Forum

Zdrowie i uroda

I..... dopadła mnie choroba..)))

  • Autor: megi65 Data: 2010-02-18 07:24:00

    Hmm .. nigdy nie myśałam , ze tak ''młodo i szybko '' dopadnie mnie choróbsko , praktycznie z którego nie można sie uwolnić ! Atroza...unieruchumiejąca mnie i odbierająca moją radość humor zycia ( kto mnie troche zna ).Jest to odmiana .. Koksartoza ( ładne brzmi jak odmiana jabłek ) .. hihiih! Wyczytałam wszystko co mozliwe na ten temat ! Teraz prosze Was Kochani jak sobie praktycznie radzicie z tą przypadłością , jakie tabletki , terapie , ćwiczenia itp .itd przynoszą Wam ulgę .. ! Pozdrawiam serdecznie ... utykająca na prawą nóżkę Megi !

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-02-18 07:33:20

    Kochana megi o tym że jesteś pogodną kobietą to chyba wszyscy wiedzą.

    Dużo zdrówka Ci życzę i nie poddawaj się ,wiem że jesteś silna i się nie załamiesz.

    Idę poczytać o tej Artrozie co to za cholerstwo

  • Autor: liliana43 Data: 2010-02-18 09:28:27

    Kochana Megi nie wiem co to za ch ......a Cię dopadła ale napewno nie wiele to zmieni w Tobie i Twoim zyciu , chodz mozliwe ze czasem będzie cięzko ale coz my kobiety silne jesteśmy . Pozdrawiam ciepło

  • Autor: makusia Data: 2010-02-18 11:37:28

    Słoneczko moje!!! trzymaj się ... kurde idę poczytac bo nie mam pjecia co to za świństwo, sciskam i pozdrawiam cieplutko

  • Autor: Glumanda Data: 2010-02-18 12:45:45

    Myszaku :) trzymaj sie dzielnie i nie poddawaj.. :) Wiesz jak Niemcy mowia? : Zielsko samo nie wyginie ;) Hahaha.. Bedzie dobrze, takiego Aniola jak Ty potrzeba na tym swiecie, z najlepsza kondycja.
    To jest nic w porownaniu co zdiagnozowano u corki mojej sasiadki :( Dziewczyna 26lat, mama dwojki maluchow.. i stwardnienie rozsiane.
    To jest tragedia :(( chcialabym pomoc, a nie wiem jak????? :(((((((((( Okropnie smutne ...
    Trzymaj sie megusiu..wszystko bedzie dobrze :)

  • Autor: CZOS Data: 2010-02-18 17:53:42

    Pewnie już poczytałaś sporo na ten temat. Mnie najbardzie przekonuje ten artykuł: http://www.remed.neostrada.pl/choroby/artroza.htm

    Trzymam kciuki i życzę stabilizacji.

  • Autor: megi65 Data: 2010-02-18 19:11:32

    Kochani Moi !! Czuje sie bardzo pokrzepiona Waszymi postami .... ))) .Byłam dzisiaj ponownie u mojej pani dr . rodzinnej ze zdjeciem rtg ! Zdjecie dostałam z na CD..z opisem . Pani doktor w gabinecie nie miała na czym odworzyć ale na szczęscie był opis z którego wynika........ zdrowe bioderka bez zmian i ubytków .... heehehehe! a ból nie daje na nodze prawej stanąć . ! Dostałam skierowanie do ortopedy i reumatologa .! Na skierowaniu do ortopedy ..zaznaczone PILNE !!! . Pokuśtykałam z mezem do przychodni specjalistycznej ..a tam przemiła pani mówi .. '' Dzisiaj ortopeda panią nie przyjmie ma komplet .. jutro nie ma ...a w poniedziałek .. adnotacja PILNE traci waznosc .., bo PILNE jest tylko '' wazne '' tego dnia ! Albo pani w poniedziałek przyniesie skierowanie z aktualną datą i ...........poprosi lekarza ..moze sie zgodzi " ..Wmurowało mnie w krzesełko ..i mówie .. '' To że moge sie jeszcze poruszać to zasługa silnych tabletek przeciwbólowych ... i chyba mądry pan ortopeda to rozumie ..Nie bede sie skamlać jak pies przy gabinecie pana ortopedy..... )) Poprosze o wizyte prywatną .. ''' I ... tak działa nasza chora słuzba zdrowia ... Dostałam szybciutko termin na konsultacje ... Zaczynam od ortopedy .. reumatologa zostawiam ... po wizycie u ortopedy !!! Serdecznie Was Kocahni pozdrawiam i życze Wam jak najmniej spotkań z palacówkami NFZ !! Wasza .. Megusia

  • Autor: makusia Data: 2010-02-19 09:39:57

    Ot cała służba zdrowia!! Trzymaj się ciepło i nie daj się :)

  • Autor: as Data: 2010-02-19 09:56:14

    Może to rwa kulszowa tylko?

  • Autor: anna702 Data: 2010-02-18 19:20:22

    Mam coxoartoze od wielu lat....i zyje z tym calkiem niezle, jesli to Cie moze pocieszyc...

  • Autor: Agapis Data: 2010-02-18 20:57:30

    megi trzymam kciuki i wierzę, ze nie poddasz się chorobie. Tulę ciepło. Będzie dobrze

  • Autor: Lucylla Data: 2010-02-19 10:04:06

    Polecam zacząć od jutra ssanie oleju,dokładnie opisane w necie.Kup najlepiej słonecznikowy.Uprzedzam, przez parę dni może trochę(można wcale nie odczuć) być gorzej, ale to znak,że organizm się leczy.Na początku może to ssanie nie wychodzić, ale z czasem nabierze się wprawy.A więc wziąć łyżkę oleju i ssać( jak cukierka, przepuszczać energicznie przez zęby)przez 15-20 minut.Wypluć do kibelka co do kropelki, zrobi się biały jak mleko i zawiera szereg bakterii itp.Popłukać ciepłą wodą, umyć zęby.No i dobrze by było oczyścić jelito grube.Ja nie mogłam chodzić, tak mnie bolał staw biodrowy i kolanowe. Po 4-5 miesiącach ssania, jak ręką odjął.Jakbyś kiedy oczyściła jelito i wątrobę, to polecałabym oczyszczanie stawów i kości naparem z liści laurowych, słyszałam o tym wiele dobrego, sama to wkrótce zrobię.

  • Autor: as Data: 2010-02-19 16:23:33

    Sprawdziłam co to jest Atroza. To paskudztwo ma chyba moja teściowa ale na kolanie. Boli ją mocno. Ma mieć operację ale czeka w kolejce. Termin oczekiwania 3 lata. Myśleliśmy by zrobiła to w Niemczech ale dowiedzieliśmy się, że w tej miejscowości dochodzi do bardzo dużej ilości komplikacji i dochodzi po operacji do amputacji. nie pozostaje nic tylko tabletki, cierpienie i czekanie. Co do partactwa to wiem u źródła więc proszę nie pisać, że głupoty wymyślam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu