Forum

Oddam / Zamienię

Książki...

  • Autor: till Data: 2010-01-18 20:01:11

    Zostałam nimi obdarowana... przeczytałam... nie polubiłam:
    1. Janusz L. Wiśniewski "Czy mężczyźni są światu potrzebni?"
    2. Małgorzata Domagalik, Janusz L. Wiśniewski "188 dni i nocy"
    3. Monika Szwaja "Klub mało używanych dziewic"
    4. Monika Szwaja "Gosposia prawie do wszystkiego"

    Stan książek: wspomniane jednorazowe czytanie, bez śladów spożywczych, ani żadnych innych
    miejsce pobytu książek: centralna Polska

    Wolałabym raczej wymienić- na inne książki rzecz jasna...
    ale opcja oddania też wchodzi w grę...

  • Autor: małgoska Data: 2010-01-18 20:43:55

    Co do Szwai to ja bardzo chętnie się wymienię, a co interesowałoby Cię w zamian?

  • Autor: dagusia_29 Data: 2010-01-18 21:32:54

    Może napisz jakie książy interesowały by Ciebie w zamian. Mnie by interesowała domagalik. ale nie wiem co zaproponować w zamian.

  • Autor: till Data: 2010-01-18 21:55:57

    Dziewczyny, nie szukam niczego konkretnego :)
    jeśli coś, czego nie chcecie mieć na półce spodoba mi się, to się wymienię... a jeśli nie, to i tak oddam te cztery książki... mnie one zupełnie po nic... 
    Nie przepadam za kryminałami, literaturą faktu, romansami, poradnikami.


     

  • Autor: ekkore Data: 2010-01-18 22:47:38

    Nie wiem co mogłabym zaoferować na wymianę.... W sumie to może i chciałabym przeczytać Szwaję, ale też nigdy nie miałm okazji...

    W zamian może coś o fortyfikacjach...

  • Autor: till Data: 2010-01-18 23:22:11

    Mogą być fortyfikacje... będzie to cenne uzupełnienie mojej unikatowej na skalę środkowopolską kolekcji książek o tematyce fortyfikacyjnej :) pozdrawiam przy okazji Bardzo Medialnego Autora :)

    czyli żeby było jasne: książka nr 4 jedzie do Ekkore

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-19 00:04:04

    Till przepraszam, że się wtrącę, ale po tej Twojej ostatniej wypowiedzi  ("książka nr 4 jedzie do Ekkore") przypuszczam, że Wkn napisze to, co napisała w wątku Foczydło. Wiem, że była trochę rozczarowana, że nie stosujemy się do tych punktów regulaminu (jak w cytacie). Pozdrawiam.

    Cytuję: "Nie sądzę, aby giełda miała szansę przetrwać dłużej niż tydzień, jeśli wszyscy będą udawali, że nie istnieje jej regulamin. Przypominam, że nie każdy zagląda na Wielkie Żarcie codziennie - to dlatego daliśmy minimalny okres, w kórym ogłoszenie jest aktualne. W tym minimalnym czasie chętni mogą zgłaszać się w wątku, a założyciel może się zastanawiać (jawnie lub nie na forum lub w korespondencji prywatnej), komu odda daną rzecz.

    Cytuję:

    9. Ogłoszeniodawca sam ustala termin ważności oferty (nie krótszy niż pięć dni, ale nie dłuższy niż 31 dni).

    11. Ogłoszeniodawca daje chętnym minimum 5 dni na dopisanie się do oferty, po czym wybiera osobę, którą obdaruje lub, z którą wymieni się (kolejność zgłoszeń nie jest istotna).

     


    Uważam, że nie tylko warto, ale TRZEBA się do tych punktów stosować!"

  • Autor: till Data: 2010-01-19 15:43:12

    Wiem :) zwróciłam na to uwagę...
    natomiast ponieważ decyzja i tak już została podjęta, więc o niej poinformowałam, w dalszym ciągu zostawiając pozostałe książki na kolejne dni oferty... uznałam, że tak jest uczciwiej- powiedzieć, że o tę jedną książkę już nie ma co się bić.... bo wybór osoby obdarowanej tak czy inaczej należy do mnie :)

    następnym razem ugryzę się w język i poczekam ustawowe pięć dni... :) bo pomysł tego działu baaaardzo mi się podoba

  • Autor: ekkore Data: 2010-01-19 07:16:18

    Dzięki - jakby co poczekam regulaminowy tydzień...

    Medialny autor - gadał przez półtora godziny (no nie był to monolog) - jeżeli nie wytrwałas do końca, rozkręcając sie całkiem nieźle...

  • Autor: 3majsiemaja Data: 2010-01-19 16:36:55

    baaaardzo lubię Szwaję i przymierzałam się do zakupu " Klubu mało używanych dziewic", ale 29 zł piechotą nie chodzi...
    Nie orientuję się, ile wyniosłyby koszty przesyłki... Czy warto. I jeszcze coś na wymianę - to byłby kłopot. Chyba jednak najłatwiej "z ręki do ręki".
    Pozdrawiam.

  • Autor: bobo_gumi Data: 2010-01-22 00:50:42

    Ja równiez byłabym zainteresowana pozycją nr.3.Jeśli jeszcze decyzja nie jest podjęta proszę cichutko o wzięcie mnie pod uwagę.Koszty pakowania i przesyłki naturalnie pokryję.Chciałąm kupić tą książkę juz dawno ale jakoś zawsze są inne wydatki (niestety).Pozdrawiam.

  • Autor: till Data: 2010-02-14 12:33:48

    Książki znalazły właścicieli :) więc koniec.

Przejdź do pełnej wersji serwisu