Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Karnawał, zabawa, ferie, śnieg......Lot 2010/4

  • Autor: lajan Data: 2010-01-16 04:20:10

    Niech żyje nam wspaniały karnawału czas,
    wypoczęci, tyle zdrowej energii jest w nas.
    Rozładować to wszystko gdzieś musimy,
    więc teraz jest pora, teraz się zabawimy.
    Zabawy, prywatki, wspólne wypady,
    tańce do rana, każdy da sobie rady.
    Do tego jeszcze ferie dzieci mają,
    od rana do wieczora po śniegu biegają.
    Atrakcji moc zima przygotowała,
    codziennie, warstwę śniegu dorzucała.
    Mróz nie poskąpił nam swojej mocy,
    każdą kropelkę zamrażał w nocy,
    Ślizgawki na lodzie, wspaniała zabawa,
    teraz to wykorzystać, nasza to sprawa.


    A kiedy już wszyscy się wyhulamy,
    tu w kawiarence, w cieple, się spotkamy.
    Gorącą herbatkę z wkładką wypijemy,
    jutro znów wolne, na kulig pojedziemy.

  • Autor: marcia33 Data: 2010-01-16 08:58:28

    widze ze po wczorajszej imprezie wszyscy jeszcze spia....rozpalam zostawiam herbatke kawe i w termosie goracy barszcz bialy....wpadne potem bo narazie sniadanie dzieci i dzien jak co dzien....a do tego sezon zimowy i ferie oglaszam otwarty-przynajmniej u mnie na pensjonacie:))

  • Autor: kamaxyz Data: 2010-01-16 09:04:08

    poproszę o barszczyk...czerwony

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-16 11:30:45

    Witam sobotnio

    Za oknem nadal minusowo. No i dobrze, bo ciapy nie będzie. Tylko ten wiatr jakiś, taki nieprzyjemny. Lajan, wierszyk ma w sobie tyle energii i tak zachęca do radosnego spędzenia dnia, że chyba będę musiała sobie coś zorganizować. Jak zawsze super!

    Przyszłam z dzbankiem herbaty, ale Marcia już mnie ubiegła. Ta to jest szybka! :-)) Teraz pewnie gania po pensjonacie i dzieli uśmiechami na prawo i lewo. A widzieliście jakie ma ładne zdjęcie z Majką? Wstawiła je w wątku Tineczki. Ładna kobieta z tej naszej Marci a Majka jaka fajna, mówię Wam. Taka drobniutka i śliczna buźka. Marciu, Ty szczęściaro!

    Mam nadzieję, że w tym nowym wątku pojawią się wszyscy Ci, których tu dawno nie było. Nie ma sensu wymieniać, bo można przez nieuwage pominąć, ale brakuje ich tutaj. Nie nie...Źle to napisałam. To jeszcze raz. Bywalcy Kawiarenki i wszyscy, którzy tu zagladają, ale przysiadają cichutko w kąciku ( i milczą) częstujcie się kawą i herbatą, podziellcie się z innymi swoimi radościami i troskami. Po to tu jesteśmy

    Miłego dnia!

  • Autor: ewka63 Data: 2010-01-16 16:25:11

    Przyszłam się przywitać. Często tutaj zaglądam, ale ta poezja mnie onieśmiela. Bo cóż tu dodać.

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-16 17:55:58

    ewcia63 - mam nadzieje, że taraz będziesz częściej zaglądać :):) Witamy

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-16 14:05:32

    Wpadłam na chwilkę się przywitać :) U mnie dziś z -4, zimno jak nie wiem co. Rano jak byłam na zakupach to umarzłam na kość.  Z przyjemnościa się teraz ogrzeje przy kominku.
    Mróz nie poskąpił nam swojej mocy,
    każdą kropelkę zamrażał w nocy,
    Lajanie - tak było u mnie dziś w nocy fantastyczne widoki jeszcze jakby jutro byłó trochę słonka :):) Zamykam oczy i widzę te drzewka i krzaczki mieniące się w blasku słońca niczym kryształy svarowskiego

