Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Trwa nominowanie blogów do oceny przez Jury. Głosowanie zakończy się 21 stycznia o godzinie 12.00

  • Autor: lajan Data: 2010-01-21 07:42:31

    Jeszcze jest tylko chwila na wyslanie SMS na nummer 7144 wpisujac A00831 i nic innego:) (czyli: A zero zero osiem trzy jeden)
    Czas do 21-go stycznia do godziny 12 w poludnie.

    No, to Kochane Zarloki pomozecie LUCKYSTAR - MARYLCE dostac sie do pierwszej dziesiatki??? A , jak wygra, to za kare bedzie musiala  zorganizowac nastepny zjazd WZ-tu:)

    Koszt niewielki 1 zlotowka i 22 grosiki za SMS:)

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-21 09:52:22

    Trzy watki jednoczesnie na temat konkursu, Marylko jestes szczesciara, ludzie Ciebie kochaja.
    Ja wpisuje sie w ten gdzie jeszcze mozna sie polapac:))

    Marylko, do Ciebie te slowa kieruje!! Rowniez nie moglam glosowac, przykro mi. Wolalabym przelac duza sume pieniedzy na konto, niz zrobic to co zrobilam. Nie lubie akcyjnosci, nie potrafie prosic o pomoc, nie jestem z tych co obdzwaniaja wszystkich i prosza o glosowanie. Mam z takimi rzeczami problem.
    No ale jakos sie kopnelam w tylek i wlasnie wyslalam maila do wszytskich w mojej ksiazce adresowej, spelniajacych jeden warunek: mieszkajacych w Polsce. mysle, ze te dwie ostatni godziny beda decydujace. Trzymam kciuki.

    A to tresc maila:

    Czesc,

    mam nietypowa prosbe do wszystkich posiadaczy polskich telefonow komorkowych w Polsce:)
    Moja znajoma pisze bloga, ktory jest najlepszy jaki znam i najczesciej go tez odwiedzam.
    Tutaj link do bloga Marylki:

    http://bezodwrotu.blogspot.com/

    Marylke poznalam osobiscie w 2008, mieszka w Nowym Jorku i opisuje swoje zycie, w genialny po prostu sposob. Marylka startuje w konkursie na BLOG ROKU 2009.
    I jest juz w pierwszej dziesiatce (aktualnie jest 9)!! 
    Autorka blogu mieszka od ponad 20 lat w Stanach i ma bardzo niewielu pozostalych w Polsce znajomych, rowniez 40% jej czytelnikow mieszka poza granicami kraju.
    A na bloga trzeba zaglosowac Sms-em, mozna tylko  polskiej komorki. Organizator niestety nie przewidzial faktu, ze internet jest miedzynarodowy:) Ograniczyl sie do Polski i polskich operatorow.

    Prosze Was, wyslijcie smsa dla Marylki, ona jest tego warta.
    Podaje Link do konkursu:

    http://www.blogroku.pl/kategoria.html?catId=40

    Tu mozecie sprawdzic, blog jest aktualnie na 9 miejscu (godz.9.40). Blog nazywa sie "Bez odwrotu". Mozna wyslac tylko jednego smsa z jednej komorki: 

    SMS o tresci A00831 na numer 7144. Cena SMSa to 1.22 zlotych polskich i pieniadze uzyskane w procesie glosowania sa przeznaczone na cele charytatywne.

    To nie jest zaden lancuszek, spam, czy cos w tym stylu.

    To pisze ja: Magda D:))
    Zasadniczo nie robie takich rzeczy, ale ta kobiete warto wesprzec, wejdzcie na jej blog, poczytajcie:))

    Pomozecie??? Czas akcji do 12. Pozniej sie nie bedziej liczylo:))

    Sciskam,
    Magda
    (bedzie mi milo, gdy dasz mi znac, czy wyslala/es :))

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-21 09:58:42

    1 sms poszedl.

  • Autor: makusia Data: 2010-01-21 10:01:44

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-21 10:06:44

    2 sms poszedl.

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 12:24:58

    Maddaleno, dziekuje bardzo:)) Ja tez z natury mam problem z proszeniem, ale tym razem chyba przelknelam nature. Napisze wiecej w tym watku "dziekczynnym" tzn. dlaczego sie tak uparlam:))

  • Autor: Kropcia Data: 2010-01-21 10:13:21

    Dokładam kolejne 3.

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 12:26:41

    Kropciu, teraz juz ogromny CMOK leci ode mnie :))))))))))) Wstalam, ledwie na oczy patrze, ale jestem cala szzczesliwa dzieki WAM!!!!!!!!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu