Forum

Figle na igle i pielenie ogródka

Czy ktoś z Was jeździ na święto kwiatów?

  • Autor: Scooby Data: 2010-02-19 14:22:06

    Jeździ może na święto kwiatów,oczywiście jak jest w waszych miastach,lub w miastach sąsiednich?Ja jak mam tylko czas to jeżdżę i nie żałuję,bo można kupić różne kwiaty doniczkowe lub sadzonki.A wy?

  • Autor: jacqueline Data: 2010-02-19 14:26:33

    A my nie

  • Autor: asiek32 Data: 2010-02-19 14:42:14

    A ja bywam.. Nie na święcie kwiatów, bo w mojej okolicy nie odbywają się takie. Co roku wiosną i jesienią odbywają się u nas targi ogrodnicze ( znane chyba w całej Polsce), gdzie jest duży wybór sadzonek krzewów, kwiatów, drzewek owocowych. Zawsze coś mi wpadnie w oko, chciałabym większość kupić bo mam bzika na punkcie kwiatów, ale niestety już miejsca w ogrodzie mało...

  • Autor: Lea2 Data: 2010-02-19 14:59:33

    Niestety w mojej okolicy również nie ma tego typu imprez.  Uwielbiam wszelkiego rodzaju kwiaty.  Chętnie bym się wybrała na takie ogrodnicze pokazy.

  • Autor: Agapis Data: 2010-02-19 14:51:44

    U mnie są targi ogrodnicze dwa razy w roku i staram się chodzić na nie. Niewiele kupuję, bo nie mam gdzie sadzić, ale warto pooglądać piękne rośliny :) Raj dla miłośników zieleni.

  • Autor: agafi9 Data: 2010-02-19 15:11:55

    Scooby, czy nie moglabyś tak tytułować zakładanych przez siebie wątków, żeby przynajmniej z grubsza było wiadomo, co co chodzi?

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-19 15:30:39

    i jeszcze dobrze by bylo wstawiac watki w odpowiednim dziale:) ten na przyklad w "Dzialkomania"......

  • Autor: till Data: 2010-02-19 15:30:41

    Scooby, czy mogłabyś zakładać wątki o cokolwiek mówiących tytułach?
    Poza tym na forum istnieje dział "Działkomania"...idealnie wręcz pasujący do rozmów o kwiatach, doniczkach i sadzonkach...

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-19 15:31:39

    hehe, telepatia:)))

  • Autor: till Data: 2010-02-19 15:34:46

    I lata praktyki ;)

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-19 15:38:06

    :))

  • Autor: rene451 Data: 2010-02-19 20:06:42

    To jest też rozmowa wolna i frywolna także czy ma to jakieś większe znaczenie? Tak samo jak nie ma większego znaczenia pod jakim on jest tytułem,czyż nie?

  • Autor: agafi9 Data: 2010-02-19 20:43:43

    Z szacunku do innych forumowiczów powinniśmy tak nazywać własne wątki, żeby oszczędzić innym zaglądania do tematów, które ich nie interesują.
    Mnie osobiście enigmatyczne nazwy, które nadaje swoim wątkom Scooby, jedynie denerwują - otwieram watek i co widzę? jakieś pytanie o kwiaty, ktore mnie osobiście nie interesuja w ogóle. A z drugiej strony - osoby zainteresowane tematem byc może w ogóle do tego watku nie zajrzały - bo skąd mogły wiedzieć, o czym on traktuje

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-19 21:06:17

    Oczywiscie,ze ma to bardzo duze znaczenie inaczej nie ma sensu podzial forum na rozne tematy. Scooby ma daleko gdzies co wrzuca na forum i gdzie. Wpisuje pytanie , potem nawet nie uczestniczy we wlasnym watku, to jest bardzo irytujace. Dla mnie jest to lekcewazenie czytajacych. Co do tytulow , to inni odpowiedzieli:)

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-19 21:18:54

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Oczywiscie,ze ma to bardzo duze znaczenie inaczej nie ma sensu podzial forum
    > na rozne tematy. Scooby ma daleko gdzies co wrzuca na forum i gdzie.
    > Wpisuje pytanie , potem nawet nie uczestniczy we wlasnym watku, to jest
    > bardzo irytujace. Dla mnie jest to lekcewazenie czytajacych. Co do tytulow ,
    > to inni odpowiedzieli:)

    W tym przypadku zgadzam sie zupelnie z tineczka :) po to forum jest podzielone tematycznie
    zeby sie wpisywac tam gdzie nalezy inaczej odbieram to jako niechlujstwo i lekcewazenie
    czytajacych

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 09:05:58

    Sądząc po odpowiedziach, to posty Scooby czytają najczęściej ci którzy jej nie znoszą (o ironio !).
    Otwierając wątki Scooby, nie oczekuję złotoustej wypowiedzi autorki, ale ubaw mam czytając wątki krytykujące.
    Zadbajcie członkinie TWA o swoje zdrowie, z powodu tak błahego, nie warto podnosić sobie ciśnienia.

    Ja np. nie cierpię "poezji" lajana, tego rodzaju rymowaniki są dla mnie treścią bez żadnej wartości, dlatego nie czytam wątków lajana, bo wiem czym to pachnie.
    Zapewniam, że sobiście nic nie mam do tego faceta, mógłbym z nim iść na gorzałkę, ale jego rymowanych wypocin nie znoszę.
    Skoro nie lubię tego co pisze lajan, to nie czytam i nie krytykuję każdego jego wątku.

     

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-20 10:05:22

    ach to TWA :)

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 10:52:43

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > ach to TWA :)


    Zobacz jak agitują , post agacia3323
    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=331059&post=331059&offset=0

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-20 12:10:37

    Za komuny tez agitowali

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-02-20 17:01:15

    Użytkownik Edi® napisał w wiadomości:
    > Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości: > ach to TWA :)Zobacz
    > jak agitują , post
    > agacia3323http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=331059&post=331059&offset=0


    Edi o co kaman? -masz jakiś problem ?

  • Autor: onlyred Data: 2010-02-20 09:06:33

    Rozumiem, że każdy Twój wątek jest skazany na krytykę....
    Ja co roku jeżdżę na "dzień kwiatów", ale bardziej z ciekawości niż miłości do kwiatów.

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 09:10:07

    Użytkownik onlyred napisał w wiadomości:
    Rozumiem, że każdy Twój wątek jest skazany na krytykę...


    I to bez względu na to, co Scooby w nim napisze

  • Autor: till Data: 2010-02-20 10:21:04

    Dla jasności: zwracam uwagę na sposób wypowiedzi na forum... na formę, która pozostawia jednak trochę do życzenia...
    Łatwo stronę upodobnić do innych portali, których pełno w necie... takich, gdzie można śmiecić, trollować, obrażać, mówić prędzej niż się myśli i gdzie wszystkim jest zasadniczo obojętne, co się gdzie i po co pisze... a nie o to chodzi... WŻ ma swój specyficzny klimat między innymi dzięki temu, że  większość osób stara się tu zachowywać "poprawnie"... i ja nie chciałabym tego na WŻ zatracić...

    Forum rządzi się swoimi normami... są miejsca przeznaczone na konkretne tematy i nie trzeba za dużo wysiłku, żeby zamieścić post w odpowiednim dziale... porządek na forum naprawdę ułatwia korzystanie z niego...
    I podobnie jest z tytułami: oczekuję, że tytuł cokolwiek powie mi o treści wątku, podobnie jak tytuł przepisu o jego zawartości.... wiadomo, że największą oglądalnością cieszyć się zawsze będą "Mega ekstazy najlepsze na świecie".... 
    ale na forum nie chodzi o "oglądalność"... to dla mnie miejsce rozmów... a do rozmowy też trzeba trochę dobrych chęci i jednak szacunku dla rozmówców...


    Scooby... czytam Cię w wielu innych wątkach... nie krytykuję tego, co mówisz...  
     natomiast sposób zakładania przez Ciebie wątków rzeczywiście nie przypadł mi do gustu.

     

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 10:40:21

    Użytkownik till napisał w wiadomości:
    > Dla jasności: zwracam uwagę na sposób wypowiedzi na forum... na
    > formę, która pozostawia jednak trochę do życzenia...


    Komu zwracasz uwagę ???, napisz jasno, a pozwoli to odnieść się do tematu, jedynie osobie zainteresowanej.
    I jeszcze jedno pytanko, jaki post miałaś na myśli, pisząc o formie która: pozostawia jednak trochę do życzenia...

  • Autor: till Data: 2010-02-20 10:50:13

    Przepraszam Edi...
    to była uwaga ogólna... nie kierowałam jej do Ciebie...
    ona wynika z tego, co od dłuższego czasu spostrzegam i na forum, i w przepisach...
    Scooby swoimi tytułami tylko sprowokowała (w sposób na pewno przez Nią niezamierzony) do wylania tego całego mojego rozczarowania sytuacją....

     

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 10:57:52

    Użytkownik till napisał w wiadomości:
    Przepraszam Edi...to była uwaga ogólna... nie kierowałam jej do Ciebie...


    Och jak się cieszę, odetchnąłem z ulgą

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-20 10:48:36

    W zupełności się z Tobą zgadzam. Tylko, że niektórym lepiej stwierdzić, że to atak na autorkę (oczywiście TWA ), niż zrozumieć, że na tym forum są osoby, które zwyczajnie starają się dbać o porządek.
    Co do kwiatów, nie jeżdżę na wystawy, nie "kręci" mnie oglądanie kwiatów ale jak najbardziej lubię je dostawać .

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 11:04:42

    Użytkownik mysha2006 napisał w wiadomości:
    > W zupełności się z Tobą zgadzam. Tylko, że niektórym lepiej
    > stwierdzić, że to atak na autorkę (oczywiście TWA ), niż zrozumieć, że
    > na tym forum są osoby, które zwyczajnie starają się dbać o
    > porządek.


    Chwała tym co dbają o porządek na forum, niech pouczają, zwracają uwagę itp. ale nie całym rojem na jednego.

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-20 11:10:11

    Edi 2 czy 3 osoby w tym wątku zwróciły uwagę Scooby, to jest od razu cały rój dla Ciebie?? Scooby notorycznie popełnia ten sam błąd więc nie dziw się innym, że mają już tego dosyć. Ja już machnęłam na to ręką co nie znaczy, że mnie nie wkurza ale jednak są ludzie niereformowalni i nie będę sobie przez nich psuła humoru

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 11:19:58

    Użytkownik mysha2006 napisał w wiadomości:
    > Edi 2 czy 3 osoby w tym wątku zwróciły uwagę Scooby, to jest od razu cały rój dla Ciebie??


    Pisząc to, miałem na myśli nie tylko ten wątek. 

    Użytkownik mysha2006 napisał w wiadomości:
    Ja już machnęłam na to ręką co nie znaczy, że mnie nie wkurza ale jednak są ludzie
    > niereformowalni i nie będę sobie przez nich psuła humoru


    I tak trzymać

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-20 11:28:45

    Użytkownik Edi® napisał w wiadomości:
    > Użytkownik mysha2006 napisał w wiadomości: > Edi 2 czy 3 osoby w tym
    > wątku zwróciły uwagę Scooby, to jest od razu cały rój dla
    > Ciebie?? Pisząc to, miałem na myśli nie tylko ten wątek.  Użytkownik
    > mysha2006 napisał w wiadomości:Ja już machnęłam na to ręką co nie
    > znaczy, że mnie nie wkurza ale jednak są ludzie > niereformowalni i nie
    > będę sobie przez nich psuła humoru I tak trzymać

    Zastanawiam sie jaka to Ty Edi w tym watku role odgrywasz:))))

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 11:31:20

    Edi trolluje w zastepstwie :)))))))

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-20 11:35:34

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Edi trolluje w zastepstwie :)))))))

    No chyba tak to mozna nazwac

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 11:56:47

    :)))

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-20 11:30:16

    Użytkownik Edi® napisał w wiadomości:
    > Pisząc to, miałem na myśli nie tylko ten wątek. 
    To zmienia postać rzeczy :)

  • Autor: agik Data: 2010-02-20 11:36:18

    Mysiu, jeśli pozwolisz pod Ciebie się przypnę ( pod innych się boję).
    Kiedyś był taki watek "prośba do Moderatorów" czy jakoś tak. Ta zgłaszalismy wszelki bałagan na forum- watki do przeniesienia, komentarze do usuniecia itd.

    Moze warto by wrócić do tej praktyki?
    Bo mnie się już naprawdę nie chce czytac, jak to jedni z uzytkowników wynoszą Scooby niemal na ołtarze, robiąc z niej naczelną meczęnnicę WŻ, tylko z tego powodu, że chaotycznie wkleja swoje watki.
    A tak to byłby watek zgoszony do pozamiatania, Modowie by się zajęli, przenieśli, zmienili tytuł czy co tam trzeba. A nade wszystko nie byłoby pretekstu do pi... lenia o kółkach, sforach, meczeńskiej Scooby itd.

    Na wystawy nie jeżdżę- cała wiosnę i lato spędzam w centarch ogrodniczych wszelkiej maści i to prawie w całej Polsce, wiec wystawa mi nie potrzebna do niczego. W dodatku duża konkurencja sprawia, że takie cuda, okazy kwiatowe, jakie są w niektórych centrach nie są do obejrzenia na żadnej wystawie.

    W Otmuchowie jest ładna. To bardziej taki festyn połaczony z wystawą. Warto zobaczyć. No, ale Scooby daleko masz do Otmuchowa.

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-20 11:43:48

    Chyba będzie to najlepsze rozwiązanie :)

  • Autor: makusia Data: 2010-02-20 23:11:20

    Ja proponuję zamiast tematu na forum , opcję "zgłoś nieprawidłowośc`" mogła by byc pod każdym wątkiem

  • Autor: as Data: 2010-02-20 23:14:36

    To by było super ułatwienie dla moderatorów.

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-20 10:32:31

    Użytkownik Edi® napisał w wiadomości:
    > Użytkownik onlyred napisał w wiadomości: Rozumiem, że każdy Twój
    > wątek jest skazany na krytykę...I to bez względu na to, co Scooby w nim
    > napisze

    To nie tak jak piszesz ja osobisie nie mam zamiaru krytykowac watkow zalozonych przez
    Scooby razi mnie tylko jej chaotycznosc

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 10:45:25

    Użytkownik Ala06 napisał w wiadomości:
    osobisie nie mam zamiaru krytykowac watkow zalozonych przezScooby
    razi mnie tylko jej chaotycznosc


    Alu, aby Cię to nie raziło, wystarczy nie czytać

  • Autor: till Data: 2010-02-20 10:53:16

    Wchodząc do danego wątku przez główną stronę, nie wiesz, do czyjego wątku zaglądasz...
    A takie wieloznacznie brzmiące zapytania mogą być równie dobrze czyjąś prośbą o pomoc, a nie tylko luźnym zagajeniem rozmowy o kwiatach...

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-20 11:02:59

    Użytkownik Edi® napisał w wiadomości:
    > Użytkownik Ala06 napisał w wiadomości:osobisie nie mam zamiaru krytykowac
    > watkow zalozonych przezScooby razi mnie tylko jej chaotycznosc Alu, aby Cię
    > to nie raziło, wystarczy nie czytać

    Odpowiedz till wystarczy za moj komentarz

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 11:03:28

    Vice versa kochany, vice versa.............
    Ja w dalszym ciagu czekam na Scooby w tym watku, myslisz, ze sie doczekam? :)

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 11:10:28

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Vice versa kochany, vice versa.............Ja w dalszym ciagu czekam na Scooby
    > w tym watku, myslisz, ze sie doczekam? :)


    Ha ha świetnie to wyłapałaś tineczko, chyba się nie doczekasz, ochłap został rzucony, sfora już się gryzie....... i pewnie o to tylko chodziło, więc wnioski nasuwają się same

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-20 11:16:11

    Użytkownik Edi® napisał w wiadomości:
    > Ha ha świetnie to wyłapałaś tineczko, chyba
    > się nie doczekasz, ochłap został rzucony, sfora już się gryzie....... i
    > pewnie o to tylko chodziło, więc wnioski nasuwają się same
    Edi a gdzie Ty tu widzisz "gryzącą się sforę"?? Wychodzi na to, że człowiek już nie może powiedzieć nic poza zwykłym "tak" lub "nie". Jakaś dłuższa wypowiedź od razu jest odbierana jako awantura. Matko, coraz bardziej odechciewa mi się tu wchodzić.

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 11:25:49

    Użytkownik mysha2006 napisał w wiadomości:
    Edi a gdzie Ty tu widzisz "gryzącą się sforę"??

    To była tylko taka metafora

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-20 11:31:59

    Ja wiem, że to metafora, aż taka głupia nie jestem . Chodzi mi o to, że chyba troszeczkę wyolbrzymiłeś problem w tym akurat wątku.

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-20 11:16:11

    dubel :)

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 11:18:19

    Hehe, Edziu, wiem, ze jestes inteligientny:))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-20 09:57:13

    Co roku jezdze na swieto kwiatow do Skierniewic, zawsze jest duzy wybor:)

  • Autor: as Data: 2010-02-20 10:14:41

    Nie jeżdżę. Kwiaty są ładne ale nie są moim hobby.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-20 11:50:00

    Scooby, mam do Ciebie pytanie:) dlaczego zakladasz watki, a potem nie bierzesz w nich udziału ?

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-20 12:13:23

    To mialo byc do Scooby as:)

  • Autor: as Data: 2010-02-20 14:32:19

    Domyśliłam się:)

  • Autor: as Data: 2010-02-22 14:37:28

    W ten wtorek męża siostra jedzie na giełdę kwiatową do Rzeszowa. Nie wiedziałam, ze się tam odbywają.

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-20 11:50:29

    Użytkownik Ala06 napisał w wiadomości:
    Zastanawiam sie jaka to Ty Edi w tym watku role odgrywasz:))))


    Własną, tylko własną

    Chętnie rozwinąłbym odpowiedź na to pytanie, ale nie mam już czasu, muszę jechać do pracy, tam na mnie czekają znacznie poważniejsze tematy.

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 12:01:54

    Jedz ostroznie, milego dnia:)

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-20 12:01:58

    Użytkownik Edi® napisał w wiadomości:
    > Użytkownik Ala06 napisał w wiadomości: Zastanawiam sie jaka to Ty Edi w tym
    > watku role odgrywasz:))))Własną, tylko własnąChętnie rozwinąłbym
    > odpowiedź na to pytanie, ale nie mam już czasu, muszę jechać do pracy, tam
    > na mnie czekają znacznie poważniejsze tematy.

    Zycze milej pracy i jak najmniej powaznych tematow

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 12:05:31

    Nie ma nic zlego, co by na dobre nie wyszlo, przynajmniej sobie pogadalismy.............nie koniecznie o kwiatach :)))))))

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-02-20 17:04:52

    Jeśli mowa o kwiatach to chciałabym się pochwalić ,że dziś dostałam( na spóznione imieniny) w pięknym szklanym wazonie 27 żółtych tulipanów .......och jak się wzruszyłam .Teraz mam namiastkę wiosny w salonie ,oby postały jak najdłużej......

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 18:16:16

    Ciesz sie, uwielbiam tulipany:)

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 18:13:34

    Hejka Scooby, zapomnialas o wlasnym watku?

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-20 18:32:37

    Scooby zaklada watek i obserwuje cichaczem
    trzy potrzebna gasnica do ostudzenia emocji
    chyba bawi sie tym jak mala dziewczynka
    Scooby gdzie jestes ??!!!!!!!!

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-20 18:42:17

    bo Scooby bardzo lubi bajki :))))))

  • Autor: krysia64 Data: 2010-02-21 20:43:43

    Zauwazyłam już nie po raz pierwszy ze Scooby zakłada wątek i milczy..........a Edi (chyba dam mu przydomek ratownik ) ciagnie temat...trochę to dziwne i zastanawiające zjawisko.
    Sama sobie zadaje pytanie czy Scooby =Edi ?????
    Były już tu takie podobne przypadki podwójnego zycia na WŻ ,kto jest tu dłuzej ten pamięta.
    A moze Scooby ma własnego adwokata ?...sama nie wiem.Ale jest to faktycznie drażniace kiedy na forum czyta się takie tematy -w formie pytania(ale to juz wiele wcześniejszych było tego typu ocen,wiec nie będe powtarzać tego samego)
    etc...etc...etc...

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-21 20:52:49

    Użytkownik krysia64 napisał w wiadomości:
    > Zauwazyłam już nie po raz pierwszy ze Scooby zakłada wątek i
    > milczy..........a Edi (chyba dam mu przydomek ratownik  ) ciagnie
    > temat...trochę to dziwne i zastanawiające zjawisko.Sama sobie zadaje pytanie
    > czy Scooby =Edi ?????Były już tu takie podobne przypadki podwójnego
    > zycia na WŻ ,kto jest tu dłuzej ten pamięta.A moze Scooby ma własnego
    > adwokata ?...sama nie wiem.Ale jest to faktycznie drażniace takie tytuowanie
    > na forum -w formie pytania(ale to juz wiele wcześniejszych było tego typu
    > ocen,wiec nie będe powtarzać tego samego)etc...etc...etc...
      
    Krysiu ze tez nikt nie wpadl na ten trop
    Faktycznie tak jest jak piszesz
    Ciekawe ciekawe ?????

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-23 14:18:20

    .

  • Autor: agik Data: 2010-02-21 21:22:30

    Sherlocku Krysiu :D ( z całym szacunkiem)
    Widzę, że puściłaś wodze wyobraźni i Cię niesie, niesie, niesie...

    Mam propozycję- dla wszystkich :)
    Moze już nie wałkować tematu bezmyslenego wklejania wątków, co? Zgałaszac Modom- niech przenoszą, porządkują itd.
    Proszę, niech każdy z Was sobie wyobrazi, że jest na miejscu Scooby- przyjemnie byłoby Wam gdyby ileś- dziesiąt osób zastanawiało się, analizowało, snuło domniemania co do całej osoby tylko na podstawie jakiegoś nietrafnego wklejenia tematu?


    Proszę

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-21 21:29:27

    Użytkownik agik napisał w wiadomości:
    > Sherlocku Krysiu :D ( z całym szacunkiem)Widzę, że puściłaś wodze
    > wyobraźni i Cię niesie, niesie, niesie...Mam propozycję- dla wszystkich
    > :)Moze już nie wałkować tematu bezmyslenego wklejania wątków, co?
    > Zgałaszac Modom- niech przenoszą, porządkują itd.Proszę, niech każdy z
    > Was sobie wyobrazi, że jest na miejscu Scooby- przyjemnie byłoby Wam gdyby
    > ileś- dziesiąt osób zastanawiało się, analizowało, snuło
    > domniemania co do całej osoby tylko na podstawie jakiegoś nietrafnego
    > wklejenia tematu?Proszę

    Moze i masz racje ale czytajac watki kazdy kto zaklada watek bierze w nim
    udzial tylko Scooby notorycznie zaklada jakis watek i znika dla mnie jest to bynajmniej niepowazne

  • Autor: agik Data: 2010-02-21 21:35:40

    Aluś ;)
    Bycie poważnym nie jest zapisane w regulaminie :)
    Zgłoś Moderatorom i po sprawie.

    Zdajesz sobie sprawę, ze pisząc w tak "niepoważnym" temacie równiez podnosisz go do góry, oraz nabijasz liczbę postów?
    Ja to bym już nie pisała w tym temacie, jesli pozwolisz.
    Aaa i jeszcze jedno- ja chos dość wygadana jestem i żadko mi "brakuje języka w gębie", to wcale nie ejstem pewna, czy bym odpowiadała na tak agresywne posty...

    Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-21 21:42:46

    Użytkownik agik napisał w wiadomości:
    > Aluś ;)Bycie poważnym nie jest zapisane w regulaminie :)Zgłoś Moderatorom
    > i po sprawie.Zdajesz sobie sprawę, ze pisząc w tak "niepoważnym" temacie
    > równiez podnosisz go do góry, oraz nabijasz liczbę
    > postów? Ja to bym już nie pisała w tym temacie, jesli pozwolisz.Aaa i
    > jeszcze jedno- ja chos dość wygadana jestem i żadko mi "brakuje języka w
    > gębie", to wcale nie ejstem pewna, czy bym odpowiadała na tak agresywne
    > posty... Pozdrawiam serdecznie.

    Zauwazylam ze jezyczek masz dosyc ostry
    ale jezeli wtym watku widzisz agresje to bardzo sie mylisz
    Przepraszam ale wiele Twoich wpisow zawieralo tresci agresywne wiec
    nie wmawiaj mi jakiejkolwiek agresji

  • Autor: agik Data: 2010-02-21 21:51:04

    a skąd Ci przyszło do głowy, że pisze o Twoich wpisach? Ja tez nie zauważyłam, żeby agresywne były. Pisze ogólnie o większości postów adresowanych do Scooby. I o moim domniemaniu, czemu Scooby nie odpisuje.

    Tylko tyle.

  • Autor: krysia64 Data: 2010-02-21 21:54:25

    Tak na koniec mam pytanie agik.
    Czy tu chodzi o jakieś "nabijanie"postów?? Bo jezeli tak to czemu i komu ma to służyć?
    .To tak jakby wrzucić na WŻ przepis na parzenie herbaty(tylko po to by mieć jakiś przepis).....

  • Autor: agik Data: 2010-02-21 21:57:11

    Hi
    żebym ja to wiedziała :D

    Naprawdę - nei chcę już pisac w tym temacie... Odpiszę każdemu, kto się do mnie zwróci, bo ja tak mam, ale naprawdę - wolałabym już nie pisać.

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-21 22:01:44

    Użytkownik krysia64 napisał w wiadomości:
    > Tak na koniec mam pytanie agik.Czy tu chodzi o jakieś
    > "nabijanie"postów?? Bo jezeli tak to czemu i komu ma to służyć?.To
    > tak jakby wrzucić na WŻ przepis na parzenie herbaty(tylko po to by mieć
    > jakiś przepis).....

    Szkoda tylko ze Scooby zaklada jak napisala agik tak "niepowazne " tematy
    i doprowadza do tego ze pozniej bedzie sie jej wpisy omijac szerokim lukiem

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-22 09:58:08

    Ok Alu! Ale to bedzie konsekwencja dla Scooby i to wystarczy. NIe kazdy jest wygadany  - moze dziewczyna nie umie sie znalezc  - co nie jest zbrodnia ani nie jest zakazane. Jest smutnym dla Scooby bo pewnie ona wcake nie chce byc tak odbierana...Mozna komus raz cos doradzic ale moim zdaniem nie trzeba wiecznie na nowo krytykowac, nie uwazasz? Nie jestesmy tu od "naprawiania i umoralniania", wyjscie jast proste - to co przeszkadza zglosic albo omijac. Omijane watki umieraja smiercia naturalna...

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-22 10:14:05

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    > Ok Alu! Ale to bedzie konsekwencja dla Scooby i to wystarczy. NIe kazdy jest
    > wygadany  - moze dziewczyna nie umie sie znalezc  - co nie jest
    > zbrodnia ani nie jest zakazane. Jest smutnym dla Scooby bo pewnie ona wcake
    > nie chce byc tak odbierana...Mozna komus raz cos doradzic ale moim zdaniem nie
    > trzeba wiecznie na nowo krytykowac, nie uwazasz? Nie jestesmy tu od
    > "naprawiania i umoralniania", wyjscie jast proste - to co przeszkadza zglosic
    > albo omijac. Omijane watki umieraja smiercia naturalna...

    Skonczmy ten "niepowazny " watek

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-21 22:03:28

    Na kawe Inka Scooby przepis ma, na herbate narazie nie:).........

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-21 21:57:19

    ..............."tylko na podstawie jakiegos nietrafnego wklejenia tematu" ?????,

    to radze  rowniez poczytac komentarze/odpowiedz  pod Scooby`s wlasnymi przepisami, nie mowiac juz o niektorych Jej przepisach ...........


    Wybacz Agik, ale jak mamy sie bawic w przedszkole, to prosze:)))

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-22 10:03:26

    Tineczko nie chodzi o przedszkole ale o tolerancje wobec innych ludzi. Jesli czyjes posty, watki , odpowiedzi w jakis sposob wykraczaja przeciw regulanminowi powinnismy to zglosic Adminom, jesli ktos Ciebie czy mnie czy nas "tylko denerwuje" to omijajmy, nie czytajmy.
    Kazdy jest inny ale nie ma to nic z wartosciowaniem do czynienia. Nie kazdy musi przypasc mi do gustu ale i ja nie kazdemu. Tu jest tyle bardzo roznych osobowosci, ze miozna sobie odpuscic czytanie czegos czy kogos kto nam nie lezy.

    Osoby ktore nie chca badz nie potrafia dostosowac sie do jakichs ogolnie przyjetych zasad czy regulaminu tutaj czy gdziekolwiek indziej samie sobie niestety szkodza . Nie trzeba jeszcze wsadzac palca w oko:-)) To i tak nic nie daje, bo kazdy sam (w koncu jestesmy dorosli tutaj) odpowiada za siebie i ma wybor czy zechce cos zmienic czy nie.:-)) I chyba ta lekcje kazdy zna z wlasnego doswiadczenia. Sciskam cieplo!

  • Autor: agik Data: 2010-02-22 10:21:49

    Tineczko- do tanga trzeba dwojga...
    Scooby, jeśli się bawi w przedszkole, albo w coś innego to musi się mieć z kim bawić. Nawet jeśli prowokuje do czegoś, to przecież rozumną jest rzeczą nie dać sie sprowokować, kiedy sie podejrzewa, że prowokacja moze nastąpić.
    Popatrz co się stało w tym temacie- jedno niewinne pytanie, po prostu wklejone nie do tego działu, co trzeba. 80 odpowiedzi!!!! Na palcach jednej ręki można policzyć ile jest odpowiedzi na temat. I kto się nakreca? Scooby? Przecież to nie Scooby naprodukowała te przeszło 70 postów.

    A odnosnie przepisów... no nie wiem, ale ja widziałam przepis na jajecznicę dla początkujacych, czy pytanie o gotowanie ziemniaków... Jakoś nikt się nie burzy.

    Scooby juz parę razy sygnalizowała, że nie za dobrze się tu czuje, mozę po prostu dajmy jej czas, niech się oswoi, pozna jak to forum funkcjonuje, zobaczy na sobie, jak to jest wpisywać prostolinijnie wszystko, co się pomyśli.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-22 10:26:34

    dobrze godosz Tak wlasnie stety niestety rozwijaja sie watki pozostawione (przez autora) samym sobie. Zaczynaja sie frustracje, domniemywania, wychodza teorie spiskowe i czort wie co jeszcze. Trollom w to graj a osobom w jakis sposob niedostosowanym, nie znajacym regol i nie umiejacym sie znalezc po prostu (mysle) jest przykro i nieswojo. Ani jednych ani drugich wytykanie palcem nie zmieni - zmienic mozna tylko siebie nigdy innych.

    Sorry ze i ja wzielam udzial w dyskusji "nie na temat" tytulowy watku. Przyznaje sie do winy

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-22 11:10:08

    Użytkownik agik napisał w wiadomości:
    > Tineczko- do tanga trzeba dwojga...Scooby, jeśli się bawi w przedszkole,
    > albo w coś innego to musi się mieć z kim bawić. Nawet jeśli prowokuje do
    > czegoś, to przecież rozumną jest rzeczą nie dać sie sprowokować, kiedy
    > sie podejrzewa, że prowokacja moze nastąpić.Popatrz co się stało w tym
    > temacie- jedno niewinne pytanie, po prostu wklejone nie do tego działu, co
    > trzeba. 80 odpowiedzi!!!! Na palcach jednej ręki można policzyć ile jest
    > odpowiedzi na temat. I kto się nakreca? Scooby? Przecież to nie Scooby
    > naprodukowała te przeszło 70 postów.A odnosnie przepisów... no
    > nie wiem, ale ja widziałam przepis na jajecznicę dla początkujacych, czy
    > pytanie o gotowanie ziemniaków... Jakoś nikt się nie burzy.Scooby juz
    > parę razy sygnalizowała, że nie za dobrze się tu czuje, mozę po prostu
    > dajmy jej czas, niech się oswoi, pozna jak to forum funkcjonuje, zobaczy na
    > sobie, jak to jest wpisywać prostolinijnie wszystko, co się pomyśli.

    Widzisz agik no wlasnie w ten sposob  rosnie liczba postow:)
    powiekszylas go o jeden

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-22 09:50:36

    O matko ludzie! Czy juz tracimy zdrowy rozsadek? Krysiu nie gniewaj sie ale te insynuacje Skooby=Edi sa nie na miejscu. Po prostu. Tak samo(to nie O Tobie Krysiu) bokiem wychodza mi wieczne insynuacje o KWA,  wieczne jeki osob udajacych wiecznie pokrzywdzone a w istocie uzywajacych tego tematu tylko po to by dokopac innym i wylac swoje jakies tam frustracje.

    Do tineczki i innych. Czy nie wystarczy powiedziec raz swoje zdanie? Ok Scooby Cie, Was, denrwuje bo zaklada watki w taki a nie inny spoosob i nie bierze we wlasnych udzialu: OK! Taka jest nasza Scooby albo sie przyzwyczaimy albo raz zglosimy  i po ptakach. Po co w kolko Macieja tluc wkolo to samo? Mozna nie czytac!Agik podala roizwiazanie tej kwestii...

    Kochani, wezmy kurcze po uwage, ze kazdy z nas jest inny- jedni od razu wiedza co jak dziala . inni nie. Jedni sa otwarci i chetnie dyskutuja , inni zachowuja sie niezrecznie z jakich powodow by to nie bylo. Jedni sluchaja rad jako kontruktywnej krytyki inni czuja sie od razu odsunieci. Dajmy zyc kazdemu...Do jasnej ciasnej...

    Mi dzialaja wypowiedzi Edi (na przyklad)  na nerwy no i co? Omijam i juz. To na pewno swietny facet ale to jak sie  tutaj wypowiada  nie podoba mi sie.. Odczowam Jego wypowiedzi jako wiecznie zaczepno-agresywne. Czy taka jest Jego intencja nie wiem. Ja je tak odczowam i stad w miare mozliwosci omijam. No i co? Moge -  ani ja nie musze wszystkiego czytac ani sie z kazdym zgadzac ani nikt inny. Ale nie daje mi to prawa jezdzic po kims jak "po lysej kobyle".

    Wydaje mi sie, ze "kara" sama nastepuje - na przyklad watki "o niczym" same umieraja smiercia naturalna, watki w ktorych autor udzialu nie bierze przewaznie tez.. Albo schodza na psy bo szybko zapelniaja sie krytyka zalozyciela watku. Zwykla kolej rzeczy...

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-02-22 14:12:02

    W ciekawą stronę poszedł wątek :))
    Czytam z radością .
    Najbardziej mi się podoba pouczanie o bezsensie pouczania ;))) i wymienianie nielubianych nicków ( z uzasadnieniem !!:)) oraz deklarowanie omijania wypowiedzi nielubianych osób :))) - bardzo neutralne , bez żadnej oceny :)

    Scooby , na święto kwiatów nie jeżdżę , wolę patrzeć na nie w ogrodzie albo na łące .
    Pozdrawiam .

