Forum

Rozmowy wolne i frywolne

DZiekuje!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 12:08:52

    Kochani ledwie otworzylam oczy i dotarlam do kompa (balam sie przed 6 mojego czasu) i juz mam wiadomosc od Alicji37, Foki, Smakosi, BEaty500
    Jestescie niesamowici!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ja nie wiem co mam napisac, nie widzw klawiatury ..............
    Ja Wam WSZYSTKIM BArczo bardzo dziekiuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: Almira Data: 2010-01-21 12:09:40

    Marylko, jesteś Wielka! Gratulacje!!!!

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-21 12:16:13

    Ty nic nie pisz, tylko szykuj na wieczór szampana. To Ty jesteś niesamowita więc sama jesteś sobie winna Jeny! Jak ja się cieszę! W takich chwilach, to szkoda mi bardzo, że nie możemy dziś spotkać się wszyscy razem jak w jakimś sztabie wyborczym co by móc razem świętować

  • Autor: Almira Data: 2010-01-21 12:19:46

    Smakosiu, ja też bardzo żałuję, że nie możemy dziś razem świętować inaczej niż wirtualnie. Może uda nam się o jakiejś równej godzinie siupnąć przed komputerem za Marylkę. Czym kto może, bo ja dziś to tylko mlekiem mogę, ale będę u, dawała, że to malibu:)

  • Autor: as Data: 2010-01-21 12:17:47

    To które miejsce zajęłaś ostatecznie?

  • Autor: Beata500 Data: 2010-01-21 12:20:10

    Ósme!

  • Autor: as Data: 2010-01-21 13:55:36

    Co jest nagrodą?

  • Autor: Beata500 Data: 2010-01-21 13:57:47

    Jak narazie,to nasze szczęśliwe pyski

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 14:10:09

    Tak!! narazie tak i to ma wystarczyc:)))

  • Autor: Alll Data: 2010-01-21 14:12:54

    Nominacja:)))))

  • Autor: Agapis Data: 2010-01-21 12:18:32

    Marylko wielki buziak dla Ciebie. Tak trzymaj !!! 

  • Autor: Beata500 Data: 2010-01-21 12:19:05

    Kochana,Ty nic nie mów,tylko buteleczkę szykuj na wieczór!

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-01-21 12:19:55

    Marylko my wszyscy cieszymy się razem z tobą 8 miejsce

  • Autor: Maddalena Data: 2010-01-21 12:20:21

    Jestesmy z Ciebie dumni! To brzmi gornolotnie, ale to prawda. Jestes osoba, ktora daje wiare w ludzi i to, ze jak sie chce, to mozna osiagnac wszystko.
    Hip hip hurra dla Marylki:)))

  • Autor: tineczka Data: 2010-01-21 12:24:46

    Marylko, miedzy kartoflami i golabkami na lunch, latam jak wariatka do glosowania i do WZ-tu :))))
    GRATULACJE WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A nie mowilam:)))))
    Sciskam cieplutko!!!!

  • Autor: agus2404 Data: 2010-01-21 12:30:23

    Gratulacje Marylko :)))))))))))

    Ciesze sie bardzo, bo Twoj blog zaslugiwal na ocene profesjonaliostow!!!
    Jestem przekonana, ze zostanie oceniony baaaardzo wysoko... :))

    Ps. I jednoczesnie jestem wzruszona solidarnoscia uzytwkonikow WZ, tzn chcialam napisac naszej WZ-wej Rodziny :)))

  • Autor: aloalo Data: 2010-01-21 12:36:14

    Gratulacje!! Nie mogło być inaczej! PRzecież jestś LUCKY star :)

  • Autor: Kropcia Data: 2010-01-21 12:38:10

    Gratuluję Marylko!!!! Wiedziałam, że się uda, bo naprawdę na to zasłużyłaś!!!
    No to dzisiaj wieczorem świętujemy w kawiarence, oblewamy sukces naszej Gwiazdy!!

