Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Prenumerta Disneya...

  • Autor: mamaMai Data: 2010-01-13 11:35:17

     Zastanawiam się czy zacząć prenumerować ksiązeczki na Mai Disneya dodają fajne prezenty do ksiązek i płytę do każdej z nich. Tylko zastanawiam się czy warto może któraś z Was prenumeruje te książki powiedzcie jakie są wady i zalety tej prenumeraty. Z góry dziękuję.

  • Autor: moni01011 Data: 2010-01-13 16:27:36

    Gdy moje dzieciaki były małe też zamówiłam tą prenumeratę i niestety okazało się , że po podliczeniu wszystkich kosztów ładniejsze i tańsze książeczki można kupić w księgarni. A poza tym to plusem jest też to że w księgarni kupujesz kiedy chcesz a prezenty oferowane przez nich wcale nie są takie rewelacyjne. Po zapisaniu się do takiego klubu potem jest problem z rezygnacją , ja dostawałam książki jeszcze przez kilka miesięcy , listonoszowi poprostu nie kazałam tego przynosić . Reasumując według mnie nie warto .

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-13 16:36:56

    Jeśli mogę Ci polecić to w kiosku jest taki miesięcznik " Naucz mnie mamo" Wychowałam na tym moją dwójkę  ;):) Znajdziesz w tym miesięczniku, opowiadanie malowanki, zabawy dla dzieciaczka przy tym dziecko rozwija się i manualnie i intelektualnie :):)  Pamietam, żekoszt był niewielki. Niespodzianki też są a to kredki a to jakaś gra

  • Autor: atas Data: 2010-01-14 07:19:41

    Trochę wyjaśnień. Naucz mnie mamo jest tygodnikiem przeznaczonym dla dzieci w wieku 3-5 lat. Jest naprawdę dobrą edukacyjną pozycją. Przy cenie 4,49 daje dużo zabawy i rozwija. Nie wiem, czy mówiąc "ksiązeczki Disneya" masz na myśli "Disney Komiks" Jeśli tak, to nie jest to odpowiednia pozycja dla dziecka, które nie potrafi samo czytać. Co się tyczy prenumeraty - myślę, że jest to lepsza forma zakupu niż kiosk, a zrezygnowac możesz w każdej chwili. Pracuję w redakcji De Agostini, która jest autorem zarówno Naucz mnie mamo jak i  Disney Komiks. Pozdrawiam

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-14 19:15:58

    tak tygodnik masz rację :):):)  Nie pamiętałam dokładnie :(

Przejdź do pełnej wersji serwisu