  • Autor: mahika Data: 2010-02-22 14:35:11

    2 razy w roku jest u nas mini giełda kwiatów i chodzę popatrzeć, bo lubię, bo albo są za drogie, albo rośliny za wielkie i nie miałabym gdzie tego wsadzić :)
    Pozdrawiam i mam nadzieję że przyda Ci się ta informacja, jak również inne odpowiedzi NA TEMAT :)

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-23 14:19:08

    Użytkownik krysia64 napisał w wiadomości:
    > Zauwazyłam już nie po raz pierwszy ze Scooby zakłada wątek i
    > milczy..........a Edi (chyba dam mu przydomek ratownik  ) ciagnie
    > temat...trochę to dziwne i zastanawiające zjawisko.Sama sobie zadaje pytanie
    > czy Scooby =Edi ?????



    Użytkownik Ala06 napisał w wiadomości: 
    Krysiu ze tez nikt nie wpadl na ten trop Faktycznie tak jest jak piszesz
    Ciekawe ciekawe ?????


    Jakim trzeba być idiotą żeby wpaść na taki pomysł

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-23 14:58:04

    Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby kogos wyzywac od idiotow? Tylko dlatego, ze uwaza sie czyjas wypowiedz za bledna czy nieprzemyslana nawet(wedlug Ciebie) idiotyczna? Wypowiedz Krysi jest tylko niefortunna wypowiedzia. Niczym wiecej. Kazdemu sie zdaza czasem cos palnac. To jednak nie powod do wyzwisk osobistych!

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-23 15:06:38

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    > Jakim trzeba byc gburem zeby kogos wyzywac? Do tego nie ma prawa nikt.

    Swieta prawda Dorotko mysle ze po otrzymaniu mojej wiadomosci
    zrozumial ze byl w bledzie pochopnie wydajac ocene

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-23 15:11:37

    Hihi wstawilas moja pierwsza wersje sprzed poprawek napisana we wnerwie :-)). Jednak zmienilam moj pierwszy post (po wylaniu sobie wirtualnie szklanki zimnej wody na leb,  z szacunku dla Ediego. Coz, ja tez nie mam prawa epitetowac. Mea culpa.

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-23 15:16:13

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    > Hihi wstawilas moja pierwsza wersje sprzed poprawek napisana we wnerwie :-)).
    > Jednak zmienilam moj pierwszy post (po wylaniu sobie wirtualnie szklanki
    > zimnej wody na leb,  z szacunku dla Ediego. Coz, ja tez nie mam prawa
    > epitetowac. Mea culpa.

    Bo faktycznie mozna dostac jak piszesz 'nerwa" gdy ktos tak sie wypowiada

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-23 15:20:33

    no mozna co widac na zalaczonym przykladzie

  • Autor: krysia64 Data: 2010-02-23 16:04:54

    Edi, racz zauważyć ze na koncu zdania jest znak zapytania ,a nie twierdząca kropka.
    W niczym Ci nie naubliżałam więc wypraszam sobie takie epitety pod moim adresem.
    .....masz niewyparzony język i skory do ubliżania,ale to juz Twój problem.
    mimo wszystko porzesyłam pozdrawienia

  • Autor: bogdzia Data: 2010-02-23 22:21:02

    A zaczęło się ładnie od wystawy kwiatków, a na koniec wszystkie te kwiatki zostały powyrywane, połamane i ziemia udeptana. No cóż, nie wszyscy są ogrodnikami , ale tan wątek nie jest nudny.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-02-23 22:53:01

    Użytkownik bogdzia napisał w wiadomości:
    > A zaczęło się ładnie od wystawy kwiatków, a na koniec wszystkie te
    > kwiatki zostały powyrywane, połamane i ziemia udeptana. No cóż, nie
    > wszyscy są ogrodnikami , ale tan wątek nie jest nudny.

    Bogdziu, a wszystko to, że nie piszemy (zbyt)poprawnie i czytamy też byle jak, a jeśli już ktoś|podpadnie" to każdy jego post odczytywany jest dowolnie. Zapominamy, o tym o czym piszę już aż do znudzenia, że PROZA W ROZMOWACH/POSTACH(!!!) ZAWIERA MYŚL MÓWIONĄ/PISANĄ i trzeba pisać i czytać JAK I CO JEST napisane, a nie odczytywać wg własnego "widzimisię" ( tak mówiąc w skrócie). Tekst prozą, to nie wiersz który mozna interpretować na kilka sposobów.
    Przykład:
    Gadasz od rzeczy ...
    Gadasz od rzeczy!!!!!!!!!!
    Widać rożnicę?

  • Autor: tineczka Data: 2010-02-24 00:23:13

    pier..lisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-02-24 10:34:30

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > pier..lisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Uderz w stół, a odezwą się nożyce ...

     Tineczko, widzisz, jak ktoś ma  mało lub wręcz nie ma nic do powiedzenia na jakiś temat to tylko uzewnętrznia swój poziom inteligencji ... wulgaryzmami. Czy ty należysz do tej grupy?
    Mój Mistrz niedościgniony  napisał taka fraszkę/myśl:
     "Nim języka zaczniesz taniec, założ na mordę kaganiec"
    Wypowiedz się CHOCIAŻ RAZ w sposób w miarę kulturalny. Jeśli nie zgadzasz się ze mną to powiedz po ludzku, a nie jakbyś znała tylko język rynsztokowy. Czy tylko tego nauczyłaś się, żyjąc w Polsce przed laty?
     Myślałem, że jednak coś w Tobie jest z kobiety kulturalnej. Forum to nie blog Marylki (fajnie się go czyta!!, mozna się uśmiaćczasem i wyluzować) w ktorym pewne słowa dodają pikanterii, emocjopnalnie podkreślają uczucia, maja znaczenie , ale tu...?!?
     Rozumiem , ze jesteś uznana za "królową" forum ale nie uważaj się za wyrocznie i hamuj buzię.

     Zastanawiam się, ile dostałbym "popalić" ja za takie słownictwo jakim Ty posługujesz się ... prawdopodobnie  definicja przyklejona mi "...cham z niewyparzoną mordą.." byłaby podana jako powód ... tuż przed zbanowaniem.
     Pozdrawiam (mimo wszystko, liczę na Twoją "poprawę")
    P.S.
    Nie prowokuj awantur na forum, przynajmniej ze mną JUŻ nie uda Ci się.

  • Autor: Scooby Data: 2010-02-24 13:31:14

    Nie odzywałam się choc załozyłam wątek,niestety nie mam drugiego kompa.A widac po tym wątku jest wiele osób źle do mnie nastawionych,niewiem dlaczego.Skoro wam sie nie podobają moje wątki to prosze nie czytac.A jak zwykle najwięcej ma dopowiedzenia Matka Teresa-tineczka,cały prowodyl niesnasek.Dziwne inni piszą wątki i nikt sie ich nie czepia każdy sie miło wypowie i doradzi a tylko jest jakies halo do mojej osoby.

  • Autor: Maddalena Data: 2010-02-24 14:29:12

    Scooby, dobrze, ze dalas sie przyciagnac tutaj:)
    Spojrz na PW.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-24 15:00:19

    Scooby, zakladaj watki i sie nie przejmuj docinkami. Przepis na inke jest oki, do tej pory pilam ja z woda, teraz chetnie zrobie z mlekiem.Jajka na twardo chyba kazdy umie ugotowac a jednak ludzie wstawiaja przepisy jak to robic, i to jeszcze do polecanych :)

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-24 19:49:54

    Przeczytaj jeszcze raz "pretensje" innych. Po raz kolejny dotyczą nazywania przez Ciebie zakładanych wątków. Postaraj się nadawać im taki tytuł żeby chociaż z grubsza było wiadomo o co chodzi. 

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-25 10:11:45

    Dobrze by bylo Scooby abys moze troszke dokladniej opisywalaala, w Twoim poscie zakladajacym, czego oczekujesz w temacie. W jakim kierunku chcialabyc uzyskac odpowiedz. Wiesz, takie jednozdaniowe enigmatyczne pytania prowadza bardzo czesto do nieporozumien i zlego zrozumienia Twych intencji. Szczegolnie jesli masz ograniczony dostep do komputera i ne mozesz na bierzaco pilnowac watka. Mysle, ze wtedy Twoje watki beda duzo mniej krytykowane a i Ty uzyskasz odpowiedzi takie jakie Ciebie zadowola. Pozdrawiam serdecznie!

  • Autor: grzybek Data: 2010-03-31 00:06:31

    Jestem miłośniczką kwiatów i myślałam że o święto kwiatów tu chodzi.Ludzie czy to miejsce na niesnaski? Jestem od niedawna i to co wiem to staram się zabrać głos i może komuś pomóc ale nie w prywatnych podjazdach,Więcej serdeczności do siebie,Pozdrawiam.

  • Autor: basiulka Data: 2010-02-25 21:06:07

    hahahha Krolowa Forum................masakra

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-26 09:17:53

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-24 17:37:39

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > pier..lisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    tineczko, to Ty tak potrafisz ????

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-26 08:49:22

    Użytkownik Scooby napisał w wiadomości:
    Dziwne inni piszą wątki i nikt sie ich nie czepia każdy sie miło
    wypowie i doradzi a tylko jest jakies halo do mojej osoby.
    Bo tu są równi i ...... równani, jesteś w grupie trzymającej władzę???, przytakujesz że białe jest czarne?, jesteś równa.
    Jesteś w opozycji do równych???, będziesz równana.

    Użytkownik Ala06 napisał w wiadomości:
    Dorotko mysle ze po otrzymaniu mojej wiadomosci zrozumial ze byl w bledzie pochopnie wydajac ocene
    Absolutnie nie, żałuję tylko tego, czego jeszcze tu nie napisałem.

    Użytkownik Scooby napisał w wiadomości:
    A jak zwykle najwięcej ma dopowiedzenia Matka Teresa-tineczka,cały prowodyl niesnasek.
    Matka Teresa - tineczka ???? nawet ładnie brzmi

    Użytkownik basiulka napisał w wiadomości:
    > hahahha Krolowa Forum................masakra

    Królowa forum??? a któż to taki?, nawet nie zaprosili mnie na koronację

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 08:55:21

    Bo tu są równi i ...... równani, jesteś w grupie trzymającej władzę???, przytakujesz że białe jest czarne?, jesteś równa.
    Jesteś w opozycji do równych???, będziesz równana.


    Edi jestes tak bardzo sfrustrowany , ze takie glupoty piszesz? Czy jestes od zawsze i na zawsze  na nie, bez wzgledu na populistyczny bezsens Twego nie? Ja nikomu, z kim sie nie zgadzam,  nie przytakuje i jakos zyje. Nikt mnie ani nie zjadl ani nie przesladuje i te teorie sposkowe wychodza mi juz bokiem bo nic procz idiotycznych klotni z nich nie wynika.

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-26 09:09:51

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    Edi jestes tak bardzo sfrustrowany , ze takie glupoty piszesz?


    Jest mi całkowicie obojętne jak odbierasz to co piszę, do Twoich głupot nie ustosunkuję się.
    Zajęłoby mi to zbyt wiele czasu i miejsca na forum.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 09:20:17

    Wlasnie takiej odpowiedzi spodziewalam sie po Tobie. :-)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-26 09:32:49

    Edi daj sobie spokoj, bo zaraz i bana dostaniesz za prawde :)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 09:41:22

    uderz w stol...."Punktualnosc" rzucania ciagle tych samych stereotypow jak w zegarku szwajcarskim.. a szkoda...To w Warszawie juz wielkanoc czy mi sie cos pomylilo? A moze tylko duch silny ale cialo slabe? :-)) Ha, przynajmniej nie tylko u mnie nie kazde postanowienie udaje mi sie utrzymac...

    Fajnie, ze jednak nie poscisz od WZ :-)

  • Autor: Almira Data: 2010-02-26 09:45:08

    Dorotko, naprawdę sądzisz, że klasa Twojej wypowiedzi zostanie doceniona? Mam złe przeczucia. Swoją drogą to ciekawe, ze tu na forum nawet święty oberwać może:)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 09:51:19

    Almirko jak dawno Cie nie bylo! Gdzie bylas jak wybylas? Ach wiesz ja juz przestalam sadzic...Wszyscy jestesmy tylko ludzmi czasem jak zegarki jak sie nakrecimy to trajkoczemy wkolo to samo - u zegarkow swetne a u nas ludzi czasem ziewajaco nuidne.... I wcale sie nie wykluczam - bo mam czasem zapedy tlumaczenia jak wol krowie na rowie... Bez sensu...

  • Autor: Almira Data: 2010-02-26 09:58:07

    Dorotko, jestem, jestem tylko czasami nie mam siły się odzywać jak czytam to wszystko. Jesteś moim niedoścignionym wzorem. Twoja cierpliwość i klasa są imponujące, ale tak jak napisałam wyżej, obawiam się, ze te zalety mogą zostać niedocenione.Zastanawiam się skąd tyle frustracji i złej woli? Jak można karmić się złymi emocjami? Mnie od czytania robi się niedobrze, ach szkoda gadać.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 10:05:59

    Almirko bardzo dziekuje az sie zarumienilam ale mam tez swoje wady . Lubie ludzi moze dlatego lubie ich wysluchac i stad dosc dobrze sie komunikuje. No w kazdym razie czesciej mi wychodzi jak nie wychodzi...Mysle i mam nadzieje.

    Jestem tu juz troche i mi po prostu szkoda mi kiedy widze ze, ktos, czasem naprawde fajni ludzie, sam sie w kozi rog goni, a potem sie dziwi ze jest przez innych tak a nie inaczej odbierany.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-26 09:51:06

    Chcialabys Dorotko zebym zrezygnowala z forum :) ale chyba sie tego nie doczekasz:) Odpowiedz byla do Ediego, ale masz racje! uderzyc w stol, a nozyce sie odedzwa szybko sie odedzwalas i ja to wiedzialam
    Pozdrawiam .

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 10:00:05

    Cos Ty ja sie ciesze , ze jestes! Tylko w ktoryms z poprzednich watkow obiecywalas , ze Cie do wielkanocy nie bedzie. Przeciez sama o tym wiesz...
    Mnie tylko nie zaskakuje a rozczarowuje Twoja postawa. Ja pamietam jeszcze czasy w ktorych wiele osob na forum przyjelo Cie z otwartymi ramionami i walczylo jak lew abys sie dobrze czula. Jak widac wszystko na prozno o ile wolisz role "biednej i pokrzywdzonej" osoby  ktora realnie sama prowokuje bardzo chetnie. Nie uwazam tego ani za zabawne ani za blyskotliwe. Teskni mi sie za ta MR ktora poznalam kiedys. Ciepla , madra dziewczyna. . Ale coz...masz  prawo robic co chcesz. .

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-26 10:11:55

    I dajej jestem Ciepla Dorotko, zapraszam do mnie , a sama sie przekonasz :) Oskarzasz mnie ze ja prowokuje, a co Ty tutaj robisz  ? Kiedys Bahus napisal w jakims watku, ze........... konczy dyskusje z Toba , bo znajac Ciebie wie ze pierwsza nie skonczysz.  No i ja sie z nim zgadzam w 100%, co do moich intencji nie udzielania sie na forum, to wylacznie moja sprawa. Nie bylam jeszcze u spowiedzi, poczekam blizej Wielkanocy i wtedy ze swoich grzechow wyspowiadam sie sama.
    Pozwolisz ze skoncze dyskuscje z Toba  pierwsza :)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 10:16:19

    W takim razie dziekuje Ci za udzial :-))) w rozmowie  ze mna :-))))Z takimi argumentami faktycznie rozmowa nie ma sensu :-)))

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-26 10:01:02

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > Edi daj sobie spokoj, bo zaraz i bana dostaniesz za prawde :)


    Skarbie , a za co bana??? przecież ja tylko pobudzam do życia pszczółki z TWA, krzywdy im nie czyniąc.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 09:13:17

    Jeszcze jedno: najwiecej o "nierownosci" uzytkownikow w normalnych rozmowach  pomiedzy uzytkownikami na forum, bo o takiej tu mowa, maja do powiedzenia osoby ktore nie szanuja innych albo tez  uwazja sie za pepek swiata do ktorego wszyscy inni powinni sie dostosowac. Dla mie obie postawy sa bez sensu.

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-26 09:16:03

    Tak tak, a później przyleciało stado smoków, i jeden pomachał do Ciebie skrzydełkiem??

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 09:21:25

    Snisz na jawie Edi ? Milych snow zycze!

  • Autor: Almira Data: 2010-02-26 10:05:49

    Zauważyłam, że oprócz TWA powstało nowe zjawisko na forum, TZF- towarzystwo zjadliwej frustracji!

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 10:06:43

    No wspaniala nazwa ! Kto sie pisze?

  • Autor: krysia64 Data: 2010-02-26 12:32:22

    Almira ......DOBRE !!!!!....ujęłaś to bosko :-))))

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-26 09:50:15

    Edi widze ze bardzo lubisz jatrzyc
    Moze Tobie nalezy sie tytul Krola w negatywnym sensie

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-02-26 09:57:17

    Alu, czemu uwazasz ze Edi jatrzy? On napisal  to co mysli, chyba mu wolno? Ma swoje zdanie, nikomu nie ubliza -  jak niektorzy kropkujac przeklenstwa.

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-26 10:05:58

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > Alu, czemu uwazasz ze Edi jatrzy? On napisal  to co mysli, chyba mu
    > wolno? Ma swoje zdanie, nikomu nie ubliza -  jak niektorzy kropkujac
    > przeklenstwa.
    Uwazam tak dlatego ze mozna zostawic ten  watek w spokoju i
    nie odgrzewac negatywnych emocji

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 10:09:35

    zeby moc pisac to co sie mysli powinno sie pomyslec ...czy warto wyrazic to w taki prostacki i obrazliwy sposob w jaki zwykl to czynic Edi. To jest po prostu, moim skromnym zdaniem,  nudne...

