Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Jaka fryzura....

  • Autor: mamaMai Data: 2010-01-12 12:13:23

    Myśle że mi pomożecie 6 lutego idziemy z mężem na bal walentynkowy i mam zamiar mieć czarną krótką sukienke i tu moje pytanko jak się uczesać wyprostować włosy, pofalować i jakiś kok. Doradźcie coś !!!!!!!!

  • Autor: as Data: 2010-01-12 12:20:07

    Trudno doradzić bo nie wiemy jak wyglądasz, ile masz lat i jakie masz włosy. Nie każda fryzura każdemu pasuje.

  • Autor: moni01011 Data: 2010-01-12 12:22:53

    Najlepiej iść do sprawdzonej fryzjerkii zdać się na nią. Ja mam to szczęście , że takową posiadam i zawsze jestem zadowolona , Pozdrawiam i życzę udanej imprezki:)

  • Autor: mamaMai Data: 2010-01-12 12:26:57

    Użytkownik as napisał w wiadomości:
    > Trudno doradzić bo nie wiemy jak wyglądasz, ile masz lat i jakie masz
    > włosy. Nie każda fryzura każdemu pasuje.

    Mam średniej długości włosy cieniowane ale wiek chyba nie odgrywa tu dużej roli

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-12 14:52:42

    Lata tutaj nie zabardzo odgrywaja rolę  chyba nikt Ci nie pomiże nie widząc Cie. dziewczyny juz napisały to zalezy od wielu rzeczy ja dodam jeszcze do tego co napisały dziewczyny długośc szyji  icały owal twarzy. Fryzjer na pewno ci doradzi a jak nie fryzjer to sama pokombinuj w domu w czym najlepiej ci będzie,co lubisz. Ja uwielbiam proste włosy ale co roku na sylwestra właśnie sobie kręcę i sprskuję lakierem z brokatem. Mało zachodu a jaki efekt.:) Przypomniało mi się że mój fryzjer mówił mi ostatnio, że koki typu banan już są nie modne

  • Autor: as Data: 2010-01-12 15:42:48

    Miałam na myśli, że inna fryzura pasuje dla 20 latki, inna dla 40 latki, a jeszcze inna dla 60 latki.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-01-12 12:39:56

    Chyba ciezko Ci bedzie doradzic. Zalezy jakie masz wlosy: cienkie czy grube, geste czy raczej nie krecone czy proste, grzywke czy bez...Przede wszystkim jaka masz buzie co do niej pasuje, w czym sie dobrze czujesz... Ciezko dobrac fryzure nie widzac osoby. Poza tym cp lubisz? Kok chy bananan a moze wolisz burze lokow czy jeszcze cos innego? Jakie dodatki ma siukienka? Mase pytan. Najlepier poradzic sie fryzierki... albio wyprobowac w necie. Sa strony z roznymi fryzurami pod ktore mozna podlozyc zdjecie i zobaczyc jak sie bedzie wygladac w efekcie koncowym.

  • Autor: as Data: 2010-01-12 13:29:34

    Możesz podać jakiś link gdzie można do fryzury swoje zdjęcie wstawić?

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-01-12 14:16:45

    chocby i TUTAJ ale sa i inne stronki

  • Autor: Olciaa Data: 2010-01-12 15:15:00

    ja bym napewno nie szla w rozpuszczonych,mam jedna zasade,nie chodze na zadne imprezy w rozpuszczonych wlosach, bo co bym z nimi nie zrobila po kilku godzinach zabawy wygladalabym jakbym tydzien nie myla. zazwyczaj upinam(lub fryzjerka upina) jakis kok.

  • Autor: basiulka Data: 2010-01-12 20:08:09

    zapytaj fryzjerki

Przejdź do pełnej wersji serwisu