Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Buu- w TŁUSTY CZWARTEK kupiłam stare pączki u Bliklego

  • Autor: Marla Data: 2010-02-11 23:33:44

    Od lat kupowałam tam pączki w TŁUSTY CZWARTEK, zawsze były pycha i świeże. To było na Nowym Świecie. Rok temu i dzisiaj kupiłam w cukierni Bliklego na Woli i drugi rok z rzędu stare 2-3 dniowe, mimo, że kupowałam wieczorem. Nie nadawały się do jedzenia. przykre to i zarazem oburzające, że taka renomowana cukiernia sprzedaje coś takiego. Nigdy i nigdzie nie kupiłam w TŁUSTY CZWAREK tak starych pączków.Niestety zostalismy dzisiaj z rodzinką bez pączków buuu

  • Autor: Dorotaxx Data: 2010-02-12 09:02:17

    Mogłaś odnieść im te pączki !!! Skoro za coś płacisz to wymagasz,żeby było dobre!

    Czyżby Blikle  ,,jechał,, na opinii? już się nie stara zadowolić ludzi ?.
    Ale w taki sposób traci klientów bo domyślam się,ze więcej u niego nie kupisz . Na dodatek będziesz odradzała innym zakupy w tej cukierni. To taki łańcuch. Ty powiesz dziesięciu znajomym, ci znajomi powiedzą kolejnym itd.

  • Autor: zegotka Data: 2010-02-12 09:28:58

    Ja do tej firmy zraziłam się już w maju,kiedy szukałam tortu na komunię syna.Odwiedziłam chyba 2 ich cukierenk-w obu zostałam potraktowana

    strasznie lekceważąco.Sprzedawczynie z łaski odpowiadały na moje pytania,rozumiecie jak śmiałam im przeszkadzać.

    Pozatym mają drogo.Nie polecam.

    W dzisiejszych czasach trzeba walczyć o klienta ,a nie zlewać go totalnie.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2010-02-12 20:05:40

    Użytkownik zegotka napisał w wiadomości:
    >
    > W dzisiejszych czasach trzeba walczyć o klienta ,a nie zlewać go totalnie.

    Otóż to!
    I trzeba pamiętać,że zadowolony klient to najlepsza reklama

  • Autor: Scooby Data: 2010-02-12 10:31:49

    Uważam,że powinnaś im odnieśc te pączki,przecież się płaci za dobry i świeży towar a nie byle co,zwłaszcza to jest produkt spożywczy.Ja tam bym się nie zawachała ani minute tylko poszłabym odnieśc im te stare pączki.Wstyd,że taka renomowana firma cukiernicza sprzedaje taki szajs!!!!Wstyd i hańba!!!

  • Autor: JolaFi Data: 2010-02-12 12:18:30

    Ja też już od jakiegoś czasu nie mam dobrego zdania o słynej cukierni Bliklego. nie dość, że pączek kosztuje 2, 60 to jeszcze nie raz kupiłam po prostu stary:(. Niestety dla mnie cukiernia ta przestała istnieć. A wczoraj raczyliśmy się pączkami z Lubaszki i powiem , że były rewelacyjnie. Właśnie takie jak zadawnych lat od Bliklego.

  • Autor: Maddalena Data: 2010-02-12 12:30:34

    A ja przegapilam tlusty czwartek, pierwszy raz w zyciu!! Chyba to lepiej dla mojej figury:) Na szczescie nie przepadam za paczkami, a faworkow w Niemczech nie kupie, na robienie nie mam czasu, ale moze w weekend sie skusze??

  • Autor: jolcia73 Data: 2010-02-12 17:38:11

    A ja się zraziłam kiedy w tak reomowanej cukierni ekspedientka bardzo intensywnie zaczęła się drapać po głowie podczas pakowania ciastek.To nie było delikatne,dyskretne podrapanie ale prawie skórę naruszyła,odrzuciło mnie to.Incydent odbył się w SSC w Katowicach,brrrrrrrrrrrr

  • Autor: bahus Data: 2010-02-13 10:22:50

    Dobrze jeszcze ze drapała się po głowie....mogła równie dobrze drapać się po części ciała znacznie od głowy oddalonej....
    Bahus

  • Autor: olciawarszawa Data: 2010-02-14 11:38:29

    Cukiernie Biklego się bardzo zkiepściły, poszły na masówke. Jeżeli chodzi o pączki to jest w Warszawie malutka cukierenka w która specjalizuje sie tylko w pączkach i sa one bardzo dobre jak ktoś chce ich skosztować musi wybrać sie na Górczewską/Działdowska.

  • Autor: cuma Data: 2010-02-14 12:03:43

    Potwierdzam - najlepsze pączki jakie jadłam w życiu! Mieszkałam kiedys niedaleko, jedyny minus to to, że w okolicach    tłustego czwartku i ostatków kolejki kilkakrotnie zawijane na ulicy. Ale to tez o czym świadczy.

  • Autor: anneau Data: 2010-02-15 14:11:36

    o proszę...a ja czytałam ranking pączków i Blikle zajął szczytne 5 miejsce...

  • Autor: Marla Data: 2010-02-15 22:17:46

    Wysłałam do firmy wiadomość w tej sprawie, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi.Do cukierni udalam się po kilku dniach i ekspedientki poinformowały mnie, że nie jestem jedyna osobą z pretensjami dotyczącymi starch pączków. Na ich prośbę(!!!)wypełnilam kartkę z reklamacją. Powiedziały mi, że notorycznie przywożą im stare ciastka jako świeże  z zakładu w Konstancinie i uważają, że to personel w sklepie ma omamy. Ja u nich kupowałam pączki tylko w tlusty czwartek, bo wiedziałam, że inne ciastka mają notorycznie nieświeże.

  • Autor: anneau Data: 2010-02-15 23:31:46

    no tak...stary chwyt. U nas np. w jednej piekarni mozna kupić chleb z przeceny- za 0,80gr czyli każy wie, że kupuje pieczywo wczorajsze.
    Natomiast inna piekarnia taki chleb odświeża i sprzedaje za prosto z pieca po 2,20. A skąd wiadomo, że odświeżany? Każdy, kto choć raz odgrzewał czerstwy chleb w domu wie w czym rzecz :)

    a pączki z przeceny (czyli potłutym czwartku w piatek) były po 0,50 gr. Normalna cena 1,2. A u Bliklego?

Przejdź do pełnej wersji serwisu