Forum

Oddam / Zamienię

Zamienię ciuszki dziecięce- dziewczynka

  • Autor: dagusia_29 Data: 2010-02-14 21:03:27

    Mam dość sporo ciuszków dziecięcych po córci rozmiary od 0-12 miesiąca- stan dobry i bardzo dobry nie mająplam ani dziur są widoczne lub mniej ślady użytkowania. Większość z nich jest firmowa a więc jakość wiadomo dobra. chciałabym zamienić na zabawkę czy na pieluchy. Czy byłby ktoś zainteresowany??? Jest tego dość dużo a więć ze zdjęciami poczekam na chętnych.

  • Autor: Olciaa Data: 2010-02-15 15:18:02

    a nie lepiej sprzedac na allegro np w postaci duza paka dla dziewczynki. sama kupuje uzywane ciuszki na allegro(co prawda chłopiece) w postaci takich "paczek" , ja oszczedzam a sprzedajacy zarobi kilka groszy i kupi co bedzie chcial( tak jak piszesz pieluchy czy zabawki)

  • Autor: dagusia_29 Data: 2010-02-15 20:30:48

    Teoretycznie można ale na allegro jest zastój i ciężko sprzedać cokolwiek. A jeśli mam sprzedać za na prawdę marne pieniądze to wole nawet oddać albo dostać chcoć symboliczną czekoladę dla dzieci. Obserwuje aukcję z odzierzą dziecięcą i wiem dobrze aby sprzedać trzeba poświecić masę czasu na wypasione aukcje mam kilka aukcji z ciuszkami i nic wystawiłam je 2 raz nie chcą się sprzedać dlatego chciałabym je wyminić. Ale chyba chętnych brak. Ja często kupuje dla synka lub córci ale sama sprzedać nie do końca umiem.

  • Autor: matthia Data: 2010-02-18 15:53:53

    Witam Cię,
    Jestem teraz w trakcie oczekiwania na moja pierwszą córeczkę i kompletuję pierwsze ciuszki dla niej. Z kupieniem nowych nie jest tak wcale łatwo bo ceny są straszne... Jesli wiec jesteś zainteresowana oddaniem lub zamianą ciuszków byłabym bardzo zainteresowana.

  • Autor: matthia Data: 2010-02-18 16:12:49

    Dagusiu, jeszcze jedno - oczywiscie nie chciałabym nic za darmo więc jesli mogłabym Ci sie czymś odwdzięczyć i uradować Twojego dzieciaczka byłabym także bardzo zadowolona. Bardzo prosze napisz mi tylko co by Cię interesowalo lub w jakim wielku jest Twoja pociecha. Pozdrawiam Was gorąco. 

  • Autor: dagusia_29 Data: 2010-02-24 20:29:09

    Ciuszki są już oddane na szczęście i mam nadzieje że będą się podobać czyli oferta już nieaktualna.

  • Autor: Wkn Data: 2010-02-24 22:27:32

    Zatem zamykam :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu