009 , z wagi 150 kg mam już tylko 122 kg

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-01 11:41:25

    to bardzo dobry wynik Gratulacje :):) mam nadzieje że ja za jakiś czas napiszę żyję 122 dni bez papierosa :):) jeszcze tylko 100 hihi ( hi hi z dzisiejszym 99 )
    Życzę Ci Lajanie abyś w tym Nowym Roku osiągnął swój cel. :):) Masz w planach zatrzymanie się na jakiej wadze ?

  • Autor: Ola12 Data: 2010-01-02 17:05:51

    Witajcie w Nowym Roku!
    Bedzie dobry dla nas .
    Ja stara czarownica  to wiem.
    Lajan !!!!Co za sukces te zgubione kilogramy,zrobiles na mnie wielkie wrażenie ,powodzenia w 2010.
    Dokładam do kominka i częstuję Was faworkami noworocznymi .
    Pozdrawiam

  • Autor: marcia33 Data: 2010-01-01 11:27:54

    witam wszystkich a szczegolnie dziewczyny z poprzedniego watku...napisalam i ucieklam bo dzieciaki chcialy z mama obejrzec film potem musialam uspokajac majke bo sie bala petard i dopiero jak zobaczyla kolorki na niebie to sie jakos pozbierala potem dzieci do spanie potem goscie wpadli z trunkami z zyczeniami co mile bylo ze tak jakos z gospodynia chcieli pogadac a potem to sie w koncu sama spac polozylam...polowek wrocil kolo 4 nad ranem polozyl sie u dzieci bo jego miejsce zajela majka i do teraz spi ja juz posprzatalam gosciom nakarmilam ich i dzieci zaraz ide na spacer z majka bo potem musze ugotowac obiad na 12 osob na 16 godine a tak ogolnie to pomyslalam sobie ze wnowym roku nie dam sie smutkom i innym takim tam jestem silna i dam sobie rade zwlaszcza z wami:))jutro moja maja konczy 3 lata pojutrze mam 12 rocznice slubu wiec nie ma co tylko brac sie w garsc!!!dziekuje wszystkim za wczorajsze slowa dzieki ze jestescie mocno was sciskam i do wieczora bo w ciagu dnia troche pracy:)))dla chetnych kapusniak(ponoc dobry na dolegliwosci imprezowe:))Lajan wierzyk jak zawsze...milo ze dbasz o te nasze watki...JT jak czytasz to dzieki za pamiec mimo wszystko..:))

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-01 12:43:57

    Zajadam sobie kapuśniaczek i tak myślę że tylko pewnie ja poszłam spać z kurami bo koło 1 hihi myślę sobie o Was tak:
    Almira pewnie wczoraj poszła spać z LECHEM i jeszcze sobie smacznie śpi
    Foczka pewnie poszła spać z komputerem
    Tineczka z uśmiechem na ustach
    Śpijcie sobie smacznie ja tymczasem poczynię przygotowania do obiadu ( ale mam dziś fajny pidżamowy dzień )

  • Autor: Shanna Data: 2010-01-01 13:37:56

    Witajcie noworocznie. Mam nadzieje, ze dla Wszystkich bedzie to dobry rok.
    U nas nadal zimowo, a wczoraj jakos niehucznie. Mala miescina i ludziska chyba zaspali.
    Pozdrawiam z usmiechem i pamietajcie ze co w Nowy Rok to przez caly rok.

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 19:14:38

    Witaj Shanna! W mojej wiosce tez spokojnie bylo. Zimno i snieg po kolana. O 24 postrzelali fajerwerkam , godzine pozniej, ciszaaaaaaaa....:)

    Ha, to ja bede leniuchowac caly rok, ale sie ciesze :)))

    Dobrego 2010!!!!!

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-01 14:19:26

    Dzien dobry w pierwszym dniu  2010 !!!!

    Za oknem bialutko, w nocy spadlo wiecej sniegu, temperatura - 8 C, niestety slonce jeszcze spi po wczorajszym balowaniu.

    Lajanku, wierszyk do serca sie usmiecha, bravo!

    Kawa noworoczna wypita, zwierzaczki nakarmione. Zapalilam swiece, do kominka dorzucilam, magicznie sie zrobilo:)
    Jeszcze raz Kochani Milego Nowego!!!!