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-16 15:16:03

    Ledwo wstalam po wczorajszej balandze, ale juz jestem:) Widze, ze kawiarenka wysprzatana, Lajan chyba nawet rozpstrykal jakies areozole zapachowe, zeby zatrzec slady wczorajszego imprezowania;)) Ja wpadam z kawa, bo u mnie dopiero rano, a bez kawy nie ma zycia. No i coz to za kawiarenka, w ktorej nie byloby kawy? to prosze bardzo, swiezo parzona, swiezo mielona pachnaca kawa w termosie. Kto chce smietanke, to w tym malym czerwonym dzbanku, kto zwykle mleko, ten zolty dzbanuszek, a w szklanym przezroczystym jest mleko odtluszczone dla tych co na diecie:)))

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-16 15:29:12

    O jej! Ale się narobiło! Tych procentów tłuszczowych to nie widać i ja myślałam, że wszystkie takie same więc przelałam do jednego dzbanka. Hm...żółty i czerwony już wymyte. Co teraz? Ubijecie mnie jak śmietanę?

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-16 16:04:37

    Hahahaha, Smakosiu - gosposiu:))) nic to nie przejmuj sie to bedzie taki mix procentowy, tez sie da wypic;)))

  • Autor: lajan Data: 2010-01-16 17:59:37

    Foczydło, wątpisz we mnie? daj temat - napiszę.

  • Autor: lajan Data: 2010-01-16 18:23:21

    HYMN ŻARŁOCZKÓW
    Kiedy kompa załączamy.
    W Wielkie Żarcie zaglądamy,
    bo te stronki coś tu mają ,
    że nas wszystkich przyciagają.

    Ref: Żarcie, Wielkie Żarcie.
    Ja przy kompie tkwię uparcie.
    Wyszukując dobrej rady
    i do kuchni i zabawy
    i do kuchni i zabawy.
    Żarcie, Wielkie Żarcie.
    Ja przy kompie tkwię uparcie.
    Mam ochotę moi mili
    Byśmy dobrze się bawili
    Byśmy dobrze się bawili.

    Kiedy bieda nas przydusi.
    Każdy w ogon myszkę dusi.
    Już przyjaciół ma wokoło
    Jak tu teraz jest wesoło.

    Ref: Żarcie, Wielkie Żarcie.
    Ja przy kompie tkwie uparcie........

    Zgrana grupa z nas się tworzy.
    Żadna bieda nas nie zmoży,
    Bo my sobie tu ufamy.
    Każdej biedzie rade damy.

    Ref: Żarcie, Wielkie Żarcie.
    Ja przy kompie tkwię uparcie.......

    Gdy w Realu się spotkamy
    O jedzeniu pogadamy.
    Wymienimy doświadczenia

    .
    Zaprosimy do jedzenia.

    Ref: Żarcie, Wielkie Żarcie.
    Ja przy kompie tkwię uparcie.........

  • Autor: marinik Data: 2010-01-16 16:27:46

    a muzyki nikt nie wlaczyl?
    http://www.youtube.com/watch?v=mQouJdvB80U&feature=related

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-16 16:43:10

    Mariniku, płytę przyniosłeś ale jej nie włączyłeś, to ja to zrobię http://www.youtube.com/watch?v=mQouJdvB80U&feature=related

    ....ooooo, co za melodia, jaki głos, aż...poczułam ciepło...zamykam oczy i widzę świece, jest pięknie, nastrojowo i można się wtulić w czyjeś ramię...

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-16 18:19:14

    O kurcze, ale mi dales ta Ella ...........mmmmmmmmm rozmarzylam sie, a tu trzeba do warzywniaka zap...ychac:)))

  • Autor: marinik Data: 2010-01-16 18:22:53

    A Szanowna Pani da sie zaprosic?
    http://www.youtube.com/watch?v=bBmZ1pgYdcc - to tak przed kalafiorem :)))

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-16 20:54:48

    Panu? odmowic? W zyciu, taka okazja nie zdarza sie codziennie, wiec bardzo chetnie:)))

  • Autor: ewka63 Data: 2010-01-16 16:22:46

    To może jeszcze proszę poczęstować się grzańcem z mandarynką.

  • Autor: linka35 Data: 2010-01-16 17:03:26

    To ja tez cichutko mowie wszystkim dobry wieczor i przysiadam w kaciku.

  • Autor: marinik Data: 2010-01-16 17:13:58

    aj tam - w jakim kaciku!!! wszak to karnawal - to prosze do tanca, tylko smakosia moze popchnie lekko te igle, bo mi sie cosik zacina

    http://www.youtube.com/watch?v=pX2LOu5gzic&feature=related

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-16 17:22:57

    No fakt - troszkę się zacina, ale jak człek spragniony muzyki, to ze wszystkim sobie poradzi :-)

    http://www.youtube.com/watch?v=pX2LOu5gzic&feature=related

    Linka, Marinik ma rację - skoro karnawał, to trzeba trochę nogą pokręcić. Nie ma co w kąciku siedzieć :-) Witaj!

  • Autor: marcia33 Data: 2010-01-16 17:18:03

    smakosiu dzieki za cieple slowa maja faktycznie mi sie udala ale ja?no ale fajowo poczuc sie tak jakos ladnie?ja przysiadam po calym dniu pracy z herbatka z malinami co prawda muzyka nie moje klimaty ale z wami kochani wszystko mozna:))musze sie uspokoic bo slubny doprowadza mnie do szalu a ja juz nie mam sily na niego warczec co i tak nic nie daje...albo siedzi przy kompie albo oglada filmy bo narazie ma wolne niestety moze sie troche podszykuje i polece do kumpeli?goscie zadowoleni najedzeni i to jest wazne ze nie wspomne ze maja zdrowieje buziole dla was wszystkich...i foczka sie odnalazla i inne zaginione...jak dopcham sie do kompa to moze do wieczora?musze poszukac laptopa uzywanego to wtedy bede z wami czesciej:))

  • Autor: agik Data: 2010-01-16 17:22:31

    Heja

    Przyniosłam dziś nowy zapas piwa ;) i sałatkę z pomidorów i czarnych oliwek :)

    Ewka- pooglądałam Twoje widoki i mnie zatkało :) Pieknie. Ja dziś widziałam podobne- nie takie ładne, ale podobne, nie miałam ze soba aparatu, więc zdjeć nie robiłam... Powiem szczerze, że wolałabym oglądac takie obrazki przez komputer, niz pakiet połączony z oblodzoną drogą i slizgającym sie autem :(
    Fajnie, że ujawniłaś się w kawiarence :)

    Muzyczka gra, zapaliliście świece?

    Tineczka pewnie świętuje z mamą urodziny

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-16 17:28:45

    Ewka, tak mnie rozbroiłaś tymi zdjęciami, że aż mi się zachciało pognać do lasu. Szkoda, że nie ma mojego Połówka. Już bym go wyciągnęła. Super, że wpadłas do Kawiarenki. Oby częściej

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-16 18:01:23

    marinik muzykę zapodał ale do tańca to już nas nie zaprosi... no trudno... trzeba sobie jakoś dawać radę bez facetów to ja poproszę do tańca smakosie  :)

  • Autor: marinik Data: 2010-01-16 18:17:38

    no cos ty - specjalnie taki kawalek dalem, zebysmy tlumnie mogli - wpolnie, ale ja z takich co WSZYSTKIE PANIE CHETNIE OBTANCUJE.
    zapraszam Cie: http://www.youtube.com/watch?v=dG8giVJKQPI&feature=related

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-16 18:19:01

    http://www.youtube.com/watch?v=dG8giVJKQPI&feature=related no to tańczymy

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-16 18:25:08

    o dzięki za tą piosenkę w sam raz dla mnie nogi same tańczą. Mam nadzieje że bardzo Cię nie podeptałam :):)

  • Autor: marinik Data: 2010-01-16 18:28:22

    a jesli nawet  - to sie nie liczy. Sam tez czasem podepcze partnerke :))))))

Przejdź do pełnej wersji serwisu