Forum

Zdrowie i uroda

Problemy ze snem - ratunku :(

  • Autor: mags Data: 2010-01-19 13:30:37

    ..kochani, nie wiem  co sie dzieje, 4 noce nieprzespane.. :( ..nigdy nie mialam problemow ze snem,, czasami tylko..a teraz sie mecze kazdej nocy..co robic???

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-01-19 13:57:26

    Iść do lekarza
    Nie jeść dużo przed snem,
    Wietrzyć pomieszczenie w którym śpisz.
    Iść na długi spacer przed snem.
    Wypić herbatkę z 2 torebek melisy.
    Czy nie masz jakiś stresów przypadkiem ??
    Czasem na tle nerwowym można mieć kłopoty ze snem.  Idż do lekarza kłopoty ze snem mogą ( nie muszą) być spowodowane depresją.

  • Autor: gosiekb Data: 2010-01-19 15:27:49

    Czasem jest to na tle depresyjnym, ja tak mam. Czasem kobiety maja tak przed okresem, ja dawniej tego nie mialam ale od jakiegos czasu tak na tydzien przed mam problem z zasypianiem i wogule ze spaniem. Slyszalam ze to wszystko moze byc wina hormonow wiec mysle ze trzeba by zasiegnac pomocy lekarza :)

  • Autor: as Data: 2010-01-19 15:39:24

    Może to być tez problem z tarczycą więc lepiej iść do lekarza i zrobić badania.

  • Autor: anulkas Data: 2010-01-19 17:31:59

    zgadzam się z As to może być tarczyca, więc lepiej udać sie do lekarza

  • Autor: layla02 Data: 2015-01-27 19:33:47

    U mnie często zdarzały się nieprzespane noce. W sumie nic mi nie dolegało, bo czułam się w miarę ok, tylko to wieczne zdenerwowanie. Byle głupstwo było w stanie doprowadzić mnie do szału. Zaczęłam brać forsen z melatoniną i po tygodniu stosowania, mój organizm bardzo fajnie się wyregulował. Przestałam mieć problemy z zasypianiem i zrobiłam dużooo spokojniejsza.:)

  • Autor: bea39 Data: 2015-01-27 19:43:06

    U mnie często zdarzały się nieprzespane noce. W sumie nic mi nie dolegało,
    bo czułam się w miarę ok, tylko to wieczne zdenerwowanie. Byle głupstwo
    było w stanie doprowadzić mnie do szału. Zaczęłam brać forsen z
    melatoniną i po tygodniu stosowania, mój organizm bardzo fajnie się
    wyregulował. Przestałam mieć problemy z zasypianiem i zrobiłam dużooo
    spokojniejsza.:)

    Czyżby reklamka?? Melisa i relaks. Czasem nei wiadomo dlaczego sie nie śpi. Ja mam takie cykle co jakiś czas. Ale unikam farnaceutyków.

  • Autor: Smosia Data: 2015-01-27 22:15:16

    Poprzedniczki mają rację - lekarz i badania, poza tym ograniczyć mocne napoje późnym popołudniem - kawa i herbata, niektóre alkohole też potrafią namieszać w spaniu.

    W zasypianiu pomagał mi olejek pichtowy (10 do 12 kropelek na 1 łyżkę miodu lub cukru), popijany mineralką. Dodatkowo można poduszkę lekko posmarować żelem z dodatkiem tego olejku (nie zostawia plam) lub nacierać żelem skronie. To odpręża i pomaga zasnąć, chyba że ktoś ma wyjątkową 'alergię' na zapach jodły. Doraźnie pomaga, lepiej jednak wykonać dokładne badania.

  • Autor: pwyso Data: 2015-01-27 22:20:21

    może jedno małe piwo ...

Przejdź do pełnej wersji serwisu