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-01 15:13:34

    To ja tez pukam niesmialo, bo tak sobie mysle, ze zaniedbywalam kawiarenke i teraz od Nowego Roku, od dzis chcialabym tu bywac czesciej bardziej regularnie, przyjmiecie?
    Wszystkiego najlepszego Wam zycze, a zeby sie nieco podlizac stawiam na stole mus czekoladowy, naprawde pyszny. Zrobilam pierwszy raz i juz wiem, ze nie ostatni, chociaz musze uwazac z takimi bombami kalorycznymi, ale toz przeciez dzisiaj Nowy Rok!!!
    Lajanie, sprobuj chociaz odrobine, naprawde warto, nawet na diecie;))
    Wszystkiego najlepszego bywalcom kawiarenki, a Foczce, Almirze, Tineczce, Duniaszce, Frotce i Marci bardzo dziekuje za wczorajsze towarzystwo!!!!

  • Autor: alicja37 Data: 2010-01-01 18:00:06

    Witam Wszystkich w tym Nowym Roku!
    Życze nam wszystkim spełnienia wszystkich zaplanowanych wyżeczeń,dużo uśmiechu na twarzy i jak najmniej zmartwień;-)
    Dawno mnie nie było w kawiarence a to dlatego,że normalnie brakowało mi czasu. Te święta były spedzane po raz pierwszy w nowym domku. Praca... a potem praca w domu.Ale normalnie byłam w szoku ile to dawało mi radości.Było tak jak chciałam.........po mojemu i od niepamiętam kiedy poczułam się bardzo szczęśliwa.No ale dośc o mnie.
    Lajanie jak zwykle pięknie napisałeś.
    Dziewczyny miło jest Was tu spotykac oczywiście panów też.
    Miłego wieczorku Wszystkim życzę.

  • Autor: jolcia73 Data: 2010-01-01 18:56:23

    puk,puk,puk
    pytam nieśmiało czy możemy się do Was przytulić???
    mamy ajerkoniak własnej roboty
    może ktoś potrzebuje klina??????
    śnieg odgarneliśmy,do kominka dołożyliśmy i z Mężusiem chcemy się dołączyć
    można????

  • Autor: lajan Data: 2010-01-01 21:14:02

    Jolcia, osobiście Was serdecznie witam, rozgoście się, miejsca starczy dla wszystkich. Podzielimy się wszystkim czym kawiarenka bogata. Zaczarowana kawiarenka spełni wszystkie życzliwe życzenia.

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 19:00:13

    Jolcia , jak milo, jeszcze jeden pan tu zaglada:)) Witajcie, kawiarenka jest magiczna, tyle tutaj sie dzieje.....

  • Autor: aniaa0906 Data: 2010-01-01 20:38:35

    Witam w nowym roku!!!!Jak samopoczucie po sylwestrowych szaleństwach?My z mężusiem wybawiliśmy sie za wszystkie czasy-mam szczescie ze umie i lubi tańczyć.dobrze że nie zaatakował nas dzisiaj żaden ból.ale cierpimy na niewyspanie,bo o 4.30 zakończyliśmy tańce,hulanki i swawole.A rano(o 8) trzeba było do malutkiego wstać i nakarmić smyka.tylko ze za chwilę pozbył się całej kaszki-dopadła go"grypa żołądkowa"(ma też te drugie objawy).Dobrze że chociaż jakaś łagodniejsza postać tego paskudztwa,teraz czekam kiedy przyjdzie kolej na starszych,pewnie w pn. bo sie szkoła zaczyna. Przyniosłam trocę sylwestrowego gyrosa,jest jeszcze w dobrej kodycji Mus czekoladowy pyszny,poczęstuję się tak szczerze bo od jutra oczywiście się odchudzam.A własciwie to wracam do przerwanej diety,ponieważ dałam sobie dyspensę na okres świąteczno-noworoczny.Płacę za to drogą cenę bo 2kg na dupce przybyło,kto się odchudzał wie ile mordęgi kosztuje zrzucenie ich

  • Autor: lajan Data: 2010-01-01 21:33:19

    Jutro od 7.00 remont kapitalny kuchni!!!!!!!!!!!!! Wszystko do wymiany bbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  • Autor: lajan Data: 2010-01-01 21:59:53

    Foczko, pomoc się liczy, bardzo zapraszam.

  • Autor: lajan Data: 2010-01-02 07:10:41

    Oj Foczko, nie w Gorzowie.

  • Autor: aniaa0906 Data: 2010-01-02 20:19:37

    Pomyśl jak za to pięknie będzie już po i jaki zadowolony będziesz sobie siedział w nowej cudnej kuchni podziwiając ją.

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 19:10:21

    Nic sie nie martw, ja przyjme chetnie pare kilogramow!   Rozloze sprawiedliwie, troche w gore, troche w dol:)
    Szczesliwego Nowego, niech nam czola wygladzi:))

  • Autor: aniaa0906 Data: 2010-01-02 20:14:43

    Chętnie oddam,dzięki serdeczne.Tez życzę wszystkiego co najlepsze.Ale czytając Twoje wypowiedzi Tineczko i ogladając zdjęcia myślę że masz dużo dobrego w swoim życiu-szczególnie rodzinę:-)życzę jednak aby spełniły się najskrytsze marzenia w nowym roku

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 21:39:09

    To ja podziekuje:) Mam duzo dobrego w moim zyciu, oprocz troche tluszczu na "zle" czasy. Cale zycie jestem taka sama rozmiarowo, a tu chyba czas cos nazbierac na starosc, prawda?
    Dziekuje, marzenia....czekam do lutego....reszta to narazie tajemnica:)))

  • Autor: aniaa0906 Data: 2010-01-02 21:56:26

    nic nie zbieraj na starość(???)dziewczyno jak zobaczyłam Twoje zdjęcia i policzyłam sobie ile masz lat (na wątku o czterdziestkach o tym wspominasz) to mi szczena na klawiaturę opadła...Też chcę tak wyglądać będąc babcią:-)

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 22:07:52

    musze troche zebrac , bo Mamusia mnie straszy starym powiedzeniem: "Nim gruby schudnie, to chudy zdechnie" w razie choroby :))))))

    Kotuniu, ja jestem "stara" babcia, cora mogla sie wysilic 7 lat temu.....hihi

  • Autor: lenka075 Data: 2010-01-01 23:26:32

    Faktycznie ciepło tu w tej kawiarence...więc może i mi pozwolicie się przysiąść ? Często wieczorami tu zaglądałam, a z Nowym Rokiem postanowiłam wziąć nalewkę z pigwy i poczęstować każdego kto będzie miał ochotę, dołączając do tego życzenia jeszcze cieplejszych i radośniejszych chwil w 2010 roku....A w ogrzaniu się i rozweseleniu nalewka, myślę pomoże .

  • Autor: Frotka1974 Data: 2010-01-01 23:43:12

    Witajcie w nowym roku:)i w nowym locie:) Lajanku fajniaście zaczynasz nam wątki:)  Super ,że nas tu przybywa:)Piję herbatkę z sokiem malinowym i zaraz spać ,bo późno dosyć... Połówek powiedział, że w styczniu możemy zacząć kupować maleństwu. Więc zaczęłam już dziś:) Naoglądałam się wózków i łóżeczek na allegro, jeszcze rekonesans po miejscowych sklepach i hurtowniach. Wkrótce coś trzeba wybrać:) Jutro lecę do pepco ,bo blisko, chociaż jakiś drobny ciuszek kupić, bo nie mam nic. Cieszę się okropniaście, że nie muszę dłużej zwlekać:)Do następnego wejścia papa

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 18:57:21

    Lenka, przysiadaj !!! Im nas wiecej, tym weselej:)  Z ta nalewka, to nie wiem, kaca niektorzy nadal lecza??? .....hihi
    Dosiego!!!

  • Autor: aloalo Data: 2010-01-02 10:13:41

    Dzień dobry!

    Lajan... Eee, Ty wiesz :)

    Witam w całkiem nowym drugim dniu Nowego Roku. Kurde,wyspałam się wreszcie.  Dziecię tak miłe było, że sobie wstało i poszło do nieśpiącego już tatusia a mamusię zostawiło w stanie spoczynku. Więc się wytarabaniłam z łóżka o 8.30, co w moim przypadku jest rekordem.

    Lenka, witaj! Rozgość się :)

    Foka, Almira, Lucky, Frotka, Marcia,dzięki za Sylwestra :))

    Marylko, a dotrzymujesz noworocznych postanowień? Miło będzie Cię zobaczyć tutaj częściej.

    Frotka, miłych zakupów!

    Rozpalam w kominku, cobyście nie pomarzli, jak tu wejdziecie. Kawę i herbatę też zostawiam. Słodkości żadnych nie mam. Żeby się nie kusić. Rozpoczynam dziś dietę od nowa (tak, tak Lajanku ;))) ).

    Aha! |Lajan, ja marzę o remoncie kuchni, więc jak się uporasz ze swoim to wiesz... :)

    Miłego dnia!

  • Autor: lajan Data: 2010-01-02 10:54:30

    Jak gp przeżyję.... to możesz na mnie liczyć.

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-02 13:53:32

    Aloalo, jestem:))) chociaz z tymi postanowieniami roznie bywa:)))
    Nie wiem, czy Wy tez tak macie, ale ja juz od kilku lat zauwazylam, ze dzien Nowego Roku, to najbardziej leniwy dzien w roku!!!
    Boze, przeszwedalam sie wczoraj caly bozy dzien od kompa, do telewizora, po drodze do lodowki, absolutne lenistwo i nicnierobienie.
    Gotowac nie musialam, bo obiad byl przygotowany wczesniej, a i tak nam sie nie chcialo jesc, tylko takie skubanie tu i tam.
    No zywcem lenistwo pierwszej klasy:))))
    Aloalo, dzieki ze rozpalilas w kominku, bo ja zmarzlam deczko. Otowrzylam okno w nocy, bo mi bylo goraco, a potem sie zrobilo za zimno, tylko z lenistwa nie chcialo mi sie wstac, ten kominek to dla mnie zbawienie teraz i do tego goraca kawa.
    Slodkosci dobrze, ze nie zostawilas zadnych, bo pewnie nie potrafilabym sie oprzec, a musze zaczac rozsadnie podchodzic do jedzenia, jakos za duzo mnie jest ostatnio:)))
    Milego dnia dla wszystkich!!

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-02 15:24:18

    Nie wiem gdzie sie wpisac z zyczeniami Szczesliwego Nowego Roku! Tym samym czynie to tutaj i tez postaram sie czesciej cos skrobnac!
    Buziaki dziewczeta i chlopaki:))

  • Autor: Bodek Data: 2010-01-02 15:27:46

    witam po przerwie swiateczno - imrezowej :)
    nowy rok i nowy watek :):):):):)
    dorzuce do kominka :) za oknem sypie snieg - lecz nie polezy dlugo bo temp za wysoka....
    zycze milego dnia :):):):):):)

  • Autor: Duniasza Data: 2010-01-02 17:11:24

    A Poznań zasypało na biało. I trzyma.

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-02 17:47:16

    Jestesmy na te kilka dni we Flensburgu i tez syyypneloooooo! Bylam z mezem na spacerze, po oczach dawalo, ale fajnie bylo sie wymrozic, a teraz herbatke popijam. A pizza sie podpieka, no i mam w planach na wieczor "Fame" w kinie. Zabieram mame z soba, podobno super film!!

  • Autor: linka35 Data: 2010-01-02 18:45:03

    Mogę się do Was dosiąść? Właśnie wyjęłam jabłecznik z piekarnika.Wiem, że niektórzy się odchudzają(ja też próbuję, ale mam męża łasuch i jest mi trudno)Może jednak ktoś się skusi na odrobinkę , tak ładnie pachnie.....

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 18:55:05

    Linka, ja potrzebuje troche kalorii, mama narzeka, zem za chuda....hihihi
    Witaj w kawiarence, przychodz, kiedy chcesz i opowiadaj....:)

  • Autor: linka35 Data: 2010-01-02 18:58:16

    Dzięki z całego serducha i częstuj się ile dusza zapragnie( będzie mniej dla tych co się odchudzają ,ha)

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 19:04:05

    Jablecznik pyszny, jeszcze cieplutki, tak jak lubie:) , dziekuje...... wstyd, ze tylko sledzie mam do poczestunku:(

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-02 19:09:31

    Witaj tineczko ja skosztuje  śledzika. :):):)

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 19:45:24

    Agusiu witaj, zapraszam a co do picia mam podac, zimne piwo?

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-02 20:02:06

    Tineczko do picia mam Gin z tonickiem zapraszam :)

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 20:05:04

    Agusiu, juz wiem, mam sledzia z Ginem, bedzie dobrze:)))

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-02 20:08:26

    Tineczko ja juz w ty roku innej opcji nie biorę pod uwage musi być dobrze :):)

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 20:19:39

    Agusiu SKÅL po szwedzku za ten nadchodzacy, juz zaczety , obojetnie co w szkle plynie :))))

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-02 20:20:43

    siup :):)

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-02 19:06:48

    Siadaj linka35 razem z nami. Ja za jabłecznik dziekuję nie odchudzam się ale zjadłam dziś olbrzymi kawałek tortu. Dawkuję sobie słodkie :):):) Limit na dziś wyczerpany. Zrobilam sobie drinka może masz ochotę ? Częstuj się proszę. :):)
    foczka gdzie jesteś łabądki nakarmione ?? Chodź tu do nas staram się wykończyć sylwestrowego Gina i Tonica coś kiepsko mi idzie samej to wykańczanie.
    Almira Jak tam po sylwestrowo ??
    Czekam na was dziewczyny w kawiarence. Chyba że nie przyjdziecie to i ja pójdę sobie na spacer. Muszę Wam powiedzieć, że odkąd dzieci są chore i rzucilam papierosy to zaczełam sobie chodzić na samotne spacery. Wcześniej wydawało mi się to głupie jak to - myślałam samotnie chodzić na spacer. No i nie chodziłam. Chciałam sobie nawet psa kupić do tego celu bo mój kot, owszem na fajkę chodził sobie ze mna bardzo chętnie ale chyba na dłuższy spacer to kiepski kompan. Hi Hi żeby nie było kot chodzi łze mną na fajkę jako towarzysz. Siadał na balustradzie werandy i pewnie myslal jak to możliwe że ha ha przez 5 minut puszczam sobie do niego wielkie chmury i coś tam klepie mu do ucha ha ha. Teraz sobie myślę jaka ja głupia byłam a gdzie ja mam do cholerci wypisane jak juz pójdę sama na ten spacer, że ja jestem na spacerze i to samotnym. Przecież mogę gdzieś iść - prawda ? Tak czy siak brakuje mi ostatnio świeżego powietrza i to nie w związku z zaprzestaniem palenia a choroba dzieci juz 2 tyg prawie w domu przez tą ospę i teraz kolejne 2 będa przy małej a jak dojdzie małżonek to 6 ha ha - nawet o tym nie myślę.
    Smakosiu - jak tam po światecznie ? brakuje nam tutaj Twojego ciepła
    Agik - cholercia tu ci napiszę Ty nie idź na solarium bo zrobią Ci się zmarszczki a to dopiero deprecha :P  Siadaj tu lepiej ze mna zajmiemy się tym Ginem i tonikiem i w mig wszystkie troski, braki słońca  miną. Przegonimy ta wstrętna wiedźmę da D a niech sobie idźie w sina dal.
    No to polewam Gina

  • Autor: linka35 Data: 2010-01-02 19:16:25

    Aggusia na drinka mam ochote ale moge tylko na razie te bezalkocholowe.Od poświętach jestem na zastrzykach, więc poprosze, tylko samego toniku.

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-02 19:18:43

    Proszę bardzo juz polewam dodam trochę cytrynki i wycisnę sok z mandarynki :)

  • Autor: linka35 Data: 2010-01-02 19:21:55

    Mmmm jakie pyszne.

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 20:03:40

    Foczko, no pewnie, sledzik rarytas dla foczek :))) Mozesz zjesc i jeszcze Ci doloze, ale Gin do sledzi.............hmmmm:)

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-02 20:18:00

    Hahaha, no widzisz, jak to jest, ja po szwedzku a Ty po innemu:(  Chcialam dolozyc sledzikow foczce a wyszlo na rekoczyny....hihihi

Przejdź do pełnej wersji serwisu