Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Chyba rzuce prace...

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-07 13:39:37

    zeby "udzielac sie" na WZ!
    Ten portal nabral takiego tempa, ze nie wiem juz gdzie sie wpisywac, co czytac, tyle nowych watkow na raz!
    Kiedys to byl lajcik, mozna bylo wszystko jakos ogarnac, teraz nie ma juz szans...
    Troche tesknie za dawnym, przytulnym Wz....

    Przy okazji chcialam powiedziec, ze watek "kochajacy inaczej" otwiera mi sie tylko do 166, dalej sie nie rozwija.

    Pozdrawiam Was!

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-07 14:19:54

    Masz racje forum rozwija się w ekspresowym tempie :-) Ja mam z pewnością więcej czasu od Ciebie a też się nie wyrabiam z czytaniem. Dawniej "omiatałam" większość wątków a teraz tylko wybrane. Zupełnie już nie czytam przepisów Coś mi się tak w tej łepetynie porobiło, że siedzę na kulinarnej stronie a nie mam chęci na gotowanie, bo wolę coś skrobnąć Hm...

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-07 18:47:02

    No rozwija sie rozwija:) Ja sie zaczynam tym martwic, bo wczesniej wchodzilam tutaj jak do wirtualnego domu. A teraz juz nie ma o tym mowy. Jak Cie nie ma dwa dni tutaj to po ptakach, nie do nadrobienia:(
    Niemniej jednak ciesze sie, ze nie jestem sama, moze jakies WZ 2 otworzymy, czy cus. Dla zapracowanych:))
    Ja na przyklad podziwiam tineczke i lajana, bo mam wrazenie, ze oni sa tutaj na biezaco. Tineczka konsekwentnie prowadzi swoj cudowny watek, lajan jest gospodarzem kawiarenki i ostatnio odkrylam, ze rowniez Protala. Ma czas na wierszyki, podziwiam!!

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-07 16:09:37

    Ooooo, to jest nas wiecej:)))
    Mnie jak sie jakis watek nie otwiera to musze przechodzic na Mozille, ktorej szczerze i serdecznie nie lubie, ale zainstalowalam wlasnie tylko dla takich przypadkow na WZ, bo cala reszta swiata chodzi jak rakieta na IE. No coz, nie ma przyjemnosci bez bolu powiedziala malpa calujac w d...e jeza:)

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-07 18:52:40

    No tak:) I kto to mowi(pisze)?? Autorka najlepszego jak dla mnie blogu? Mialam u Ciebie kukac, a nawet tego nie robie...W czasie swiat przeczytalam caly grudzien i sie narechotalam:)
    Jak Ty to robisz, ze mam taki dobry nastroj, gdy czytam Twojego bloga? Zaczynam sie powaznie zastanawiac, czy nie wplacac Ci na konto kasy, bo jestes czasami lepsza niz psychoterapia hahahha. Na przyklad wpis o tym ze ludzie Cie wq...wiaja. Mam tak samo i super mi to zrobilo, ze ktos inny tak ma i pisze o tym tak sensownie.
    Czasami czuje sie jak pasozyt: przyjdzie, przeczyta i pojdzie.
    Ale mam usprawiedliwienie, serio.Hmmm...:))

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-07 19:21:48

    Tak tak. Mnie też ciągle prześladuje myśl, ze chcę wreszcie poczytać co tam na blogu Marylki, ale wiem, ze muszę przeznaczyć na to sporo czasu, bo zrobiły mi się zaległości. Jedno jest pewne - jak już usiądę, to będę czytać do końca więc chyba zacznę jutro rano :-) Chodzi o to, że nie chcę żeby mnie świt zastał przy komputerze. Potem oczy podpuchnięte i podkowy sine. No a tutaj czeka Kawiarenka i wątek "40-ek" i znów mi czas gdzieś uciekł. Ech!

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-07 19:24:09

    :))) Dlatego ja tak wpadam do kawiarenki jak po ogien i zamiast sie rozejrzec to Cie zamknelam Smakosiu:)))))))))))))))))) Buziaczki:)

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-07 20:09:07

    No no, z tym zamykaniem to Ci się udało. Poczekaj no - ja też Ci jakiś numer wykręcę na tym Twoim blogu

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-07 22:10:05

    Mam nadzieje, ze to nie obiecanki-cacanki:)))

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-07 19:22:37

    Ciesze sie ogromnie, ze czytasz:))) owszem byloby ciut lepiej gdybys czsem mrugnela, ale sama swiadomosc, ze zagladasz tez sie bardzo liczy. Nie musisz wplacac kasy;) zglosilam bloga do konkursu na bloga roku, to jak przyjdzie czas glosowania, moze zaglosujesz:)))
    A pisanie bloga jakos tak weszlo mi w krew i leci, wczoraj wieczorem juz bylam  w lozku, Wspanialy zaczal pochrapywac, a ja nagle poczulam potrzebe pisania, to wstalam i napisalam:))

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-08 12:11:26

    :)) bede glosowac. Ile sie da:))

  • Autor: Scooby Data: 2010-01-07 17:16:22

    Rzucenie pracy dla WZ to by była prawdziwa głupota.WZ nie da Ci przecież pieniędzy za to że siedzisz na tym portalu.To dla mnie jest troche szokiem,trzeba miec czas na przeglądanie stron WZ i na pracę.Musisz się nauczyc dysponowac czasem.Pozdrawiam.

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-07 17:38:29

    Scooby, ten wątek jest ciutkę z "przymrużeniem oka". Nie traktuj tego "rzucania pracy" tak dosłownie.  Pozdrowienia :-)

  • Autor: Scooby Data: 2010-01-07 17:53:29

    Smakosiu ja nie pisałam tego złośliwie.Tylko się wystraszyłam,że nasza koleżanka popadła w duży nałóg.

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-07 18:04:57

    Ja wiem, że nie złośliwie. Przyszło mi tylko na myśl, że Maddalena zbyt dosłownie została przez Ciebie zrozumiana.

  • Autor: Scooby Data: 2010-01-07 18:09:11

    Smakosiu widziałam Cię na zdjęciu na twoim profilu i muszę przyznac,że ładnie wyglądałaś w tym parku nad wodą.

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-07 19:12:31

    Dziękuję

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-07 18:56:58

    Nie spokojnie, nie popadlam w nic:) fazy siedzenia w necie po nocach mam za saoba jakies kilkanascie lat temu:)

    Wlasnie dlatego, ze nie popadlam w nalog nie wyrabiam sie na WZ, bo ta strona dostala jakiegos przyspieszenia globalnego.

    Moje gratulacje dla Wkn i Pampasa wlasciwie. Tylko nie jest juz tak przytulnie jak wczesniej.

    A co do dysponowania czasem chetnie sie czegos od Ciebie naucze, jak Ty to robisz?

    Ja mam taka zasade, ze gdy jestem w pracy, to zagladam tylko podczas przerw, ale czasami nie mam czasu wogole na przerwe niestety. Zostaje dom, w ktorym jestem wieczorami.

  • Autor: alfa_beta Data: 2010-01-07 18:59:45

    To ja Cię zastapię w pracy a Ty się udzielaj:)) Tylko powiedz mi co mam robić?:)))))

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-07 19:36:14

    foczydlo, czytam Ciebie, te Twoje 40 stki i polubilam Cie internetowo:)) Takze udzielaj sie kochana, zupelnie nie mialam na mysli tego, zeby sie ludziska mniej udzelaly. Globalizacja dosiegnela WZ:)) To ja sobie ponarzekam, a co:) A i zdanie pozostalach uslyszec chcialam:))

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-07 20:51:59

    O, ja tez bym chciala gwiazda byc:)) Tylko w czym?? Hmm, ja zawsze chcialam tanczyc, ale musialam na pianinie bebnic godzinami "za dziecka". Jaka gwiazda chcialabys byc? Moze da sie jeszcze cos zrobic??

  • Autor: ekkore Data: 2010-01-08 08:37:15

    Pomyłki możliwe tylko do 2012 roku - potem północ ma się zamienić z południem miejscami, największe góry mają być w Afryce, a Mount Everest górką tylko trochę wystajacą z wody - coś w rodzaju naszych Bieszczad nad Soliną

Przejdź do pełnej wersji serwisu