Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Czy ktoś z szanownych użytkowników WŻ ma skypa?

  • Autor: Scooby Data: 2010-03-14 15:16:12

    Witajcie ,chciałam Was sie spytac kto ma z Was skypa? Pytam dlatego,że miała bym ochote z kimś z WŻ porozmawiac sobie,co Wy na to,moi kochani żarłocy?Pozdrawiam.

  • Autor: jannaj Data: 2010-03-14 15:25:53

    Ja mam Kochana i chętnie bym z Tobą pogadała. Jesteśmy w podobnym wieku a ja lubię Twoje złośliwości , niestety kompletnie ale to kompletnie nie mam czasu.
    Pozdrawiam.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-03-14 15:27:39

    Już mam , tylko muszę kupić "zestaw", bo ten który mam to nadaje się do zabawy w kosmodrom w przedszkolu.

  • Autor: CZOS Data: 2010-03-14 18:36:54

    Też mam byle jaki sprzęt i do tego kamerki nie mogę w Linuxie uruchomić(kamerka badziewie). Jak chcesz to: czos121


  • Autor: marcia33 Data: 2010-03-14 19:03:31

    ja odpowiem po konsultacji z mezem lub corka bo nie za bardzo wiem co i jak i czy to co mamy to dziala:))

  • Autor: Scooby Data: 2010-03-14 19:28:47

    Aha to fajnie by było.

  • Autor: Scooby Data: 2010-03-14 19:31:04

    dzięki wszystkim za wypowiedzi.Skype to bardzo fajna rzecz,bo można między użytkownikami skypa rozmawiac do woli nic nie płacąc.Pozdrawiam i można zakończyc ten wątek,bo Ci co mieli sie wypowiedziec to już to zrobili.Dzieki jeszcze raz wszystkim i pozdrawiam.

  • Autor: makusia Data: 2010-03-14 19:49:15

    Własnie przeczytałam watek a Ty go chcesz zamknąc? oki jak zamknąc to sie nie wypowiadam:)

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-03-14 21:01:43

    Użytkownik Scooby napisał w wiadomości:
    > dzięki wszystkim za wypowiedzi.Skype to bardzo fajna rzecz,bo można między
    > użytkownikami skypa rozmawiac do woli nic nie płacąc.Pozdrawiam i można
    > zakończyc ten wątek,bo Ci co mieli sie wypowiedziec to już to
    > zrobili.Dzieki jeszcze raz wszystkim i pozdrawiam.


    Jeszcze nie wszyscy, część jeszcze z wypadów do rodzinki nie wróciła, a część dopiero narty odpina z nóg ... A gdzie reszta co w weekendy bierze wolne od kompa?

  • Autor: falkor Data: 2010-03-14 23:06:05

    Może zmywa naczynia po niedzielnej gościnie?

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-03-15 09:17:54

    Użytkownik Scooby napisał w wiadomości:
    > dzięki wszystkim za wypowiedzi.Skype to bardzo fajna rzecz,bo można między
    > użytkownikami skypa rozmawiac do woli nic nie płacąc.Pozdrawiam i można
    > zakończyc ten wątek,bo Ci co mieli sie wypowiedziec to już to
    > zrobili.Dzieki jeszcze raz wszystkim i pozdrawiam.

    No ja mam skype i chciałabym z Tobą porozmawiać ,ale jak widzę spózniłam się no tak kto pierwszy ten lepszy

  • Autor: Scooby Data: 2010-03-15 17:09:52

    agaciu ja zamknęłam wątek to nie znaczy,że nikt nie może jeszcze wpisywac.Zamknęłam z tego względu,że nie zawsze i często mogę byc przy kompie,a nie chciałam,żeby ktoś powiedział,że napisałam wątek a się w nim nie udzielam.

  • Autor: agik Data: 2010-03-15 17:40:15

    Scooby, przperaszam, ze pytam ( i naprawdę nie mam żadnych złych intencji czy cos w tym stylu), ale masz problem z "poruszaniem się" po forum?
    Rozumiem, ze mozesz się czuć nieswojo po ostatnich jakos nieudanych Twoich tematach, ale nie wiem czy wiesz i dlatego piszę- nie musisz  prosić o zamknięcie wątku, wystarczy, ze powiesz, ze nie będziesz mieć dostępu do kompa, albo, że nie wiesz, kiedy będziesz mieć dostęp do komputera... Nie trzaba zamykać tamatu- kompletnie nie ma takiej potrzeby.

    Widziałas, że mamy różne działy? W jednych sobie rozmawiamy o zupach ( gawedy o jedzeniu), prosimy o poradę w jakieś konkretnej sprawie ( kuchenne porady) i jeszcze innym rozmawiamy o roslinkach ( działkomania)...

    Warto szanować potencjalnego czytelnika i choć trochę myslec też o osobach, które "wchodzą" na forum ze strony głównej- dlatego warto napisać jakieś hasło, które choć trochę kojarzy się z tym, o czym chcesz rozmawiać- wiec jesli o roslinkach- to piszesz "roślinki" ewentualnie rozwijasz temat- "czy posiadacie roślinki jednoroczne" ( albo coś w tym stylu)

    Jeśli to wszytsko już wiesz, to przepraszam, że zabieram Twój czas.

    Pozdrawiam serdecznie

    P.S. nie mam skype'a

  • Autor: as Data: 2010-03-15 18:54:53

    Przecież Scooby tym razem i temat i dział jest prawidłowy. Śledzę ten wątek od początku. Czy dział był cały czas ten sam nie wiem ale tytuł jest taki od początku.

  • Autor: Beata500 Data: 2010-03-15 19:43:52

    Nie,taki tytuł nie był od początku.

  • Autor: toffik Data: 2010-03-15 19:53:33

    Ciiiiiiiiiiiiiiiiii wszyscy muszą wiedzieć, że go poprawiłam, żeby kolejnej wojny nie było:)

  • Autor: Beata500 Data: 2010-03-15 20:25:49

    Ok,kasuj mój wpis

  • Autor: toffik Data: 2010-03-15 20:31:10

    Nie trzeba:) Niech sobie siedzi:) najważniejsze, że tytuł jest taki jaki miał być a nie taki niedopowiedziany:)

  • Autor: tineczka Data: 2010-03-15 20:34:59

    :)

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2010-03-15 20:36:43

    Agik temat tytulow byl juz poruszany w jednym z watkow,ale chyba nie dotarl,wiec maglujemy ciagle to samo...

Przejdź do pełnej wersji serwisu