Forum

Zdrowie i uroda

łuszczyca

  • Autor: milusia69 Data: 2010-02-11 22:40:14

    Witam,
    prosze o pomoc ...moja siostra ma problemy łuszczycowe, była juz u nie jednego dermatologa ,  ale te wizyty nic nie pomagaja.
    Poczatkowo lagodza troche objawy ale za jakis czas znow nasilaja sie. Może ktos ma dobra rade na te dolegliwosci.
    Z gory bardzo dziekuje za pomoc..
    Iwona

  • Autor: zeta12 Data: 2010-02-12 06:48:26

    Mnie również dotknęła ta choroba, ale śladowo tzn. głównie łokcie. Jak narazie to dermatolog i maść pomaga, ale wiem z netu o klinice, która leczy łuszczyce. Jeżeli jest tak źle to poszukaj w necie namiarów i skontaktuj się z nimi...dużo zdrowia dla siostry...pozdrawiam

  • Autor: Shanna Data: 2010-02-12 11:35:41

    Tez mialam na lokciach. Pomogl mi Flucinar (kiedys byl na recepte, nie wiem jak teraz). Teraz mam na lokciach, kolanach, nawet na buzi. Dostalam masc sterydowa i czekam na efekty.

  • Autor: milusia69 Data: 2010-02-12 07:45:06

    moja siostra rowniez ma śladowo tak jak Ty ...własnie na łokciach, kolanach i włosach
    A mozesz powiedziec jakich masci uzywasz?

  • Autor: zeta12 Data: 2010-02-12 08:13:24

    Napiszę z domu, bo nie mam ich przy sobie, a używam nie często więc nie pamiętam

  • Autor: Scooby Data: 2010-02-12 13:50:09

    Witam mój sąsiad też ma łuszczyce i z tego co wiem to on robi sobie kąpiel z solą no i to pomaga ale co dalej to niewiem.Wiem tylko,że łuszczycy nie da się wyleczyc tylko zaleczyc.

  • Autor: ewka63 Data: 2010-02-12 13:53:14

    W Krakowie jest On Clinic - przychodnia która specjalizuje sie w leczeniu łuszczycy. Z tego co zaobserwowałam u znajomych, bardzo korzystnie działają. Może są też u Ciebie?

  • Autor: milusia69 Data: 2010-02-16 15:52:44

    dziekuje wszystkim za porady ....jesli ktos jeszcze zna jakies inne spodoby to prosze bardzo o wpisy .
    a co do On Clinic to chyba u nas jest taka przychodnia ...musze sprawdzic

  • Autor: milusia69 Data: 2010-02-20 17:01:06

    poszukałam i jest ....siostra juz zapisana na przyszły tydzien ...ciekawe co jej powiedza i czy jej pomoga

  • Autor: kokarda Data: 2010-02-20 18:12:42

    od 13 roku roku zycia choruje na to świństwo :(  w różnych miejscach miałam teraz na stopie, trochę łokcie i nad kostką na łydce mam to dziadostwo. MI pomaga Lorinden A. Wizyty u dermaologa jakas porażka;/ chodziłam chyba przez  miesięcy i co miesiąc zmieniałam maść;/

  • Autor: ewka63 Data: 2010-02-21 09:01:24

    Milusiu, w krakowski OnClinik maja swoje receptury na maści robione i do nich przychodzi się po maść. Składu nie znam, bo na opakowaniu nie ma. Nie wiem tez, czy wszyscy z tej firmy mają dostęp do tych receptur. Ale warto spróbować. Ważne, żeby nie smarować się ciągle maściami z hormonami, bo to niebezpieczne dla nadnerczy.

  • Autor: Lucylla Data: 2010-02-22 08:15:01

    Wiem,że urynoterapia jest super na łuszczycę.Na kafeterii jest wątek ,,Urynoterapia, czy ktoś ją jeszcze stosuje", tam można popytać.Oraz poczytać Małachowa,,Urynoterapia".



  • Autor: Beata z Kujaw Data: 2010-02-22 10:45:08

    Witam , ja rowniez od kilku lat borykam sie z łuszczyca . Moje zmiany chorobowe sa na dłoniach i stopach . Uzywalam roznych masci , ktore łagodziły świad i zmiejszaly łuski .Ostatnio zmienilam lekarza i jestem zadowolona gdyz od grudnia nie mam łusek za sprawa leku ,dermowate, ,moglam ta masc uzywac tylko przez tydzien , gdyz tak mi zaaplikowal lekarz i pomoglo , ale wiadomo kazdemu indywidualnie sa przepisywane leki.Jeszcze dodam , ze wpierw by łuski zniknely mialam masc robiona , a sklad byl taki (podgladam z opakowania) ac.salicylic 5,0 vaselini ad 100,0

  • Autor: milusia69 Data: 2010-02-24 16:05:11

    dziekuje w imieniu mojej siostry za pomoc i rady :)) wiem ze jest to okropna i krepujaca choroba ale niestety trzeba sie do niej przyzwyczaic gdyz do konca z nami pozostanie ....
    pozdrawiam
    iwona

Przejdź do pełnej wersji serwisu