Forum

Oddam / Zamienię

Zamienię lub oddam w dobre ręce książki...

  • Autor: Duniasza Data: 2010-01-31 18:12:12

    Zamienię lub oddam w dobre ręce książki:

    1. Marek Krajewski "Widma w Mieście Breslau"; kryminał

    2. Aleksandra Marinina " Gra na cudzym boisku"; kryminał

    3. Fannie Flag "Smażone zielone pomidory";

    oraz

    "Historia świata w sześciu szklankach" Toma Standage'a - http://czytelnia.onet.pl/0,22777,0,1,nowosci.html

    i książki o szydełkowaniu. Niektóre z nich mają już wartość antykwaryczną. :)

    Książka "Oczka zwykłe i niezwykłe" zawiera rozdział poświęcony technice robót na widełkach. Technika stara i już chyba dość zapomniana.

    W zamian może ktoś ma do oddania nowe nieużywane albumy A4 na zdjęcia. Moje zdjecia poniewierają się niestety w kartonie. :(

    Lub może ktoś oddałby w moje opiekuńcze ręce Achmatowej "Drogą wszystkiej ziemi" lub Umberto Eco - cokolwiek.

  • Autor: ewka63 Data: 2010-01-31 18:27:29

    Daniuszko, poszukam albumów, bo miałam ich parę, nieużywane. jeśli jeszcze istnieją to dam odpowiedź w czwartek. Dopiero wtedy będę w domu u dzieciorków. Pozdrawiam.

  • Autor: ewka63 Data: 2010-01-31 19:35:40

    Zrobiłaś mi ochotę na te "Smażone...", "roboty..." i "Album splotów..."ale poszukam najpierw jeszcze coś u siebie.

  • Autor: Iwona02 Data: 2010-01-31 20:30:49

    Duniaszko ja chetnie przyjelabym Twoje ksiazki.Wlasnie robotek szydelkowych i splotow na druty mam zamiar szukac bedac wiosna w Polsce.Niestety nie mam nic w zamian ale chetnie zaplace za ksiazki i za przesylke

  • Autor: Duniasza Data: 2010-02-13 20:23:56

    Odezwijcie się czy jeszcze jesteście chętne. :)

  • Autor: ewka63 Data: 2010-02-13 23:05:46

    Ja nadal jestem chętna, ale niestety albumów nie posiadam. gdzieś przy przeprowadzce zniknęły. Ale tez przesyłkę przyjmę na swój koszt, lub wyslę pieniądze pocztą za przesyłkę. Pozdrawiam Ewa

  • Autor: Duniasza Data: 2010-02-17 20:37:03

    Smażone zielone pomidory, Album splotów szydełkowych i Roboty i robótki na zimowe wieczory - poleciały pocztą polską do przyszłej właścicielki.

    Pozostałe ksiazki nadal mogę wymienić na:

    np. Szekspira w tłumaczeniu Barańczaka

    Dorzucam jeszcze:

    "Miód w kuchni" Leszka Ruma _ zbiór przepisow z miodem:

  • Autor: Duniasza Data: 2010-02-27 21:20:28

    Proszę o zamknięcie wątku. Książki znalazły swoich opiekunów. :)

  • Autor: toffik Data: 2010-02-27 21:32:09

    Więc zamykam:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu