Forum

Zdrowie i uroda

spokojne dni

  • Autor: aleczka Data: 2010-02-11 17:23:55

    Witajcie.Do jakiego lekara się udać(tylko prywatni lub odpłatnie)żeby przepisał coś na uspokojenie?Chodze tak nagazowana całymi dniami,że az mi para bucha z uszu!!Ziołowe leki z apteki to nic nie daja magnez też nie,i te na ZNP też już nie....

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-02-11 17:31:20

    myślę że wystarczy lekarz pierwszego kontaktu

    Pozdrawiam i zyczę samych spokojnych dni

  • Autor: aleczka Data: 2010-02-11 17:59:32

    o to dobrze,bo sąsiadka mówiła mi ,że musi pyc psychiatra,że robi jakies tam testy,wywiady etc.

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-02-11 19:29:52

    Kiedys trafilam do neurologa. Dostalam leki uspokajajace. Myslalam, ze za slabe, ale po kilkunastu dniach odczuwalam juz wyrazna poprawe.

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-02-11 19:53:53

    Z pewnością uzyskasz pomoc od lekarza pierwszego kontaktu w razie potrzeby zaleci wizytę u psychiatry, psychologa, bądź neurologa. Lekarstwa lekarz pierwszego kontaktu pewnie też wypisze  tylko.... pamiętaj problem Twoich nerwów nie zniknie od lekarstw. Musisz sie troszkę zastanowić co jest powodem że czujesz się tak jak czujesz. Wiem że to śmieszne ale zdarza się w wielu przypadkach, że wystarcza odpowiednie odżywianie, bądź zażywanie suplementów diety. Alu jak będziesz chciała pogadać to pisz na priv i nie denerwuj się już tak bardzo policz do 10 zanim wybuchniesz i wdech, wydech ::)

  • Autor: as Data: 2010-02-11 20:07:03

    Jak jesteś tak nerwowa i może masz problemy ze snem to mogą być problemy z tarczycą. Należy więc przy okazji poprosić lekarza o skierowanie na badanie krwi tez pod tym kontem  (jeżeli sam na to nie wpadnie) .

  • Autor: ewka63 Data: 2010-02-11 20:58:54

    Zdecydowanie tak jak pisze as. Sprawdź hormony tarczycy, U lekarza I kontaktu możesz wykonać tylko TSH. Jeśli możesz sobie pozwolić, to przy okazji zrób Ft3 i Ft4. Nie zawsze samo TSH pokaże nieprawidłowości. Cena Ft3 i Ft4 to ok. 17-20 zł za każde.

  • Autor: jareksz Data: 2010-02-11 22:00:41

    Psycholog. Ale nie licz na leki od ręki. Trochę to bedzie kosztowało skoro nie chcesz publicznej.

  • Autor: aleczka Data: 2010-02-12 10:09:06

    nie to ,że nie chce-ale jestem nieubezpieczona(!)więc wszystkie badanioa i lekarzy załatwiam "za pieniądze":-)niektórzy tak mają:-)

  • Autor: Olciaa Data: 2010-02-12 13:08:37

    a próbowałaś brac deprim lub persen? one naprawde dzialaja tylko nie po 1 tabletce, jak sie bierze regularnie to widac poprawe. jeszcze pani z apteki polecilam mi kiedys tabletki tylko za nic nie moge sobie przypomniec ich nazwy, bylo na nich napisane pod nazwa"na dobry dzien" byly swietne, tylko dosc drogie 30 zł za miesiac.

    moze zanim zakupisz cos na recepte ( tabletki uspokajające zazwyczaj silnie uzalezniaja) popróbuj jeszcze z jakimis bez recepty.
    zycze powodzenia

  • Autor: Olciaa Data: 2010-02-12 13:09:44

    mam hi hi CALMAX sie nazywały.

Przejdź do pełnej wersji serwisu