  • Autor: Almira Data: 2010-01-21 12:46:13

    Od nadmiaru wrażeń gorączka mi skoczyła, ale jak sobie myślę w czym dałaś nam szansę Lucky uczestniczyć, to... Kocham Cię dziś bardziej niż francuskie filmy, a to prawie niemożliwe;)

  • Autor: asiaff Data: 2010-01-21 12:48:22

    GRATULUJE !!!
    Teraz będziemy świętować.

  • Autor: DorDa Data: 2010-01-21 12:47:38

    Wiedziałam, że się uda! Jestem z Ciebie dumna!

  • Autor: Dorotaxx Data: 2010-01-21 12:54:04

    Ciesze się razem z Tobą Marylko!!!

    Teraz wszystko w rekach jury , tak?? Przeszłas do kolejnego etapu i co dalej?? nie doczytałam w regulaminie

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 13:02:46

    Dorotko, te 10 blogow bedzie oceniane przez jury, ale tutaj emocje mam juz spokojne, bo wiadomo, ze od lat wygrywaja te blogi o chorobach, smierci, Bogu. Ja to rozumiem, szczesliwe zycie (a ja o takim pisze) nie wzbudza tyle emocji;)) Ale zobaczymy co bedzie. Najwazniejsze dla mnie osiagnelam, czyli miejsce w pierwszej dziesiatce:)))

  • Autor: Dorotaxx Data: 2010-01-21 13:06:41

    a moze w tym roku będzie inaczej? moze nie wygra blog o chorobach, śmierci , Bogu.
    Wierzę,ze tak będzie !
    Będe trzymać kciuki bardz,bardzo mocno! Przynajmniej będe miała wymówkę,żeby nic w domu nie robić ;-)

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 13:08:38

    Zobaczymy;))

  • Autor: Almira Data: 2010-01-21 13:10:11

    Lucky, tu nie ma co oglądać! Wygrasz! Pamiętasz?

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 13:10:58

    Az sie zakrztusilam ze smiechu:))) Tak jest, prosze pani!!!

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 13:00:19

    Troche ochlonelam to napisze, ale nie wiem co napisac, bo nie przygotowalam nic na te radosna okolicznosc. Czyzbym sie bala "zapeszyc" przeciez nie wierze w "zapeszenie" szczescia, bo szczescie nam sie wszystkim nalezy i tylko czasem nie umiemy brac;))
    Nie lubie konkursow, ale jak sie juz zdecyduje, to lubie wygrywac;))))
    Do tego konkursu namowilo mnie kilka moich czytelniczek, jedna z nich jest nawet uzytkowniczka WZ, ale jak dostalam email od pani, ktora jest chora i przykuta do wozka inwalidzkiego. I ta wlasnie pani napisala, ze moj blog daje jej codzienne chwile radosci i ona uwaza, ze skoro redakcja konkursu po raz pierwszy dopuszcza blogi pisane z zagranicy, to ja powinnam moj  blog zglosic.
    Jakos argumentacja tej starszej pani, ten wozek inawalidzki i to moje pisanie "ukwiecone" wyrazami nie bardzo mi szly razem w parze, ale ten jej email dal mi kopa. I pomyslam sobie, ze skoro ludzie czytaja, lubia to moze warto.
    Zglosilam nie majac pojecia, ze regulamin wyklucza glosowanie innymi drogami niz polskie komorki.
    Jak sie zorientowalam, to dostalam cykora. Z natury nie jestem osoba kotra lubi prosic, ja wole dac niz otrzymac, no jakos tak jest.
    Ale tutaj przelknelam nature i postanowilam poprosic WAS o pomoc.

    Jestescie NIESAMOWICI !!!!!!!!!!!!!!!! Nikt nigdy w zyciu nie powie mi, ze gdzies istnieje inna grupa ludzi, ktora tak jak WY potrafi czynic cuda.
    Widzialam to juz nie raz na tej stronie, a teraz przekonalam sie o tym na wlasnej skorze.
    Bez wzgledu na to ile "dziekuje" bym nie napisala to nigdy nie odda nawet w 5% tego co czuje i jak bardzo jestem WAM wdzieczna.
    To moze napisze, ze ja WAS wszystkich kocham? ale to chyba jasne, prawda? ;))))
    Serdeczne, serdeczne dziekuje dla wszystkich i kazdego z osobna.

  • Autor: Beata500 Data: 2010-01-21 13:05:36

    Marylko,to jak jeszcze trochę ochłoniesz,to proszę,przetłumacz z polskiego na nasze co dalej.Czytam regulamin i jakoś nie bardzo kumam co dalej.A ,jeszcze Ci powiem,że jakoś te kulki mnie osobiście się nie zgadzają.Uważam,że tam jednej brakuje

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 13:10:13

    Beatko, ja tez mysle, ze tam brakuje jednej kulki bo to jest niemozliwe po takiej akcji od kilku dni. A jak jest z regulaminem dalej? powiem szczerze, ze sama nie wiem, jakos to "dalej" mnie juz nie interesowalo, ale poczytam :)))

  • Autor: maciusia Data: 2010-01-21 13:11:50

    Co prawda, tak nieśmiało się przyznam tylko do moich trzech zaledwie sms-ów , ale gdy przeczytałam te wszystkie Wasze wypowiedzi i podziękowania naszej zwyciężczyni to . . . .   popłynęły mi ciurkiem na klawiaturę łzy wzruszenia .
    Tak , to prawda , społeczność na wż-ecie jest niesamowita !

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 13:30:48

    Maciusiu, Zarloki sa nie do pokonania i pewnie jeszcze nie raz sie o tym przekonasz, bo to najbardziej zczyliwi ludzie na swiecie!!!!!!!!!!
    A za SMSy serdecznie dziekuje, jak widzisz kazdy jeden byl na wage zlota:))))

  • Autor: smakosia Data: 2010-01-21 13:31:47

    Coś mi się zdaje, że jeszcze będziemy robić następne akcje sms-owe. Dokładnie się nie wczytałam, ale tak wynika z tego regulaminu. A! Wkleję, tę informację:

     "Równolegle z oceną blogów przez Kapitułę Konkursu trwać będą wybory Blogów Blogerów. Będą one wybierane w dwóch grupach wiekowych: 
    jeden spośród blogów osób powyżej 16 roku życia, czyli jeden Blog Blogerów z 90 blogów (po 10 z każdej kategorii tematycznej), które w poprzednim etapie uzyskały najwyższą ilość głosów w następujących kategoriach: „Ja i moje życie”, „Profesjonalne”, „Polityka”, „Podróże i szeroki świat”, „Kultura”, „Foto, video, komiks”, „Blogi literackie”, „Moje zainteresowania i pasje”, „Absurdalne i offowe” 
    jeden spośród blogów osób poniżej 16 roku życia, czyli jeden Blog Teen Blogerów z 10 blogów, które w poprzednim etapie uzyskały największą ilość głosów w kategorii „Teen”. 

    Podobnie jak w poprzednim etapie Konkursu głosowanie będzie SMS-owe. Założyciele dwóch najwyżej ocenionych blogów (po jednym w każdej grupie wiekowej), otrzymają nagrody."

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 13:39:48

    Smakosiu ja sie juz pogubilam, albo jeszcze nie znalazlam:))) Ale jestem pewna, ze dostane jakies dalsze instrukcje od redakcji konkursu, tyle ze ja jeszcze dzis do mojej skrzynki nie zajrzalam:)))) Ale bede oczywiscie informowac na biezaco:)

  • Autor: Beata500 Data: 2010-01-21 13:41:35

    Kobieto zaglądaj do tej skrzynki,bo może trzeba telefony przygotować?!

  • Autor: luckystar Data: 2010-01-21 13:42:40

    Juz lece :)))))

Przejdź do pełnej wersji serwisu