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-26 10:29:17

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    > zeby moc pisac to co sie mysli powinno sie pomyslec ...

    Zgadzam się, tylko dlaczego Ty nie stosujesz się do powyższego?


    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    .Mi dzialaja wypowiedzi Edi (na przyklad)  na nerwy no i co? Omijam i juz.

    Więcej konsekwencji

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 10:33:25

    Pierwsze chyba nie do mnie - nie moge sobie przypomniec kiedy ostatni raz napisalam cos bezmyslnie, po to tylko, by kogos obrazic. Drugie - masz racje chwilowo jestenm niekonsekwentna.:-) Przejdzie mi....na pewno szybko :-)))

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-26 10:06:45

    Użytkownik Ala06 napisał w wiadomości:
    > Edi widze ze bardzo lubisz jatrzycMoze Tobie nalezy sie tytul Krola w
    > negatywnym sensie


    O proszę, jeszcze jedno biedactwo z TWA przyleciało na pomoc, tytuł króla?????? bo ja wiem??? chyba w koronie byłoby mi do twarzy

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-02-26 11:06:43

    Gdzie rozmowa w wątku toczy się spokojnie mało wpisów ,gdzie w wątku pyskowki (a nawet chryja czy draka) tam cała masa wpisów ,nic już nie rozumiem ?????????.

    Co jest ,co sie dzieja na naszym ,kochanym WŻ ,gdzie są wszyscy ,foczka,almira,i można by tak wymieniać nicki .........pozytywnie nastawione do życia.

    Dochodzę do wniosku że trzeba zrobić tu porządek  (żart oczywiście).....hehehehehhe,bo coraz mnie podoba mi się to forum :)!!!

    Skąd u ludzi tyle złych emocji ,tyle goryczy ,nienawiści ,zazdrości ,skad ?,skąd?-ciągle zadaje sobie to pytanie i nigdy nie znajduje odpowiedzi:(????

    A moze ktoś zna odpowiedz???

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-26 11:09:28

    Użytkownik agacia3323 napisał w wiadomości:
    > Co jest ,co sie dzieja na naszym ,kochanym WŻ
    > ,gdzie są wszyscy ,foczka,almira,i można by tak wymieniać nicki
    > .........pozytywnie nastawione do życia.
    Pewnie odechciało im się uczesniczyć i wcale im się nie dziwię.

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-26 11:07:02

    Sorry ale normalnie niedobrze mi się robi jak czytam jedne i te same wypowiedzi pewnych osób na forum. Piszę pod Tobą bo jesteś jedną z tych osób, tak samo MR. To ciągłe wmawianie przynależności do jakichś grup, kółek, żenada.

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-02-26 11:25:42

    Użytkownik mysha2006 napisał w wiadomości:
    > Sorry ale normalnie niedobrze mi się robi jak czytam jedne i te same
    > wypowiedzi pewnych osób na forum. Piszę pod Tobą bo jesteś jedną z
    > tych osób, tak samo MR. To ciągłe wmawianie przynależności do
    > jakichś grup, kółek, żenada.

    Posłuchaj kochana Mysho po pierwsze to nie porównuj mnie do MR!!!

    A po drugie ,gdzie ja piszę o jakiś kółkach ,specjalnie założyłam taki wątek ,bo w kółko ktoś gadał o tych kółkach !!!

    Jak ja nie lubię pewnych osób na WŻ to ich nie czytam a nie w tak bezczelny sposób im tego nie okazuje!!!

    Wcale nie musisz mnie czytać ,i mdłości będziesz miała z głowy!!!!!!!!!!!!!!!

    Nie chcę się z Tobą kłocić ,wiec życzę Ci udanego dnia ,i jak najwięcej dni bez mdłości:)

  • Autor: boroweczka25 Data: 2010-02-26 11:29:37

    Agaciu zobacz mysha podpięła się pod Ediego a nie pod Ciebie. I wiesz dużo takich nieporozumień zaczyna się od pomyłki. Pogodnych i dni i dużo uśmiechu.

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-02-26 11:32:39

    Użytkownik boroweczka25 napisał w wiadomości:
    > Agaciu zobacz mysha podpięła się pod Ediego a nie pod Ciebie. I wiesz dużo
    > takich nieporozumień zaczyna się od pomyłki. Pogodnych i dni i dużo
    > uśmiechu.

    Niestety ja widzę ,ze podemnie się podpięła.

    Jeśli się okaże ,ze to do ediego to przeproszę Myshę .

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-26 11:38:00

    Jak wyraźnie pisze ja się podpięłam do wypowiedzi 133 a to jest wypowiedź Ediego a nie Twoja.

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-02-26 11:44:31

    Użytkownik mysha2006 napisał w wiadomości:
    > Jak wyraźnie pisze ja się podpięłam do wypowiedzi 133 a to jest wypowiedź
    > Ediego a nie Twoja.

    Przepraszam Mysho ,byłam przekonana ,że to do mnie ,muszę czytać uważniej.

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-02-26 11:51:31

    Nie szkodzi, zdaża się

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 12:06:21

    O juz wszystko jasne! Pisalam do kogo pisala mysza bo nie zaowazylam ze nieporozumienie jest juz wyjasnione. Sciskam serdecznie!

  • Autor: Ave Data: 2010-02-26 12:12:40

    miało być o kwiatkach... jeżdżę na targi kwiatowe, nawet takie, które odbywają się poza moim miejscem zamieszkania.

    I to tyle w odpowiedzi  na post ... i jeszcze słówko do tego co tu poczytałam... a właściwie refleksja - poziom wypowiedzi uskuteczniany przez niektórych uczestników tej...trudno to nazwać rozmową... pokazuje dlaczego na WŻ zmienia się atmosfera i tak wiele osób nie uczestniczy już w życiu Forum.

    A teraz Osoby, które inaczej nie umieją, niech sobie na mnie też poużywają - bo ja z tej starej gwardii, z innych czasów ;)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-26 12:21:15

    Ave, Ave! Jak sie ciesze, ze zajrzalas tutaj.Ale mi sie dziob smieje! Przyznaje sie do winy, ze i ja przyczynilam sie do postowania "nie na temat" ale jakos tak wyszlo .

  • Autor: Ave Data: 2010-02-26 12:28:10

    Czasami "takie bicie piany" powoduje, że i mnie ręka zaświerzbi :)))))))) i zmusza do poklikania...
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich "starszych stażem" pamiętających stare dobre czasy , no i mnie :))))))

  • Autor: krysia64 Data: 2010-02-26 12:43:56

    Ewunia....kobietoooooo...to trzeba kochana trzesienia wż byś sie odezwała ?(tu Ci grozę paluchem ) ....Ciesze się że wreszcie się pojawiłaś ,podobnie jak Dorotce ...mordeczka mi sie uśmiechnęła na Twój nick
    Pozdrawiam cieplutko.

  • Autor: smakosia Data: 2010-02-26 13:47:25

    Ave!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!? Jak się cieszę! Oj, brakuje nam Ciebie, brakuje...

  • Autor: Ala06 Data: 2010-02-26 13:27:33

    Użytkownik Ave napisał w wiadomości:
    > Czasami "takie bicie piany" powoduje, że i mnie ręka zaświerzbi :)))))))) i
    > zmusza do poklikania...Pozdrawiam serdecznie wszystkich "starszych stażem"
    > pamiętających stare dobre czasy , no i mnie :))))))

    Pamietam ,pamietam i serdecznie pozdrawiam

  • Autor: till Data: 2010-02-26 18:36:12

    :)))))
    cześć....

  • Autor: nonka4 Data: 2010-02-26 18:40:22

     

    Witaj:)

  • Autor: Aleex Data: 2010-02-27 08:30:44

    Oczywiście, żepamietam Cię, Ave. Szkoda tych dawnych czasów :(

  • Autor: makusia Data: 2010-03-01 17:13:10

    Buźka kochana , dawniej też roznie bywało:))))))))))))))))))))

  • Autor: alfa_beta Data: 2010-02-26 17:43:11

    Żalogowałam sie na WŻ kiedy wlaśnie "stara gwardia" prowadzila fantastyczne dysputy a czasami przepychanki:)))) i zostałam bo bardzo mi się spodobało.
    Pamietam każdą osobę ukrytą za  nickiem i żałuję,że tak mało Was na forum:((
    Pozdrawiam:)))))

  • Autor: bea39 Data: 2010-02-26 18:02:51

    Masz odpowiedż dlaczego nie ma starej gwardii... dyskusje schodza do poziomu magla, i niestety część starej gwardii chętnie się w tym babra.

  • Autor: alfa_beta Data: 2010-02-26 18:38:17

    Rzeczywiscie, znów nie na temat, przepraszam:) Beatko myślę,że stara gwardia niechętnie się babra w dyskusjach na poziomie magla i dlatego się nie udziela na forum:)

  • Autor: mniamtom Data: 2010-02-26 18:57:32

    Ciekawa rozbiezność zdań , żeby rozstrzygnąć dylemat starej gwardii wypadałoby , żeby jeszcze ktoś z "mundurowych " :) zabrał głos i wyraził swoją opinię.

    Są dwa wyjścia , albo oddajecie forum :) , albo walczycie o nie i dobrym przykładem ( polotem , swobodą wyrażania myśli ) usuwacie magiel w cień ;)

  • Autor: bea39 Data: 2010-02-26 20:07:55

    Z pokorą chyle czoła, ale niestety pieniacze byli, są i będą. I jak ta ćma, mimo sparzeń o gorącą żarówkę niczego się nie nauczą.

  • Autor: toffik Data: 2010-02-26 20:19:38

    Może już zapanować spokój:) Wątek trafił gdzie jego miejsce, tytuł jest prawidłowy i dla każdego oczywisty.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-02-26 23:14:21

    Święte słowa ! ;)))
    Najgorsze jest rozpamiętywanie przeszłości , z zupełnym pominięciem teraźniejszości ...

    I to ciągłe strofowanie , pociąganie za ucho i przywoływanie do porządku - to zdanie jest tylko do udzielających się czynnie Jedynie Sprawiedliwych , Niedoścignionych Wzorów i Wyroczni WŻ - towych :))

  • Autor: bea39 Data: 2010-02-26 20:04:10

    I tutaj się mylisz :) Nie myśle tylko o tym wątku.Ale ten jest i kwiatach i niech tak pozostanie.

  • Autor: bea39 Data: 2010-02-26 20:05:25

    Nie mam okazji, ale przy wszelkich targach na Rynku zawsze jest stoisko z kwiatami. Można tam znaleźć niekiedy całkiem niezłe okazy za niewielką cenę.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-02-26 21:48:56

    Przeczytałem spokojnie wszystkiw wątki i cóż: tematy rozmydlono, na Ediego napadnieto jak niegdyś na mnie gdy zbyt szczerze "walnąłem kawę na ławę:"
    Tineczkawobec mnie wyżej rzuciła wulgaryzmami i...jakby nie nazwać to przychylam się do opini niektórych z Żarłoków w tym Ediego, Scooby, również i Mamy Różyczki "TWA"TRWA i STNIEJE i rozwija się, bez ograniczeń słownych, jeśli niektóre wyrazy mozna nazwać słowami.
    Ja za przekreślone kiedys słowo dupa dostałem od Ekkore joby (odszukajcie tamte "pouczenia kulturalnego nauczania" i o moim chamstwie!!!!), a dziś tineczka rzuca epitetami, wyzywa od durni, bluzga jakby wyszła z ... i jest wszystko OK. Mnie, za poprzedniego "zycia",za nazwanie niektórych dziewczyn "gołębicami" z powodu pisania bzdur, na skutek byle jakiego czytania, czy też nazwanie "moherami" okreslono mianem chama, awanturnika etc.etc. co e w efekcie doprowadziło do zbanowania Jak wyżej napisałem: MNIE WYWALONO BY NA ZBITA MORDĘ!!! ...wiem że Bahus (walnąłby przy tym z rozkoszą....Stasiu, zrobiłbyś to) mi epistołe o mojej "kulturze" ...Tineczka, "krolowa forum " ma carte blanche, nie zna słowa przepraszam za złe odczytaniei wefakcie ...za, za wulgaryzm adresowany do rozmówcy, za nazywanie Żarłoków durniami, głupkami, piszącymi głupoty i tym podobne słówka.
    Nikt jakoś nie zwrócił uwagi "królowej forum", że ... wobec mnioe zachowała się po ...jak zwał tak zwał...mało sympatycznie ale Ediemu wali się równo, Scooby ...też , Mama Rozyczki ...też dostaje popalić (mimo wszystko stara się mówić nareszcie(!?) prawdę).
    I każdy z atakujących jakoś " zapieprza po ogródkach" ... no cóż pewnych osób nie można ruszać, prawda.
    Tyle moich słów na temat : pseudoKULTURY na Wielkim Żarciu.
    Cofnijcie się do minionych lat odszukajcie watki/ posty ... takiego cha ... (nieukładnego stylu) i wulgaryzmów, nie było.
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich szanujących SIEBIE i SWÓJ JĘZYK OJCZYSTY.
    Więcej nie zabiorę głosu w poruszanym temacie, tak więc, smiało ... walnijcie teraz MNIE po krzyżu..

  • Autor: toffik Data: 2010-02-26 22:00:51

    Prosiłam o spokój w tym wątku.  Wątek dotyczy zupełnie czego innego:). Proszę otworzyć nowy wątek i tam wylewać żale. Oczywiście w kulturalny sposób.

  • Autor: Edi® Data: 2010-02-26 22:58:32

    Użytkownik Kazik45 napisał w wiadomości:
    Mnie, za poprzedniego "zycia",za nazwanie niektórych dziewczyn
    > "gołębicami" z powodu pisania bzdur, na skutek byle jakiego czytania, czy
    > też nazwanie "moherami" okreslono mianem chama, awanturnika etc.etc. co e w
    > efekcie doprowadziło do zbanowania   Jak wyżej napisałem: MNIE
    > WYWALONO BY NA ZBITA MORDĘ!!! ..

    Kaziu, nazywanie tych osóbek gołębicami czy moherami, to wielki dla nich komplement, mnie się cisną na klawiaturę inne określenia, ale nie chcę przeklinać.

    Zacytuję tylko swój tekst który tak oburzył te panienki:

    Bo tu są równi i ...... równani, jesteś w grupie trzymającej władzę???, przytakujesz że białe
    jest czarne?, jesteś równy.
    Jesteś w opozycji do równych???, będziesz równany.


    Tak uważam, a czy to się komuś podoba czy nie, mało mnie to obchodzi

  • Autor: Wkn Data: 2010-02-27 00:00:33

    Udzielam ostatecznego ostrzeżenia. Nie trzeba czytać wątku dokładnie, żeby określić to, co robisz mianem trollingu. Jeżeli nie zmienisz sposobu wyrażania swojego zdania, który polega na wywoływaniu sytuacji konfiktowych, nieodwołalnie pożegnasz się z tym forum i stroną - biorąc pod uwagę, jak wiele negatywnych emocji kosztuje Cię aktywne uczestniczenie w dyskusjach, nie będziesz miał czego żałować - odpoczniesz od "agitacji, głupoty, zakłamania, nudnych i niepotrzebnych konwenansów", bo chyba tak to widzisz, prawda? A przynajmniej tak to wygląda.
    Wątek zaczął się normalnie, prośby o precyzyjniesze tytułowanie i przynależność do odpowiednich działów tematycznych były słuszne i nie znalazłam w nich cienia szyderstwa czy jakiejkolwiek nagonki.

    Trudno mnie wkurzyć i nie mam czasu na to, żeby się wkurzać, ale jutro polecą bany, jeśli przeczytam jeszcze jakąkolwiek głupotę w tym wątku chlapniętą przez jakiegokolwiek pieniacza.
    Jeśli jednakowoż jakimś tajemniczym zrządzeniem losu nastanie w tym wątku cisza, zamknę go jutro i poproszę autorkę o założenie go on nowa, niech się za nim nie ciągnie ogon postów, które żal czytać.

    Dobranoc.

  • Autor: bahus Data: 2010-02-27 00:23:50

    Wkn....podziwiam Twoją cierpliwość...ja się powstrzymałem siłą. Troli należy wywalać bez ostrzeżeń. Nie są tu mile widziani, a więc precz.
    Bahus

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-02-27 00:47:46

    Chyba nie zrozumiałam ...;))

    To za co konkretnie ma Edi wylecieć ?
    Bo pojęcie trollingu bezkresne jak morze jest ...

  • Autor: cuma Data: 2010-02-27 12:12:26

    Ja zrozumiałam, że chodzi o podgrzewanie emocji, no cóż niektórym ciężko jest powstrzymać się w pewnym momencie dyskusji, ale  nie jesteśmy aniołami... Dlatego też generalnie jestem przeciw  ostrzeżeniom i usuwaniu kogokolwiek. Nie  trzymam tu z żadną grupą, ale też wydaje mi się, że nie traktuje się wszystkich jedną miarą. Jeśli już  praktyką jest upominanie , to na takie ewidentnie zasłużyła Tineczka, a jakoś tego brak...

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-02-27 12:26:21

    Zostala upomniana. Najpierw przeze mnie (wczesniejsze posty) Potem przez Kazika jak przeklela jak szewc.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-02-28 00:05:10

    No cóż , właściwie to nie spodziewałam się odpowiedzi ...

    Wszystko jasne :(((((
    Niesmak ...

  • Autor: mniamtom Data: 2010-03-01 19:58:33

    Własnie skończyły się targi ogrodnicze Gardenia , był ktoś?

Przejdź do pełnej wersji serwisu